Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

copoconaco: w czym modelujesz? Xarfron: Pokaz ten Twoj model z rzutu izometrycznego bo tak od boku nie widac calego. Ktos tu przedtem narzekal na kwadratowy korpus a nie tylko ja takie cos zrobilem xD Mam pomysl na modyfikacje mojej broni;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ales sie tych kolorow uczepil... pozatym zestawiwszy twoje "dzieło" o obrazkiem zrodlowym... jakby to powiedziec... widac podobienstwo jedynie dzieki temu ze nalozyles na swoj plaski obiekt klorowa teksture.

czemu by nie prosze bardzo

a i teraz to 138 vertexów :]

 

739455fd1a.png

 

Xarfron: Pokaz ten Twoj model z rzutu izometrycznego bo tak od boku nie widac calego.

proszę :) tekstura uv była nie kompletna ale z tym też bym sobie dał rade

ak4.png

Ktos tu przedtem narzekal na kwadratowy korpus a nie tylko ja takie cos zrobilem

tyle że umnie jest to zamierzone na tym polega low poli by uzyskać dobry efekt przy jak najmniejszym zużyciu vertexów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

copo wypaśny model, a xafron... eee nie dziękuję. No weź wolę mieć 40 FPSów i grafikę jak w cod5 czy innym crysisie niż coś pokroju sprzed 10 lat albo jeszcze starsze, lepsze modele były w pierwszym DeusEx. Jest pewna granica, gdzie już się nie liczy prędkość gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copo wypaśny model, a xafron... eee nie dziękuję. No weź wolę mieć 40 FPSów i grafikę jak w cod5 czy innym crysisie niż coś pokroju sprzed 10 lat albo jeszcze starsze, lepsze modele były w pierwszym DeusEx. Jest pewna granica, gdzie już się nie liczy prędkość gry.

widzisz i tu się różnimy ja wole zagrać w gorszą graficzne grę a żeby mi śmigała

niż bym gra się lagowała

 

poza tym jak chcesz robić gry to musisz na to patrzeć wszystko zależy od silnika z jaki korzystasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sie odezwal gosc dla ktorego grafika jest najwazniejsza... wstydz sie. Liczy sie dobry tryb rozgrywki a grafika troche mniej. Wole gre ktora mi dziala niz taka co sie tnie... jak mnie gra wciagnie to nie zwracam uwagi na grafe. A ja tworze low poly na potrzeby gry wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy czy drugi? No fakt, ale ten drugi nie byl do gry. Ten pierwszy owszem bo ladny (979 wierzcholkow)a drugi tak z nud zrobiony (ok. 1300 wierzcholkow).

tak jak to @PoxiPol powiedział żaden z nich nie jest low poli 

to że twój model wygląda kanciasto wcale ni znaczy ze jest low poli

i z całą pewnością jak na jeden karabin 979 vertexów to z całą pewnością za dużo poligonów by uznać to za low poli

 

można powiedzieć że skończyłem mój karabinek :) (ten spust jeszcze został ale chce go załatwić alpchą jak tylko się dowiem jak :P)

ak5.png

141 vertexów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wiem, czy 40 FPSów to lagi, ale co tam, żyjcie w krainie muminków.

Pozatym grafika nie jest dla mnie najważniejsza, o czym powinno świadczyć, że nadal siedzę na tym forum i odpaliłem kilka gierek tu zrobionych, nie patrząc na grafikę. Ale po prostu jak się nie umie gry zoptymalizować, że karabiny wyglądają jak oteksturowane prostokąty, a ma wymagania jak crysis to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy 40 FPSów to lagi, ale co tam, żyjcie w krainie muminków.

Pozatym grafika nie jest dla mnie najważniejsza, o czym powinno świadczyć, że nadal siedzę na tym forum i odpaliłem kilka gierek tu zrobionych, nie patrząc na grafikę. Ale po prostu jak się nie umie gry zoptymalizować, że karabiny wyglądają jak oteksturowane prostokąty, a ma wymagania jak crysis to ja dziękuję.

A kto powiedział że chciałem by wyglądał jak w crysis -_- (to by nie było low poli ;) )

poza tym przyjrzyj się jak bronie, ludki i w ogóle otoczenie, wglądają np. w takich strategiach, to jest jeden z rodzaju gier, gdzie do dziś się wykorzystując technikę low poli i nie tylko tam :)

286 wierzcholkow

No i czad :)   :thumbsup:

https://gmclan.org/uploader/5073/kara.jpg

Ale wciąż to znacznie więcej poligonów od mojego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I porównania nie ma XD

-_- no Wow Amerykę żeś odkrył, zacznijmy od tego że on jest znacznie lepszy w te klocki

Poza tym on robił zupełnie innego kałacha :)

 

Nom nic chyba końcowa wersja ak an dziś :) (nic nie poradzę lobię co sekunda coś modyfikować :P)

aknew_p.jpg

217 vertexów (:/ za dużo jak dla mnie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loga kilku modułów xenona

 

ChaosIconModule.png

EchoIconModule.png

PhotonIconModule.png

PsycheIconModule.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi jakas texture zebym mogl nalozyc na moje ak i zobaczymy czy lepiej. Ja nie umiem robic tekstur:/ A z textura wyglada calkiem inaczej...

masz :P

free-grass-texture.jpg

Jako takiej textury do swojej broni nie znajdziesz, możesz texture broni copoconaco lub moją spróbować dopasować do swojej broni, swoją broń dopasować do textury, lub zrobić nową broń na bazie textury w ostateczności możesz spróbować namalować texturę pasującą do twojej broni :) życzę powodzenia

 

jak wadziłeś w tutku copoconaco, my zrobiliśmy bronie na podstawę fotek dlatego textura pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no nie ma porownania... czym Ty sie wozisz:D Blender vs. Cinema 4D. W blenderze trzeba zapracowac na dobry efekt, czasami nawet pare godzin... z tego co czytalem gdzies na forum (nie pamietam gdzie) w cinemie jest latwiej o wiele(nie wiem czy to prawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cinemie jest latwiej o wiele

Skoro tak twierdzisz, to zaczniej modelować w cinemie będzie Ci łatwiej a nie wyskakujesz, że blender jest trudny...

A co do karabinku copo to jak dla mnie najlepszy ze wszystkich tu pokazanych :)

 

Aż z tego wszystkigo skrzynie narysowałem:P

skrzynia.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin: Heh 5 minut w Paincie?? :P

 

Napisałem tylko co przeczytałem :) A w blenderze tworze bo wystawiłem sam sobie poprzeczkę więc już przyznam się do winy :) Wiem, jestem n00bem, cieszycie się? :(

 

PsichiX: Jak dla mnie to zbyt kolorowe 1 i 3 ładne 2 i 4 mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...