Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

DynaMesh jest mistrzowski. Teraz w zasadzie można ograniczyć się softem do samego Zbrusha i mieć głęboko całą zabawę z początkową topologią czy modelowaniem basemeshów w 'edytorach trójkątów'. :D

workscreen.jpg

(nic tu nie jest skończone, dopiero parę godzin)

 

Bardzo to piękne, zazdroszczę, Zbrush dla mnie jest wciąż nie do okiełznania. Ma dosyć małe biodra, ale może mi się zdaje. Tylko coś bym pomodziła z tym jego kroczem, zero detali, to jakiś ogólny zły trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

mieliśmy kiedyś na plastyce temat dowolny, pastelami. Namalowałem penisa. Dostałem 5 (nie 6, bo "zbyt kontrowersyjny temat")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz niedosyt artystyczny ;> ?

 

Trudno go byłoby nazwać artystycznym;P

Aczkolwiek w motywie fallicznym jest coś magicznego, pierwotnego. :D

Ale to już prawie spamowanie z mojej strony, co właściwie mi się nie zdarza...

 

edit: trudno, nie lubię spamować, muszę wrzucić coś, dla równowagi niech będą cycki.

 

Na razie WIP:

 

kotka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pacha do poprawy, już poprawiłam i wiem, że kapturowy nie do końca okej.

Co więcej, gadać. Nie będzie cycków, jak nie zaczniecie komentować z sensem, to się tyczy nie tylko moich prac, strasznie ostatnio jesteście niegrzeczni wszyscy.

 

parka_steps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przymierzam się by skomentować Twoje prace, ale ciągle dochodzę do wniosku, że tutaj to nie miejsce na takie rzeczy. Nie zmieniam zdania patrząc na posty wyżej.

 

Shil. Pozwolisz, że wypowiem się o całokształcie, a nie konkretnie o pracy. Zrobiłaś strasznie duże postępy i myślę, że z Twoim podejściem w najbliższym czasie zrobisz jeszcze większe. Mam tylko nadzieję, że znajdziesz inne, lepsze, miejsce na publikowanie swoich prac - bardziej ze względu na tutejszą płytką krytykę. Mogę Cię spokojnie odesłać do społeczeństwa polskiego pixelartu, to wąska grupa, ale o szerokich horyzontach jeśli chodzi o grafikę czy rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Co więcej, gadać. Nie będzie cycków, jak nie zaczniecie komentować z sensem, to się tyczy nie tylko moich prac, strasznie ostatnio jesteście niegrzeczni wszyscy.

uhu, powiedz

 

@tymon: co się dziwić, jeśli tutaj każdy attempt do konstruktywnej krytyki jest odbierany jako atak/zazdrość/w/e to wiadomo, że prędzej czy później każdy się ograniczy do "super jest :thumbsup: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przymierzam się by skomentować Twoje prace, ale ciągle dochodzę do wniosku, że tutaj to nie miejsce na takie rzeczy. Nie zmieniam zdania patrząc na posty wyżej.

 

Shil. Pozwolisz, że wypowiem się o całokształcie, a nie konkretnie o pracy. Zrobiłaś strasznie duże postępy i myślę, że z Twoim podejściem w najbliższym czasie zrobisz jeszcze większe. Mam tylko nadzieję, że znajdziesz inne, lepsze, miejsce na publikowanie swoich prac - bardziej ze względu na tutejszą płytką krytykę. Mogę Cię spokojnie odesłać do społeczeństwa polskiego pixelartu, to wąska grupa, ale o szerokich horyzontach jeśli chodzi o grafikę czy rysunek.

 

Tymonie, dziękuję, to mnie bardzo motywuje, a jeśli chodzi o krytykę, to uważam że im więcej, tym lepiej. Publikuję się tak jak pisałam wczęsniej na 3 forach czysto graficznych, na DA, na fejsie czasem. Na gg zawsze moge liczyć na wspaniałą pomoc, głownie z forum Gmclan, ale mam też znajomego fotografa (świetny fachowiec od kadrowania, światłocienia itp)

Myślałam o digartcie, ale jak oni tam pozwalają na 1 pracę dziennie...

Jestem na forum cgub.pl

Dziękuję AnTY za to, ze dałeś mi link do tego forum. Pomocy od tamtejszych ludzi nie uwidzi sie, na maile tez właściwie nie odpisują, ale za to ich prace są fantastyczną motywacją, ja się z nich ucze więcej niż z tutoriali. Często ściągam ich prace, powiększam w PSie i przeglądam krawędzie, pobieram kolory by zobaczyć jak ktoś je łączy itp.

 

Zauważyłam, że choć czasem złoszczą mnie komentarze typu "ma twarz do dupy" to jednak ludzie wiedzą co piszą, nie muszą być dorośli, czy mieć doświadczenie, czy szerokie horyzonty, choć to tez jest bardzo ważne, ale nogę jaka ona jest to każdy widzi i czasem ktoś powie cos bardzo potrzebnego, coś co nawet jest oczywiste, ale dla mnie nie jest, bo jak rysuję ileś godzin to nie zauważam najbardziej oczywistych rzeczy, takich jak lewa ręka po prawej stronie:D

A chłopaki jak się postarają, to napiszą konkretnie, czasem trzeba poczekać kilka postów na perełkę.

 

A radzisz mi zajrzeć na jakieś konkretne forum?

 

 

 

@ ANtY - się zgubiłam, co mam powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wyśmienita strategia, ograniczać się bo inni są ograniczeni. Już wolę milczeć.

Dlatego ja nie komentuję prac Shil :P

 

@Shil: jak chcesz krytyki to conceptart.org, na cghub to tylko best masterzy ever siedzą

 

A co do "@ ANtY" no to takie paskudne pier**lenie odwalilaś w poscie z obrazkiem, że aż boli wątroba przy czytaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dodam jeszcze że strasznie mi się podoba oświetlenie klientki z drugiego obrazka, tak bardzo że radzę ci zrobić źródło światła np. na jego sercu xDD

 

@EDIT:

 

kolejna strona, kolejny senny wieczór:

 

Y6m7C.jpgNVB9r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No w sumie to miał być dodatek do pracy licencjackiej koleżanki + przedstawienie tego tamże na Majdanku w muzeum obozu, a nóż im się jakoś spodoba. Ale wątpię, bo nie potraktowałem tego należycie. Możecie więc uznać na ten moment że to takie hobbystycznie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...