Skocz do zawartości

Fuaru


Saus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i zagrałem dłużej początkowo nie robi dobrego wrażenia jednak

ja zagrałem dłużej muszę przyznać że mnie wciągnęła mam 90% + ileś tam procent

jedną soczewkę jeszcze do znalezienia i dobrze że zapisałem bo grę przerwało mi utknięcie na konwoju z przyprawami :(

 

fakt faktem zmieniam ocenę z 4 na 5 nie +5 z powodu tych kilku wad które wymieniłem wcześniej

jest to naprawdę porządna gra a ilość misji jest jego mocna stroną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednym z autorow. Jest mi cos do tego : ) Przestan oceniac gry, jesli nie potrafisz pozadnych dowodow dac.

 

I co z tego,że jesteś autorem,przestań się podniecać nad każdym czyimś przewinieniem,bo tacy jak ty kończą na policji albo w piachu.Grę wywaliłem po 5 minutach 'gry' tyle na ten temat.Nie potrafiłbym się zmusić grać w coś takiego.A oceniać on może tak jak chce według jego kryteriów,chyba pomyliłeś argumenty z dowodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pomyliłeś argumenty z dowodami.

Tak przepraszam.

 

Ty wytlumaczyles, ze to po prostu nie jest gra dla ciebie, i nie oceniles, lecz on powiedzial se ze takiej gry by nie zrobil wiec da 3/5. Wiem, troszku mnie ponioslo, ale mam dume z tego ze wlozylem swoj wklad w ta gre, i mam prawo jej bronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, jednak odrobinę nudna poprzez notoryczne robienie questów. Ale mniejsza oto. Treść zadań jest dobrze wymyślona i natknąłem się na wiele postaci z GMclanu. Murzyn mi się podobał ze sprzątaniem i jak trzeba było zbudować most (kombinowanie...) :D

Pomóżcie mi w jednym. Gdzie jest roślina Santana? To ta której trzeba do rytuału pożegnalnego. Nigdzie jej nie widzę w królestwie Lemota. Help :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Saus! I za grę również. Właśnie przeszedłem :) Ogólnie fajnie się gra, jednak musisz poprawić parę bugów. Mianowicie:

 

- Na końcu krainy Lisonora jest oaza. Można tam chodzić po wodzie.

- Źle napisany quest z Santaną :P

- Jak się czyta niektóre teksty to są tam błędy ortograficzne, ale to się zdarzyło raz czy dwa.

 

Możesz też dodać quest ze mną :) Bym był w stowarzyszeniu obronnych wilków i byłbym pisarzem. I quest że potrzebuję atramentu do pisania. Aby go zrobić musisz zebrać 15 takich tam kwiatów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie ochotę dziś pograć a tu zonk

jakieś błędy po wczytaniu powyskakiwały uniemożliwiające dalszą gre

 

a ni niektóre misje są słabo opisane znaczy np. chcą bym coś ugotował ale to za szybko przeklikałem, klikam na questa by się kapnąć co teraz a on mi dalej pokazuje bym np. pozbierał tyle a tyle jabłek i zaniósł je tej a tej osobie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w normalnym po prostu save w gm nie są nalepże

i często trać dane po restarcie czyszczeniu kompa czy tez dłuższym nie używaniu

mam drugiego sava i jest dokładnie to samo

a to że wziąłeś i wyłączyłeś błędy to zamiast by mi błąd wyskoczył to mi wstawił tam 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, mozna kliknac aby wstawil tam zero, ale tez mozna aby tylko nie pokazywal bledow : )

Ja rzadko z tego korzystam wole by wywalał błąd przynajmniej wiem gdzie go popełniłem nawet jeśli wyłapią go inni, zawsze wtedy można to poprawić a tak to zgaduj zgadula :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pozytywne wrażenie robi interfejs. Za to raczej 10/10, ale dalej na pierwszy rzut oka rzuca się wrażenie, że tą grę można by zrobić w RPG Makerze. Ale to tylko pierwsze wrażenie - ocenie i wypowiem się jak zagram ;) Trochę uderzają też puste przestrzenie i ogólny environment rozsiany niczym mak na polu, ale może to taki charakt. element wymyślonego przez Ciebie świata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się wypowiem. Bardzo chwalicie tą grę... Jednak ja widzę błędy i rzeczy, które przydałoby się zmienić.

1. Mało ważne, ale marchewka czasem zablokuje się o coś (tak samo przeciwnicy). Przykład

2. Roślinę Santana wg questa powinno się znaleźć w zachodniej części królestwa Lemota. Ja ją znalazłem na wschodniej części :) .

