Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hah ciężko powiedzieć nietypowa poza perspektywa i brak referki, ale wydaje mi się że ok, skóra się napina przy takim wygięciu. Ogólnie jeszcze rysuje poprawiam pare rzeczy wrzuce wieczorem skończone. Prawe ramie mnei troche dręczy, nie za długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no bo zamysł mi się nie zmieścił w kadrze żeby to wszystko narysować musze podbić rozdzielczość o połowe a już mi ps muli :) ale zrobie coś z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devu.jpg

może jeszcze coś domotam, narazie przerwa

edit.

chyba wstawie to gdzies w tripa nie wiem jako obraz na scianie czy coś, całkiem zgrabnie to wyszło szkoda żeby sie marnowało w czeluśiach dysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto rysuje takim stylem?

at_wallpaper4_1024x768.jpg

Chodzi mi o taki mocno rysunkowy/komiksowy. Nie żebym aktualnie kogoś potrzebował, ale pytam z ciekawości. Bardzo łatwy styl i niskim nakładem osiąga się fajne efekty. Sam jestem beztalenciem, ale tu jako tako sobie radzę.

otr.png

Zombie5.png

Maleństwo, ale mi większe nie są potrzebne. Robię wektorowo, więc mógłbym powiększyć, ale nie chce mi się :rolleyes:

 

"Wylanie farby"+ lekkie cieniowanie i już. Wiem, że nie mogę i nawet nie chcę konkurować z grafikami. Jednak jak ktoś robi sobie po cichutku gierki w domu i ma problem z grafiką powinien spróbować edytorów wektorowych. Jak jakaś linia źle wyjdzie, to sobie ją przesuwamy i już. Bardzo polecam dla tych mniej zdolnych.

 

Zombie to ja :lol: Jak jeszcze nie bardzo sobie radziłem, to obrysowywałem po prostu zdjęcia. Na tym jako tako nauczyłem się rysować.

 

Dodam jeszcze, że Shil jako jedna z niewielu przedstawicielek płci pięknej ma tu wielu fanów :P Mało kto odważa się mieć jakieś uwagi co do Jej pracy. Ale jeśli nikt nie będzie Jej popychał na przód i każdy będzie udawał, że wszystko jest idealnie, bo pachnie kobietą, to Ona za daleko nie zajdzie. Nie chciałem przez to powiedzieć, że Jej prace są paskudne :P Czasem zdarzają się jednak niedociągnięcia jak wypomniany odwrotny kciuk :D

 

Rysunki zamieściłem, bo i tak za chwilę zostaną upublicznione w formie gry. A że mam wielką tremę, to wolę nie umierać raz, tylko tak na raty. Po troszeczku :lol: Oceniać ich nie musicie, bo poprawiać ich i tak już nie będę. Włożyłem w nie maksymalnie dużo serca i więcej już i tak nie zdziałam. Każda moja wypowiedź, to rozpisanie się na tysiące słów + sześćset emotek. (jak coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajne są, i nie wstydź się postować, każda grafika może tu zawitać (chyba?)

 

Ale następnym razem wstawiaj większe, nawet jeśli do gry sobie zmniejszasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszperałem te najlepsze prace i świecę :P Pirat też mój, ale rysowany już bez zdjęć. Expiłem, ekspiłem i w końcu przeznaczyłem trochę punktów na rysunek (tak ciągle inwestowałem w siłę [a expiłem czytając książki{inwestowałem też w zagnieżdżanie nawiasów}])

 

Chcę skończyć już grę i programuję po kilkanaście godzin. Potem mi odbija i skutkuje to takimi postami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Shil jako jedna z niewielu przedstawicielek płci pięknej ma tu wielu fanów :P Mało kto odważa się mieć jakieś uwagi co do Jej pracy. Ale jeśli nikt nie będzie Jej popychał na przód i każdy będzie udawał, że wszystko jest idealnie, bo pachnie kobietą, to Ona za daleko nie zajdzie. Nie chciałem przez to powiedzieć, że Jej prace są paskudne :P Czasem zdarzają się jednak niedociągnięcia jak wypomniany odwrotny kciuk :D

 

Nie zauważyłam, żeby jakoś się bali pisać swoje uwagi, zresztą nie ma co się tak o mnie martwić, skąd ta troska?

Jestem obecnie i tak na 3 forach stricte graficznych, a kciuk jak kciuk, jak siedzę 4 godziny nad twarzą by miała dobre kolory, to potem nie myślę i robię kciuk na odwrót, często mi się to zdarza. :)

 

Podoba mi się taki kreskówkowy styl, niestety dla mnie wciąż wektory to terra incognita.

I żeby nie był offtop, wrzucam WIP enviro na obecnym etapie, jeszcze wiele pixeli przede mną:

 

gory555d4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa zrobienie takiego rysunku jak ten z górskim jeziorem?? Ja nawet nie umiem tego oszacować. I nie mam pojęcia, jak trzeba by się do tego zabierać. Np. Gdyby robiło się grę potrzebującą 60 takich grafik? Ile by trwało stworzenie ich? Pół roku, rok, ruski rok, świnski rok?? :D

 

Nie mam też pojęcia co to "terra incognita" i musiałem googlować.

 

Ja w swojej grze mam 3 typy rysunków:

 

Osmiornica.png

Całkowicie rysunkowy, gdzie obiekty to po prostu wylana farba + delikatne fałdy i cieniowanie

 

Samozniszczenie.png

Ognista_strzala.png

Ikonki umiejętności w których występują gradienty

 

Bla.png

Ikonki przedmiotów i akcji stylizowane na ręczne szkice. Ikonki akcji i mapa tła postarzam jeszcze w gimpie. To wielkie białe z rysunkami krzaczorów to ikonka zielarstwa.

 

Wszystko grafiką wektorową (oprócz postarzania oczywiście). Czas rysowania śmiesznie któtki, bo w zależności od typu obrazka od 5-30 minut. Wrogów i lokacje troszkę dłużej, gdy coś mi nie pasuje lub nie wychodzi. Wszystko rysowane myszą, co troszkę utrudnia czasem pracę :D

 

Gdybym wcześniej dowiedział się o wektorowych edytorach, to skończyłbym już wiele gier. A tak.. każdy rysunek wychodził mi inaczej i nic się nie kleiło :D

 

A to co pisałem to nie była troska. To było... Upsi!! Kradną mi ogórki z sejfu!! Muszę wszcząć gonitwę za dziadami :lol:

 

Przebiegając obok komputera dodam, że dwa środowe rysunki są powiększone. Normalnie są mniejsze. W moją grę gra się pod mikroskopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłam, żeby jakoś się bali pisać swoje uwagi, zresztą nie ma co się tak o mnie martwić, skąd ta troska?

Jestem obecnie i tak na 3 forach stricte graficznych, a kciuk jak kciuk, jak siedzę 4 godziny nad twarzą by miała dobre kolory, to potem nie myślę i robię kciuk na odwrót, często mi się to zdarza. :)

 

Podoba mi się taki kreskówkowy styl, niestety dla mnie wciąż wektory to terra incognita.

I żeby nie był offtop, wrzucam WIP enviro na obecnym etapie, jeszcze wiele pixeli przede mną:

 

gory555d4e.jpg

O JEŻU MALUSIEŃKI :o

Jakie piękne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gory555d4e.jpg

Poleciałaś z tym :o Przekozak

Na upartego to niebo jest troche brzydsze niż góry, ale ale tak czy inaczej bomba

 

a tutaj pierdoła z gatunku tych których się nie publikuje bo po co:

kuciak.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...