Skocz do zawartości

Prawa Autorskie


fervi (Skovv)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Robię z kolegą grę MMORPG o Star Wars (:P) I on nie wie czy używanie nazwy Star Wars i tych wszystkich Jeti jest legalne, bo chcemy zrobić grę komercyjną (ew. niekomercyjną). Ja mówię, że nie, ale on twierdzi, że jest jakaś gra Harry Potter Online czy cuś i tam wszystko normalnie. Jak ktoś raczy uszczęśliwić nas odpowiedzią :)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak na pewno, spytaj się Jypego, tym bardziej, że napisał, że prawdopodobnie komercyjna, co oznacza, uwaga!... DO SPRZEDAWANIA.

 

Więc nie pieprz głupot grabarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I on nie wie czy używanie nazwy Star Wars i tych wszystkich Jeti jest legalne

sorry, ale poległem xD nie, nie można wykorzystywać biednych Jeti - to też istoty, może z przydużymi stopkami, może zbyt owłosione, ale są objęte programem ochrony wymarłych gatunków, więc odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Możecie robić spokojnie o ile nie będziecie jej sprzedawać.

@up i up2: Nie opowiadajcie bzdur :o

Bzdury to ty pleciesz. Niezależnie czy gra jest komercyjna czy nie, bez pozwolenia od właściciela praw autorskich nie możesz nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nikt się nie czepia, kiedy niepostrzeżenie zawiniesz czipsy ze sklepu, ale to jednak przestępstwo >.> Kiepsko, że wybraliście akurat Star Wars, bo Lucas ściga nawet piszących fanfiction :D Tym niemniej nie przejmowałbym się wykorzystywaniem dowolnych trademarków, projekt padnie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tak samo nikt się nie czepia, kiedy niepostrzeżenie zawiniesz czipsy ze sklepu, ale to jednak przestępstwo >.> Kiepsko, że wybraliście akurat Star Wars, bo Lucas ściga nawet piszących fanfiction :D Tym niemniej nie przejmowałbym się wykorzystywaniem dowolnych trademarków, projekt padnie jutro.

 

Wykroczenie. Kradzież czipsów to wykroczenie, do tego jest to niska szkodliwość społeczna. No chyba, że będzie to kradzież zuchwała (np. poprzez rozcięcie torebki starszej pani, lub odwiert pod sklepem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie kiedyś jak byłem młody wbiłem do biedronki przez ściane na stoisko z colą(czy polo-koką), przypadkowo bo przypadkowo ale całą biedronke przeze mnie remontowali. Przez was czuję się gorszy :( Ale przynajmniej nic nie ukradłem.

(ciekawy jestem czy uchwyciła mnie kamera, jeśli tak to chciałbym zobaczyć miny ludzi, robisz sobie zakupy a tu jakiś poj*b wlatuje przez ściane, wstaje krzyczy i ucieka :D zonk :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie kiedyś jak byłem młody wbiłem do biedronki przez ściane na stoisko z colą(czy polo-koką), przypadkowo bo przypadkowo ale całą biedronke przeze mnie remontowali. Przez was czuję się gorszy :( Ale przynajmniej nic nie ukradłem.

(ciekawy jestem czy uchwyciła mnie kamera, jeśli tak to chciałbym zobaczyć miny ludzi, robisz sobie zakupy a tu jakiś poj*b wlatuje przez ściane, wstaje krzyczy i ucieka :D zonk :D )

ja jak byłem mały miałem 3 nosy i 2 penisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 2 penisy.

Bigshark is you? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...