Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Huder przecież to nie moja dziara. W sensie nie moja ręka. A gość któremu to wydziabałem wyszedł ######ście zadowolony i juz zapowiadał że wróci na kolejne tattoo. Kwesti jakość zdjęcie/tatuaż omawiać nie będę, nie umiem robić zdjęć dziar i taki jest niestety fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia dyskusja... heh, nie zawiodłam się wchodząc na Gmclan dziś. :)

 

 

Nogi ma fakt dziwnie i trochę mało dopakowany ten Archanioł Michał? Fajnie miecz zachodzi za aureolę i ma fajną twarz. No i kompozycyjnie też mi się podoba, choć cieżko tu to w pełni ocenić.

 

Ja dorzucam taką prackę Drzewo życia:

 

tree37fc8e.jpg

i druga wersja:

 

tree5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało dopakowany bo orginalny anioł gabriel wygląda tak:

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl...280&bih=923

i w zasadzie tak też miał wyglądać, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się mu chociaż twarz męską zrobić.

 

A drzewo życia fajowe szczególnie wersja pomaranczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@propa: akurat zdjęcie ma małe znaczenie, imo to śmieszni ludzie do ciebie przyłażą, ja bym w życiu nie zrobił takiej decyzji nie wiedząc jak tatuaż będzie wyglądał - "dobra, nadupiaj mi jakiegoś archanioła kozackiego z mieczem z głowy". Nie wiem co to za ludzie, ale ja bym chciał najpierw zobaczyć projekt tatuaża (tak się chyba robi w bardziej profesjonalnych studiach?), wtedy też uniknąłbyś tak karygodnych błędów anatomicznych jak nogi anioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi sie jak sie chce, gosciowi narysowalem na kartce (fakt trwało to 15 minut), zatwierdził, dziabneliśmy, wyszedł szczęśliwy. A zdjęcie zmienia dużo, szczegółnie jeśli dziara nachylona jest pod kątem tak że góra jest bliżej aparatu niż dół, na żywo wygląda to zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano propa jakbym miał se dziarke strzelić to nawet z największego gówna bym cieszył twarz a na później bym żałował :/ Patrząc na inne grafiki ,które wstawiałeś np. tych atletów czy sportowców to były ciekawe a teraz dziwne takie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...