Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Fajnie wyszedł na drugiej fotce na dole, oświetlony z jednej strony. Ogólnie całość prezentuje się teraz o wiele lepiej, chociaż nie lubię tego typu tatuaży.

 

Jakiś taki dziwny ten predator...

 

Ludzie skończcie z takimi postami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisze to jeszcze raz, tym razem ostatni bo i tak pisalem juz sto razy.

Co to znaczy za male?

Skad wiesz jakie mialy byc? Byles w mojej glowie i widziales moja wizje na ten tatuaz?

Wiesz co to jest wizja artystyczna?

teraz

91256735.gif

Czy Cartman ma za duzy leb? Czy raczej MIAL miec duzy leb juz w trakcie projektowania?

Homer ma za duzy leb! i nie ma powiek! i ma za malo wlosow! i Ma zoltaczke! A moze po prostu.. taki mial byc?

Z drugiej strony

cycejj.jpg

AAAA ona ma wieksze cycki niz nogi? Nie. To perspektywa.

Itp itd. i w ogole.

Wiecej juz nie bede sie rozpisywal na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

propa ma chyba to plażowe zdjęcie na dysku zapisane, coby młodzież z zasad perspektywy poduczać przyjemne z pożytecznym łącząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, bardziej polecam wybranie sie chocby na akademie sztuk pieknych czy do jakiejkolwiek innej wyzszej uczelni na ktorej sa kierunki zwiazane z rysunkiem czy grafika - pocwiczyc zarowno perspektywe, proporcje i itp na nagich modelkach, albo po prostu namowic kolezanke. Duze efekt(y/o)wniejsze niz cycki z internetu :)

 

Albo nie, nie polecam. Po namysle. W drugiej grupie przychodzi npl 70 gosc i sie rozwalal na fotelu z fiutem na wierzchu i biedaki musieli go rysowac na zaliczenie. A i u nas trafila sie raz stara gruba baba bez zebow w bieliznie. Fuck the studia. Zostanmy przy kolezankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No mi raz na kursie przyszło starą kobietę rysować, w ubraniu na szczęście ale moje poczucie estetyki ucierpiało niemożebnie.

 

Kobiety też rysowały ? Jeśli tak to raczej nie narzekały : D

 

No przeca kobiety raczej nie interesują stare próchna w szczególności nago i bez pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysowaly cala grupa czyli na tym kierunku w zasadzie w wiekszosci dziewczyny. Ale nie sadze zeby to bylo dla nich jakos specjalnie przyjemne :)

@Wojzax przewaznie na narysowanie jednego portretu/aktu mielismy od 6 do 12 godzin. Jesli przychodzila modelka o w miare rozsadnej aparycji - palilo sie blanta, ostrzylo olowki, obieralo najciekawsza perspektywe, i dopieszczalo kazdy detal przez caly wyznaczony czas. Jak przyszla w/w kobieta w wieku mniej wiecej mojej babci cale rysowanie zajelo mi 20 minut :) bolesne wspomnienia mimo wszystko :)

A co do edita masz racje. Po gadkach z kolezankami z 2 grupy (fajniutkimi :D) widac bylo ze bardziej pasuje im rysowanie ladnych krztaltnych kobiet niz pomarszczonych dziadkow i ich klejnotow :)

Edit.

Jeszcze jako ciekawostka. czaicie ta babe?

jedna z "modelek" na akademi sztuk pieknych. Powiem tak - ja takiego pecha nie mialem. Ale moze mam zbyt wybujala wyobraznie ale sama mysl ze mialbym to babsko rysowac bez ubran odrzuca mnei od studiow na 150 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...