Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajny ten ziomek bez ręki :P. Znowu wyjdzie ,że się czepiam ale powtórzę to znowu "To chyba komiks o brzydkich ludziach" Chodzi o to ,że te twarze są takie nijakie :/ Chyba ,że o to chodzi :red_bandana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez cos ludzie nie przypadli (porównując do reszty) na tym obrazie :D ale i tak ladne :P

 

powie mi ktos czy ten dach jest poprawny izometrycznie?

m9p2ds.png

nie mam problemu ze zrobieniem boxa izometrycznego, ale dachow zrobilem juz chyba z 8 i ten wyglada najlepiej, mimo to nadal nie jestem pewny czy taki powinien byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wyobraźnia podsuwa obraz zarycia twarzą o asfalt, ogólnie ciałem, wpakowanie sie w kaluże krwi i lekkie urozmaicenie barw twarzy, a ogólnie to zrąbałem moro, i nie dokończyłem tła bo zaraz dziabam, może to dopieszcze, jeśli wena nie zaniesie mnei w inne rejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, prace różnie wychodzą, raz lepiej, raz gorzej. A to że coś jest realistyczne, to fajnie, ale nie zawsze się do tego dąży, zrobiłabym sobie jakąś ilustrację teraz dla odmiany, a tu dużo innej roboty.

Wrzucę taką panią, miała być to postać wojowniczej kobiety, technicznie wydaje mi się niezła, są jednak zarzuty co do jej pozy i wyrazu, ekspresji, dynamiki, co oznacza, że i tak muszę ją przerysować zupełnie od nowa, a ten rysunek zostaje dla mnie, pokazuję Wam, bo ma ładne futerko, tak myślę, ale jako art nie stanowi całości.:/

 

arianna2278f.jpg

 

A drugie to rysunek do gry karcianej "Zestaw płatnerza"

 

pas17992a.jpg

 

Super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przedramie, dlatego niestety stateczek mały :( ale dojdzie do nadgarstka morze i fale na dole, a w tle deszcz i burza aż do łokcia :)

na zdjęciach nie widać "efektu 3d" tzn tam gdzie przedramie się zagina, zagina się też jakby lekko perspektywa, tzn na boku ręki widać przód statku, a jak patrzysz bezposrednio na przedramie widać "od boku". Z takich i innych powodów zawsze będę twierdził że zdjęcia tatuaży ssą, a szczególnie netowe przeróbki i poprawki w photoshopie, na żywo jest inny obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...