Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Anty... nie chodzi o to, żeby dawać nie swoją postać, jako swoją....

Chodziło o to, żebyś się szkielet nauczył rysować, twoich 20 rysunków nie będzie tak dobre, jak ten jeden co siedzisz nad nim 2-5h, jeśli będziesz się starał.Oczywiście zrobisz co chcesz, jednak źle zrozumiałeś przesłanie.

Nie trzeba być dobrym rysownikiem, żeby siedzieć nad rysunkiem 2-5h+, to zależy od tego jak się do tego przyłożysz, czy będziesz skupiony, jak wiele szczegółów będzie miała postać, czy sylwetka będzie dobra.

Zauważ, że jak zaczniesz rysować dokładnie sylwetkę kolesia nawet gdyby to miało zająć 2h, to potem będziesz rysował ją szybciej.Też rysowałem na początku na czas, i wiesz co ? Za przeproszeniem, g*wno się nauczyłem.Żebyś ty widział te rysunki... a wziąłem zdjęcie od rodziców, zacząłem szkicować, a szkicowałem 1-1h 30m. i co ? - szkic całkiem niezły, a dopiero drugi w życiu.Rysowanie na czas wcale nie jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@DarkTeam: może posłuchałbym twoich rad gdybyś sam był autorytetem w tej dziedzinie, a jedyne co widziałem z twoich prac to jakieś mangowe cycki, też niezbyt proporcjonalne (chociaż czego się można spodziewac po mandze), chyba, że mi się z kimś pomyliłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś, to jest fan art.Jednak ja rysuje może raz na tydzień, więc wiele nie ćwicze.

Mówiłem, zrobisz co chcesz, ale myśle, że to dobre rady.Może zapytaj propaganji, czy rysował tak jak ty, czy poświęcał więcej czasu, wkońcu on już potrafi siekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkTeam, z tego co zauważyłem, wypowiedziałeś się w tym temacie raz za mnie i raz za Anty'ego :) . Nieładnie :) .

@DarkTeam: może posłuchałbym twoich rad gdybyś sam był autorytetem w tej dziedzinie, a jedyne co widziałem z twoich prac to jakieś mangowe cycki, też niezbyt proporcjonalne (chociaż czego się można spodziewac po mandze), chyba, że mi się z kimś pomyliłeś.

Ale ma rację. Chyba, że szykujesz się do corocznej olimpiady w rysowaniu szkiców ze stoperem w ręku. Wówczas to dobra inwestycja. A argumentum ad personam to głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo Na około szyjki też powinien mieć futro lepiej by wyglądało.

 

EDIT: Mam coś dla was.

 

1. Sylwetka mężczyzny zajęła ok. 1min (nie wiem dokładnie bo nie rysuję ze stoperem w ręku). Narysowałem outline w tym czasie, a potem mocniej poprawiłem żebyście widzieli.

 

http://desmond.imageshack.us/Himg839/scale...&res=medium

 

2. Smok + Logo

 

Tutaj jest szybki zarys tego co chciałem:

http://desmond.imageshack.us/Himg844/scale...&res=medium

A tutaj po dopracowaniu logo i wydrukowaniu końcowy level rysowania.

http://desmond.imageshack.us/Himg263/scale...&res=medium

Teraz jeszcze go edytuje w gimpie i zobaczymy co wyjdzie.

 

Podoba się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zacząłem robić to co AnTY na tej stronie anatomicznej. Na razie 60 sekundówki bo na tablecie strasznie wolno mi idzie.

macie tu tak jednorazowo z wersją pocieniowaną, żeby nie było że szkice wrzucam. hehe

 

Ho4B1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sads_kopiadabdf_kopiass.png

 

Jedynie co tu ci fajnie wyszło to czarne tło, poczytaj trochę o anatomii, i nie pie**olcie mi tu że tak ma być, bo nie ma tak być. Poza tym źle wybrałeś pozycję postaci przez co tak płasko tak to wygląda, bohater nosi na nogach worki na złoto ?, tarczę też źle trzyma to monstrum, te kolce na maczudze też szału nie robią, bo nawet nie wbiły by się w człowieka, mam nadzieję że tą pracę rysowałeś myszką, bo jak tabletem to się chyba powieszę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się pośpieszyłem z tym kamiennym ogniem (tak go właśnie nazwałem). Już byłem zmęczony więc przyśpieszyłem tempo i zacząłem zwracać mniejszą uwagę na detale... Wyszło tak jak wyszło, jeśli się pobawić z oświetleniem itd. To może być dobre logo. Ale zrobię to kiedy indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...