Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Nie pomyliłeś, to jest fan art.Jednak ja rysuje może raz na tydzień, więc wiele nie ćwicze.

Mówiłem, zrobisz co chcesz, ale myśle, że to dobre rady.Może zapytaj propaganji, czy rysował tak jak ty, czy poświęcał więcej czasu, wkońcu on już potrafi siekać ;)

Nic do propy nie mam ale ani mi się jego styl nie podoba, ani też nie zauważyłem, żeby był mistrzem proporcji. O radę pytałem się trochę lepszych grafików ;)

 

@Wojzax: fajnie ci wyszło nawet, cieniowanie miękkim pędzlem? Bo tak średnio wygląda.

 

 

Smok jak na logo to nawet fajny. W logach zazwyczaj nie ma detali, a nawet cieniowania. Jego grube kontury i wszystko bardziej pasują na wektorówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Smok jak na logo to nawet fajny. W logach zazwyczaj nie ma detali, a nawet cieniowania. Jego grube kontury i wszystko bardziej pasują na wektorówkę.

Ciekawe, nie powiem.

Nic do propy nie mam ale ani mi się jego styl nie podoba, ani też nie zauważyłem, żeby był mistrzem proporcji. O radę pytałem się trochę lepszych grafików ;)

 

@Wojzax: fajnie ci wyszło nawet, cieniowanie miękkim pędzlem? Bo tak średnio wygląda.

Obraziłeś właśnie jednego z najlepszych grafików na tym forum, podczas gdy sam wstawiasz nam 60-sekundowe szkice. Zapewne byli to mistrzowie malunku, skoro doradzili ci rysować tak krótkie szkice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co tu dużo mówić, nie za bardzo obchodzi mnie twoje zdanie :)

Oceniasz innych, podczas gdy sam nic nie wstawiasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Napisałem to odnośnie tego

 

Obraziłeś właśnie jednego z najlepszych grafików na tym forum, podczas gdy sam wstawiasz nam 60-sekundowe szkice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej co niektórzy dalej pozostali w - komunistycznym - toku myślenia.

Nie musicie mnie obrażać, aby cokolwiek przekazać w swoich postach. Jeśli już uderzasz w komunizm - obydwóch moich dziadków internowano, dla jednego skończyło się to śmiercią, oczywiście za wygłaszanie swoich poglądów i krytykowanie ówczesnej władzy. Ojciec - działacz na rzecz partii Wolność i Praworządność, najbardziej liberalnej w Polsce, tępiącej zachowania neokomunistyczne. Ja sam od lat głosuję na JKMa. Ulżyło?

 

Nie chodzę po mieszkaniu nago, choć mam do tego prawo, nie żebrzę na ulicy, choć mam do tego prawo, nie jem obiadu rękoma, choć mam do tego prawo, nie wbijam sobie igieł do ciała, choć mam do tego prawo.

 

Poza przyjętym prawem pozostają mi wartości, na jakich zostałem wychowany, kultura, resocjalizacja oraz ogólnie przyjęte zasady życia w społeczeństwie. Choć mam prawo robić wiele rzeczy, nie robię, ponieważ wydają się dziwne. Wasze skrajne wyznania w stylu "a co? nie ma prawa chłop?" nie robią na mnie większego wrażenia, ponieważ to stały bajer.

 

Dziwne wydaje się dla mnie także krytykowanie jednego z lepszych grafików na tym forum. Ale nie samo w sobie, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Pisanie jednak "słuchałem się lepszych grafików (nie podam pseudonimów, bo właśnie sobie ich wymyśliłem)" jest żałosne i obrażające :) .

 

Panie SKiD, prośba, nie spamuj w PW mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
nie podam pseudonimów, bo właśnie sobie ich wymyśliłem

haha, fajne masz kompleksy lol

 

faktycznie niemożliwym zadaniem jest lepszych niż propa znależć, NO NIE MA

 

 

edit: chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że do samego propy nic nie mam ale ktoś tu się uwziął, żeby o nim dyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool story, bro!

Swoją drogą ch*j Ci do tego, że Antemu się rysunki propy nie podobają. Swoją ignorancją przewyższasz już mnie. Ktoś o innych poglądach niż Ty jest jednocześnie największą zakałą społeczeństwa. I nie, nie odpowiem na twój kolejny post (jakby mnie obchodził ktoś, kogo na oczy nie widziałem), tyle mam Ci do przekazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nikogo nie celowałem mojej wypowiedzi. Mówię z góry.

