Skocz do zawartości

Magic Stones


Argoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Magic Stones

 

Gatunek: Strategiczna

 

Opis: Zniszcz wszystkich wrogów ;p

 

Download:

Klik

Klik

Rozmiar pliku: 4 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Grafika:
Ja i google

 

Screeny:

Menu:

screen3h.png

Gra:

screen1na.png

 

screen2h.png

 

Jest to moja pierwsza gra więc nie bądźcie surowi w ocenianiu i nie spodziewajcie się czegoś superowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lenin nie chodzi o przejście poziomu ale o zdobycie wystarczającej ilości punktów. Ja też musiałem przechodzić 1 lev 2x

Przy okazji fajne drzewka. Mógłbyś mnie nauczyć takie rysować?

@edit a i jeszcze jedno. Zdobywanie punktów jest nieproporcjonalnie trudne do zdobywania forsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma fajny klimat, przyjemnie się gra, ogólnie fajnie :) Jednak ma jeszcze trochę wad, ale no cóż przy pierwszych grach jest to nieuniknione, jednak człowiek uczy się na błędach, robi coraz ciekawsze gry, a u ciebie jako na pierwszą grę jestem w szoczku :D Stawił bym 4/5 ale zawsze pierwszą grę podwyższam ocenkę :) Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co powiedzieć gra wspaniała lepsza od tych flash'owych a to wielki sukces bo jak widać gry flash idą na przód ale ma trochę nie domówień gra np. nie opłaca się ulepszać kamieni bo

kamień +1 = 20(pieniędzy)
     a ulepszenie kamienia kosztuje 60 razem daje 80 czyli
     kamień +2 = 80 
     a dwa kamienie +1 kosztują 40 które są równe kamieniu +2 czyli
     kamień +1,+1 = kamień +2   -cena- 40 = 80 -cena-
     oczywiście nie zapomniałem o tym że miejsce na kamień kosztuje 60 ale mamy od samego początku trochę wolnych miejsc i na dodatek 2 kamienie lepiej się spisują od 1 kamienia lepszego trudno mi wyjaśnić czemu i tu trochę ludzi może mnie nie zrozumieć ale powiedzmy potworek ma 3 życia i mamy 2 kamienie to 2 kamienie atakują potwora i ładują amunicję i znowu atakują i jedna strzała leci w powietrze ale (i tu pochwalam grę) strzała się nie marnuje tylko atakuje następnego. Nie będę dawał wyliczeń na następne ulepszenia bo zajmie zbyt dużo miejsca ]:->

  1. Inna rzecz na temat gry jak już ktoś wspomniał jak się przegra to już nie da się grać jeśli ma się poniżej zera
  2. Można zrobić tak że jak się zagra w jakąś rundę to się dostaje 100 pieniędzy tak na start bo jak ktoś przegra to nie ma wogóle kasy na budowanie kamieni
  3. Fajnie by było jakby był bank z którego można było zapożyczać pieniądze ale czeba oddać. Oddaje z każdej wygranej rundy aż w końcu odda się dług a co do punktów to zrób że się nie traci określonej ilości tylko 10% z twojej ilości
  4. Mógłbyś dodać edytora lub że można zrobić własne plansze
  5. Ktoś już coś mówił można urozmaicić grę przez różne rzeczy
  6. Potwory mogły by być inne chodzi o to że wszystkie podobne są
  7. Potworki mogły by mieć atrybuty ale musiał byś dorobić różne działka/kamienie które też by miały atrybuty np. potworek lvl 2 ma mniejsze obrażenia od śmierci a większe od światła i co za tym idzie że zrobisz jakieś działko/kamień który/e zadaje obrażenia od światła.
  8. Potworki mogły by atakować kamienie/działka
  9. Z tym jeszcze się nie spotkałem ale mógłbyś zrobić że samemu można kupywać potwory które by szły z domku/pałacu którego się broni
  10. Pułapki czyli wybuchające miny
  11. Otoczenie że na przykład jak atakują te potwory które wyglądają jak zombie pojawia się mgła.
To chyba wszystko ale tak na marginesie świetna robota :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mógł byś wrzucić nowy link do downloadu, bo ten co jest chyba już wygasnął ;p

 

Nie ma problemu !

Tym razem wrzucę na dwa serwery, w przypadku gdy w pierwszym wygaśnie to w drugim będzie :D

First SS: Klik

Second RS: Klik

 

Nom prawda, i mnie tylko ciekawi, jakim cudem kimonek zagrał ;x

Nie mam pojęcia hehe ... :]

 

A no, przy okazji poprawiłem, że jak ma się pieniądze na minusie to zostaje się wspomożony finansowo ;p

 

Pozdr Argoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...