Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ręka musiała nieźle boleć, przy samych konturach.Jak to teraz kolorujesz jeszcze... :lol:

Noga :) I tak, nie powiem, kolorowanie przy pachwince boli jak cholera, kontur i cienie to jest nic :)

@Japan

A bo mam taki piekny pysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propa, mnie ciekawi co robisz jak "wyjedziesz" albo coś spiepszysz w tym tatuażu

W tyym to tam nic, gorzej klientowi spieprzyc :)Odpowiedzialna praca Szczegolnie jak klient sie trzesie i rzuca z bolu :) Ale nie zamierzam nikomu nic spieprzyc, jak sie czlowiek skupi to nic trudnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tyym to tam nic, gorzej klientowi spieprzyc :)Odpowiedzialna praca Szczegolnie jak klient sie trzesie i rzuca z bolu :) Ale nie zamierzam nikomu nic spieprzyc, jak sie czlowiek skupi to nic trudnego :)

Heh, jak go jedziesz igłą, która wbija się tam przykładowo 1k razy na 10s (to tylko przykład) to musi boleć :D

Jeszcze do tego, każde ukłucie jest blisko kolejnego. :lol:

Raczej ciężko się skupić, kiedy koleś zaciska zęby z bólu, i zaczyna się trząść :P

EDIT: Ale chyba do kolorowania, masz inne igły niż do kontur, no nie ? - bo tak to klientowi niedługo ręka odmówi posłuszeństwa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tyym to tam nic, gorzej klientowi spieprzyc :)Odpowiedzialna praca Szczegolnie jak klient sie trzesie i rzuca z bolu :) Ale nie zamierzam nikomu nic spieprzyc, jak sie czlowiek skupi to nic trudnego :)

 

A ja mam pytanko z innej strony. Ciekawi mnie, jak sterylizujesz takie igły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark Team

No niby boli ale wiekszosc osob umie wysiedziec i sie nie trzasc :) To zalezy od osoby niektorzy umia nawet zasnac podczas dziarania, inni za to dra morde jak opetani. I tak - igiel mam kilkanascie rodzaji od najcienszych do takich ktorych sam wyglad niektorych przeraza :)

@Shill

igly sa jednorazowe, nie kluje sie kilku osob ta sama igla, wszystkie sterylnie zapakowane przez producenta. reszte maszynki dezynfekuje specjalnym plynem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark Team

No niby boli ale wiekszosc osob umie wysiedziec i sie nie trzasc :) To zalezy od osoby niektorzy umia nawet zasnac podczas dziarania, inni za to dra morde jak opetani. I tak - igiel mam kilkanascie rodzaji od najcienszych do takich ktorych sam wyglad niektorych przeraza :)

@Shill

igly sa jednorazowe, nie kluje sie kilku osob ta sama igla, wszystkie sterylnie zapakowane przez producenta. reszte maszynki dezynfekuje specjalnym plynem

To już coś ciekawego : D

Może wygląd igły przeraża, ale klientele masz :lol:

EDIT: Zrób fote takiej najgorszej igle i wstaw tutaj, ciekawy jestem jak wielka jest taka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.pl/imgres?q=igla+do+tatu...yzBw&zoom=1

chocby takie ale mam jeszcze wieksze. Mimo wszystko najbardziej boli dziabania zwykla cieniutka "jedynka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Hejka koledzy i koleżanki :D

 

Długo mnie nie było (i chyba jeszcze kilka dni w pełni nadal nie będzie) i w tym czasie trochę sobie poćwiczyłem rysowanie, napieprzałem dziesiątki jednominutowych szkiców... (nie tylko ludzi)

ningen.jpg

 

Kilka dłuższych rysunków...

kots.jpg

 

I teraz trochę digitali w końcu (10-15 minutowe)

sittingx.jpg

 

I tutaj dopiero zaczęty:

wipkoncept.jpg

 

Ale to dopiero początek i jeszcze dłuuuuuuga droga przede mną ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...