Opisałeś to o co mi chodziło. A że nie robimy wszystkiego co nam wolno to jest przez to jak społeczeństwo by nas postrzegało. Ludzie wolą żyć w jednej linii i się z niej nie wychylać. Od małego jesteśmy uczeni co jest dobre a co nie, ale od małego też mamy wpajane różne stereotypy jak np. różowy kolor jest dla dziewczyn itp. Ty jak najbardziej masz prawo napisać to co myślisz i nikt nie ma prawa Ci w tym przeszkodzić bo to twoje prawo (tak nauczycielom w szkole mówię jak mi prawa do głosu nie dają :D).

A twoja krytyka zrobi jeszcze dobrze ponieważ powinna zmotywować artystę i pokazać jego błędy.

 

Można by tutaj gadać w nieskończoność ale nie chce się za bardzo rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy cool story, dziękujemy, przechodzicie dalej :) .

Cool story, bro!

Swoją drogą ch*j Ci do tego, że Antemu się rysunki propy nie podobają. Swoją ignorancją przewyższasz już mnie. Ktoś o innych poglądach niż Ty jest jednocześnie największą zakałą społeczeństwa. I nie, nie odpowiem na twój kolejny post (jakby mnie obchodził ktoś, kogo na oczy nie widziałem), tyle mam Ci do przekazania.

Hej, mam prawo wyrazić swoje zdanie. Ktoś o tym wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam o co ta gadka i co to ma ze mna wspolnego :)

Anty sobie cwiczy proporcje, a ja przewaznie - jesli mi nikt ich nie narzuca, czyli przewaznie - proporcje mam w dupie, wiec nic dziwnego ze sie na mnie nie wzoruje, i bardzo dobrze z drugiej strony bo po to dany styl pielegnuje zeby byl jak najbardziej unikatowy :) A Sernat z tekstem "Wlasnie obraziles jednego z najlepszych grafikow na forum" tez troche poleciales, raz dajmy sobie spokoj z typowaniem na lepszych i gorszych bo kazdy jest dobry w czyms innym, a porownywanie czy fajniejszy jest kolor pomaranczowy czy kolor niebieski nie ma troche sensu, ale przedewszystkim - nikt mnie tu niczym nie obrazil, i zapewniam ze zeby mnie obrazic trzeba sie duuuuzo bardziej postarac, tak wiec nie musisz stawac w obronie mojej "urazonej godnosci" :P Niech sobie kazdy cwiczy co chce cwiczyc i rysuje co chce rysowac. Sernat troche jak w Twojej sygnaturce, make love not war (chociaz to akurat nie bardzo slowa boba marleya sa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama technika nauki tez dla kazdego inna jest lepsza, trzeba szukac tego co najlepiej wpada do lba. Dla mnie np walenie 30-60 sekundowych szkicy hurtowo byloby strata czasu, raz ze lubie widziec jak obrazek pieknieje a nie strzelac byle co, ale skoro komus to pasuje, to spoko, czemu nie :) Daleko mi do krytykowania technik ktorych sam nie stosowalem. Ja moglbym jedynie polecic jesli chodzi o nauke proporcji - rysowanie zywych ludzi, naklonienie kogos zeby zapozowal i wtedy bierze sie olowek gumke i napierd*** pare godzin az bedzie perfecto. Frustrujace, meczace (chociaz.. zalezy od modelki ale to inny temat) ale nauczyc sie mozna naprawde wiele. Sam przez to przebolalem do tego z profesorem ktory lubil sie wcinac z gumka w moje prace :) Wiec kto mnie moze strzelanie szybkich kresek jest mniej bolesne :) Jak dla mnie jesli ktos robi postepy chocby malujac kupskiem na scianie - to niech to robi dalej, kim jestem zeby komukolwiek czegokolwiek zabraniac :)

[Patrzcie, bronie Antego ktory jest chyba najwiekszym marudom jesli chodzi o kwestionowanie moich tworzczych zalozen ;) Ale taka prawda nie zmieniajmy na sile czyjegos stylu ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie krytykuję i nikogo nie faworyzuję, a przynajmniej nie mam zamiaru :) . Pisanie "znam lepszych grafików" brzmi co najmniej śmiesznie i to wszystko, co miałem do napisania.

