Skocz do zawartości

Wybór Obudowy!


GladiusX

Którą obudowę według was powinienem wziąść?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą obudowę według was powinienem wziąść?

    • Cooler Master Elite 330
      2
    • Cooler Master Elite 331
      4
    • Inną (Link lub dane w komentarzu!!!)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Już za kilka dni będę składał sobie nowego kompa... Mam tylko jeden problem, nie mogę się zdecydować którą z tych blaszaków wybrać...

Oby dwie obudowy są firmy Cooler Master:

 

1. Cooler Master Elite 330 Black-Silver - bez zasilacza: http://www.komputronik.pl/index.php/produc..._zasilacza.html

 

 

2. Cooler Master Elite 331 Black-Silver - bez zasilacza: http://www.komputronik.pl/index.php/produc..._zasilacza.html

 

Która waszym zdaniem jest lepsza możliwościami i wyglądem? Jeżeli znacie ładną obudowę, która nie przekracza 175zł i jest w kolorach: Pomarańczowym, Czerwonym, Srebrnym, Czarnym, Niebieskim lub mieszanką tych kolorów np. Czerwono-czarna proszę podać do niej link najlepiej z wadami i zaletami jeżeli nie ma na linku o niej recenzji... :sp_ike:

 

PS. Najlepiej żeby nie miała zasilacza bo zakupiłem już własny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi chciałeś dobrze ale przedobrzyłeś... Powiedziałem 175zł bo tylko tyle mi zostało a części już czekają na obudowę... procek to będzie od Intela... I z Wojzax'em się nie zgadzam nie chcę żadnych świecidełek... Proste, eleganckie, dobrze cyklujące powietrze... Dlatego podałem przykłady tych Coolerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi ja ostatni myślałem nad Dellem GX280 xD ale był jak dla mnie "za duży" Więc postanowiłem coś samemu skręcić

 

PS: Co to jest: Prescott Air Duct??? Filtr Powietrza z czymś? Aha i nie pytałem się o wady tylko o WAGĘ!

yy waga... nie wiem. ale mam dużo śmieci w środku i ciężki nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracer, omg. Nie wiem jak ty chcesz porównywać Tracera do CoolerMastera. Proste, że bierz tą drugą z pierwszego postu... dobra firma, dobre opinie i nie wygląda jakby z chińskiego plastiku była, żałuje, że nie poczekałem na dostawę z CoolerMasterami bo teraz muszę się męczyć z jakimś zasranym iBoxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...