Skocz do zawartości

SAPON


Nirvan

Rekomendowane odpowiedzi

młot jest "rozwalający" :D dodaj może jakąś inną broń np. poustawiaj oprócz murów stare meble i daj jako broń piłę łańcuchową i rozcinaj gości :D oczywiście możesz dodac cos takiego jak wskaźnik wytrzymałość broni oraz daj opcje bloku dla bohatera chyba że jest a ty nie blokujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na taką grę czekałem dodaj coś takiego że jak lecisz na kolesia to przez sekunde pojawia się instrukcja który przycisk masz wcisnąć aby zabić kola za pierwszym razem. Wtedy gra nabierze dynamiki bo będzie można cały czas biec przez plansze i wciskać tylko odpowiednie guziki oraz skok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ma aż tyle to skończy...(oby)

Nawet nie wiesz, jak łatwo można porzucić projekt przy 90% :P

A co do tematu, to widzę, że coraz ładniej to się prezentuje, jednak nadal przydałoby się więcej jakiś broni (dla przeciwników też :) ).

I nadal czekam z ciekawością na jakąś grywalną wersję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda, płynne animacje, dobrze wykonane postacie, chociaż doczytywanie wszystkiego w trakcie gry sprawia że gra trochę się ścina na początku poziomu i w niektórych momentach gry (a aż takiego wolnego kompa nie mam). Sterowanie jest trochę niewygodne, szczególnie skakanie jest utrudnione, trzeba chwilkę pograć żeby się przyzwyczaić. Poza tym mimo iż sterowanie odbywa się przy użyciu dość standardowych klawiszy to mógłbyś je podać przynajmniej w poście bo nie każdemu chce się klepać w każdy klawisz na klawiaturze żeby dojść co do czego służy.

Poza tym co wymieniłem powyżej to nie mam zastrzeżeń, grafika jest ładna, gameplay też niezły. Mi się podoba, dodać linię fabularną, menu, cut scenki i inne takie drobiazgi i mamy przyzwoitą gierkę :). Czekam na pełną wersję, albo przynajmniej porządne demko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw który klawisz odpowiada za spowolnienie?

 

Sterowanie do gry:

 

Strzałki lewo/prawo - poruszanie

strzałka w górę - skok

strzałka w dół + lewo/prawo - turlanie się

strzałki lewo/prawo (przy ścianie podczas skoku) - odbicie się od ściany

ctrl - cios pięścią

shift - cios nogą

enter (przytrzymać) - spowolnienie

spacja - upuszczenie broni

R - restart poziomu

N - przeskoczenie poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dodałeś jeszcze że strzałka w dol+shift :P

no i w odpowiednim momencie jak się jest w powietrzu to wcisnąć shift .

 

No i WTF?!, zawsze w GMie mam że jak na alt się wciśnie to robi to samo co ctrl, chociaż ze do alt nic się nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...