Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wszystkim:D

Huder ogon z toporem to taki motyw zaczerpnięty z dark souls, gdzie odcinanie bossom a szczególnie właśnie smokom ogonów zawsze owocowało jakąś super bronią, a pozycja wynika z tego że tatuaż na rękę musiał być podłużny, ale fakt zgadzam się że ten smok jest najsłabszy i bym go sobie (ani komuś raczej) nie dziabnął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo :) A za 30-40 czy ileś tam lat będzie tyle podziaranych dziadków i babć że nikogo to nie będzie dziwić.

do tego: co sobie kto dziaba to mnie i nikogo nie powinno zbytnio interesować, jakiś dylematów moralnych z tego powodu nie mam, ktoś chce tatuaż - to dopuki nie jest to tatuaż na penisie albo dupie - to wydziabam wszystko i każdemu, ktoś sobie zarzyczy jajecznice na głowie, jasne, czemu nie.

http://www.bigtattooplanet.com/forums/atta...head_tattoo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo już mnie dziewczyn pytało o tatuaż na wzgórku chociaż fakt jeszcze żadnego nie robiłem :)

inna sprawa że akurat z cipką można robić dużo fajniejszych rzeczy niż tatuowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo już mnie dziewczyn pytało o tatuaż na wzgórku chociaż fakt jeszcze żadnego nie robiłem :)

inna sprawa że akurat z cipką można robić dużo fajniejszych rzeczy niż tatuowanie

Racja, przecież to byłby psychiczny terror i wyzwanie, przy którym najtwardsi by odpadli :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wydaje mi się że to nie działa w ten sposób, jest jakieś rozdzielenie uwagi w zależności od kontekstu, pani modelka rozbierająca się na studiach była panią modelką do narysowania, i mogła cieszyć oko ale nie cieszyła hmm serca (:)) nawet w jednej setnej tak jak ktoś inny w owym czasie choćby w kurtce i kaloszach. Przy tatuażu jasne "interakcja" większa, bo dochodzi gadka i dużo dotyku, ale umysł działa na poziomie twórczym, i generalnie nie skupiam się na niczym innym niż dziaranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co się sracie debile....

Czoko brzydkie praca nawet jak na concept art. Wkurzasz mnie koleś - wchodzisz tutaj z butami i się jeszcze aferujesz.

ty mnie wkurzasz frajerze i sie afejasz...

wojak.png

Agent Gnat z bronią

 

Warn, blokada na 2 dni - Uzjel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojak.png

 

AGENT GNAT - Zwykły, szary, człowiek po 30-tce chcę zniszczyć fortece złego Chodzącego Diabła- Pomożesz mu? Czy będziesz stał i się patrzył?

jak tak na niego patrze to ani to ani to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bedziem mnie boli jak chodzę :D

@Huder tak :)

@Blooddzioch: dużo dużo się zmieni, zakrywanie tatuażu w czasie zakrywania zawsze wygląda jak chaos, elegancka dziarka będzie jak znowu zacisne zęby i sie za to wezmne. NAjboleśniejszą część zrobiłem już to z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...