Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Włosy i tatuaż u gościa po prawej wyglądają jakby nie były z nim nijak połączone.

Światło pada im zza pleców, a mają rozświetlone twarze jakby źródło światła było przed nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anty uzyj troche wyobrazni. To ze nie widac lampki/okna z prawej strony to nie znaczy ze jej tam nie ma. Ewidentnie widac z ktorej strony pada swiatlo i nie ejst to ani przod ani tyl. Czcionka racja jest z dupy.

@The MarQ splywajaca ani kolorowa czcionka by nie pasowala do klimatu calego tego projektu. Zreszta napis prawdopodobnie bedzie jakso fajnie animowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Souljah zyje i ma sie dobrze. Nawet powiedzialbym ze bardzo dobrze. Ale ta czarna geba jest zbyt twarda zeby umrzec.

A w ogole to Times New Roman a nie zaden Arial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
po 1. Wg. mnie jest kilka "lampek" (źródeł światła) z kilku stron. Postacie rzeczywiście mają twarze rozświetlone tak, jakby światło było z przodu.

po 2. Arial, arial, arial! Fuuuuu!

 

no właśnie! Co z Souljah?

zazwyczaj wystrzegam się offtopu, ale CZY TY MOŻESZ NIE POWTARZAĆ Z ŁASKI SWOJEJ WSZYSTKIEGO CO LUDZIE NAPISALI W POSTACH WYŻEJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Souljah zyje i ma sie dobrze. Nawet powiedzialbym ze bardzo dobrze. Ale ta czarna geba jest zbyt twarda zeby umrzec.

Bardzo fajnie :)

A w ogole to Times New Roman a nie zaden Arial :)

ojtam ojtam :P

 

@up - ja poparłem. Napisałem, że też to tak widzę.

zazwyczaj wystrzegam się offtopu

to spójrz w swój warn level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix czaje, a napisalem tak ogolnie bo ile razy mozna sluchac tego samego bzdurnegoo tekstu (do setki to juz pewnie na lekko dojechaliscie :) ). Wiec napisalem prosto - i mysle na tyle dosadnie na ile sie da - co na ten temat mysle. A i tak znajac zycie ktos za pare stron znowu pierdolnie ze za duza glowe/oko/dupe narysowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na GMClanie, to nie jest żaden klan, do którego się należy.

 

@propa: Może po prostu tobie duże głowy się podobają, a innym nie?

Coś w stylu "Za duża głowa (żeby mi się podobało)", a nie "Za duża głowa (w porównaniu do reala)".

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pewnie jasne moze sie nie podobac, jasna sprawa. Co nie zmienia faktu ze pisanie o tym 'antyproporcjonalnym' aspekcie 2134 razy to takie troche sikanie pod wiatr. Mozna ale po co? Koncepcji mi nikt ze lba nie wybije :) I nie chodzi o to ze nie lubie krytyki czy cos, krytyka jest wporzo. Ale taka bardziej z sensem a nie w stylu "Ej salvadore krzywe jakies te twoje zegarki" - tam gdzie zegarki proste nie pasowaly by nijak do koncepcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś z tyłu ok, ale ten z przodu nie dość że ma za dużą głowę to trochę wygląda jakby nie miał szyi

 

 

 

napisze to jeszcze raz, tym razem ostatni bo i tak pisalem juz sto razy.

Co to znaczy za male?

Skad wiesz jakie mialy byc? Byles w mojej glowie i widziales moja wizje na ten tatuaz?

Wiesz co to jest wizja artystyczna?

teraz

91256735.gif

Czy Cartman ma za duzy leb? Czy raczej MIAL miec duzy leb juz w trakcie projektowania?

Homer ma za duzy leb! i nie ma powiek! i ma za malo wlosow! i Ma zoltaczke! A moze po prostu.. taki mial byc?

Z drugiej strony

cycejj.jpg

AAAA ona ma wieksze cycki niz nogi? Nie. To perspektywa.

Itp itd. i w ogole.

Wiecej juz nie bede sie rozpisywal na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...