 

A co do mojej sygnatury, to słowa te wypowiedział przynajmniej raz Bob Marley, a biorąc pod uwagę jego dzieła oraz życiorys mogę stwierdzić, że bardzo mi się z nim kojarzą ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i smiesznie :) Takie dzielenie i mnozenie jakby sie dalo czyjsc styl dalo obiektywnie ocenic :) Ale z drugiej strony kazdy ma prawo do subiektywizmu :)

 

ale zeby nie bylo ze jakis dzisiaj kulturalny wyjatkowo jestem bo mimo wszystko dzien byl z deczka paskudny, tez sie troche przyczepie:

Nic do propy nie mam ale ani mi się jego styl nie podoba, ani też nie zauważyłem, żeby był mistrzem proporcji.

O proporcjach obiecalem sobie nie mowic ani slowem bo centralnie nie lubie niczego nikomu udowadniac :) Ale w sumie lubie sie podroczyc, a szczegolnie z Antym. Nie mowie ze jestem mistrzem proporcji, ani mistrzem czegokolwiek, w kazdym razie - apropo proporcji i umowmy sie ze tylko o nich w tym momencie mowimy, kilka prac z digartu, nie chce mi sie juz przetrzepywac forum ani jakis niepublikowanych grafik, ale kilka pracek w ktorych proporcje w zamierzeniu mialy byc zgodne z anatomia:

http://www.digart.pl/praca/6205311/a_co_sie_tyczy.html

http://www.digart.pl/praca/6210548/tenisistka.html

http://www.digart.pl/praca/6202212/bokser.html

http://www.digart.pl/praca/6173748/taniec_z_lodami.html

http://www.digart.pl/praca/6176163/VoodooPeople.html

http://www.digart.pl/praca/6171071/Ani_Kroku_Blizej.html

http://www.digart.pl/praca/6180815/gola_na_dachu.html

I zajeb mi kamieniem jesli cokolwiek jest w tych pracach nieproporcjonalnie wielkie/male/krotkie/dlugie

Do czego daze - do tego ze to ze ktos celowo tworzy cos surrealnego ( krzywego, dziwnego, wielkiego, innego ) to nie znaczy ze nie umie inaczej, to znaczy ze taka wybral droge i taki sposob (choc fakt, nie zawsze, niektorzy dziechca mimo ze chca zrobic cos proporcjonalnego, ale nie wrzucajmy do jednego wora tych co to robia celowo i tych ktorzy sie ucza na bledach)

 

Zeby nie bylo, moje prace nie musza sie kazdemu podobac, spoko jesli ktos ich nie lubi, wiele z tych wyzej jest ewidentnie niedopracowanych pod takim czy innym wzgledem, kazdy ma na nielubienie moja zgode i aprobate. Nie staje w obronie siebie tylko w obronie dowolnosci i kreatywnosci jesli chodzi o wizje artystyczna, i w obronie do prawa celowego odchodzenia od realizmu zeby uwzglednic/uwypuklic to co sie chce w rysunku/grze/czymkolwiek pokazac.

Tym samym staje w obronie szkicow Antego ktore dla mnie osobiscie wydawalyby sie nie potrzebne :) Ale niech je sobie strzela, ja bede strzelal dalej wielkie ryje i krotkie nozki a salvadore dali strzelalby pewnie dalej swoje krzywe zegary gdyby zyl dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wydaje mi się, że skrót perspektywiczny prawego przedramienia dziewczyny skaczącej wzwyż nie wyszedł za dobrze, poza tym nie mam zastrzeżeń chociaż za bardzo się nie przyglądałem :P

W każdym razie na tym arcie bardzo dobrze wyszła ci kobieca twarz, gz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama technika nauki tez dla kazdego inna jest lepsza, trzeba szukac tego co najlepiej wpada do lba. Dla mnie np walenie 30-60 sekundowych szkicy hurtowo byloby strata czasu, raz ze lubie widziec jak obrazek pieknieje a nie strzelac byle co, ale skoro komus to pasuje, to spoko, czemu nie :)

+1

Propa zostań moim mistrzem : D - joke, ale gdybyś jednak chciał... :lol:

Szczególnie podobała mi się ta babka która skoczyła wzwyż. :P

Kolorystyka jest niezła.Włosy po prostu piękne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...