3. Pan policjant od razu przy pierwszej rozmowie pochwalił mnie za wykonanie questa :( . Pewnie trzeba było zabić bandytów w królestwie Lemota, którzy wyskoczyli mi bez questa. Pan władza :thumbsup:

4. 29 dodatku nie dostałem z żadnego questa, a 28 dwa razy :D . Tututu

5. Czasami TRZSZionka się psuje (lub obrazek, zależy jak to robiłeś) :( . Hitler :D

6. Błędy w licznikach dodatków i tatuaży. Oprócz tego co pisałem, nie zgadza się także ich ilość. Liczba jest większa niż posiadana ilość... Przykład Czasami jest też coś nie tak z narzędziami. Po savie i wczytaniu miałem wszystkie na jasno (czyli niby je posiadałem), ale ich nie kupywałem i musiałem to zrobić. I czemu jest limit monet: 1000 a reszty 100 ? Bez sensu.

 

A teraz najważniejsze rzeczy.

Nie wolno mieszać misji. Fabuła główna rozpoczyna się po podejściu do wujka i jeśli wtedy mamy już jakąś misję zablokujemy sobie możliwość ruszenia fabuły głównej.

Fajnie. Skoro to wiesz, czemu nie poprawiłeś ? Niestety ja tak zrobiłem :D . To jest duuuży błąd...

 

Minusem jest napewno grafika. Chyba nie powiesz, że jest ładna i spójna ?

Muzyka

Trochę głupio kraść muzykę z sonica i kirby ...

Autorzy gry

Trochę was za dużo, tak nawiasem :P .

Wszystko fajnie dopóki nie podniosłem portfela. Nie mam pojęcia dokąd teraz iść

Górny-lewy róg, przejście na drugą stronę ._. ...

 

Tyle chyba wystarczy. Mam nadzieję, że udowodniłem, że gra nie jest idealna. Jest w miarę dobra i nie wyłączyłem jej po minucie (jak niektórych)... Właściwie chciałem przejść całą, ale przez błąd pisany wyżej nie mogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Roślinę Santana wg questa powinno się znaleźć w zachodniej części królestwa Lemota. Ja ją znalazłem na wschodniej części .

Byla juz mowa o tym w tym temacie

4. 29 dodatku nie dostałem z żadnego questa, a 28 dwa razy . Tututu

29 dodatek jest z glownej fabuly, nie z misji pobocznych

3. Pan policjant od razu przy pierwszej rozmowie pochwalił mnie za wykonanie questa . Pewnie trzeba było zabić bandytów w królestwie Lemota, którzy wyskoczyli mi bez questa. Pan władza

Nie wiem jak to zrobiles, sprawdzilem ta misje i latarnie mozna zapalac dopiero po otrzymaniu zadania.

5. Czasami TRZSZionka się psuje (lub obrazek, zależy jak to robiłeś) . Hitler

Czcionka. Wiem ze czasami tak sie psuje, to przez bloom.

Błędy w licznikach dodatków i tatuaży. Oprócz tego co pisałem, nie zgadza się także ich ilość. Liczba jest większa niż posiadana ilość... Przykład

Masz 24/30 tatuazy i 30/30 dodatkow, nie widze zeby ktorys byl wiekszy niz ile mozna miec :P

Fajnie. Skoro to wiesz, czemu nie poprawiłeś ? Niestety ja tak zrobiłem . To jest duuuży błąd...

Bo o tym nie wiedzialem. Misje byly robione: fabula glowna -> klany po kolei wypisane w spisie misji, wiec nie wiedzialem o tym bledzie przy wrzucaniu gry.

Trochę głupio kraść muzykę z sonica i kirby ...

Na newgrounds te utwory byly oznaczone jako takie, ktore mozna wykorzystac w niekomercyjnych celach, jednak nalezy podac autora.

Trochę was za dużo, tak nawiasem .

Gra jest duza.

 

I jeszcze do tego mieszania misji:

Misji jest tyle, a system taki dupny (chociaz i tak o niebo lepszy niz w purach) ze trudno bylo uniknac czegos takiego.

Przeciez ta sa setki warunkow, a ja mam tylko 1 mozg :x

 

No, ufff :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla juz mowa o tym w tym temacie

Zarejestrowałem się dzisiaj... Przeczytałem tak przelotnie temat :P .

29 dodatek jest z glownej fabuly, nie z misji pobocznych

Tego nie wiedziałem :P . Ale i tak 28 dodatek miałem dwa razy :D .

Nie wiem jak to zrobiles, sprawdzilem ta misje i latarnie mozna zapalac dopiero po otrzymaniu zadania.

Aha... O latarnie chodziło xD . Zapalałem je sobie tak "dla jaj", a zadania wtedy nie miałem.

Czcionka.

Przecież wiem ;P .

Masz 24/30 tatuazy i 30/30 dodatkow

Wg liczby mam, ale w menu nie :D .

Bo o tym nie wiedzialem

A to sry, myślałem, że wiedziałeś o tym od początku (było w pierwszym poście, pewnie po edicie).

Na newgrounds te utwory byly oznaczone jako takie, ktore mozna wykorzystac w niekomercyjnych celach, jednak nalezy podac autora.

W takim razie OK. Ale pamiętaj, że nowa muzyka specjalnie do twojej gry jest zawsze lepsza niż stara, użyta w innych.

ufff

Hej, to nie był atak i obrona :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawilem te latarnie, rzeczywiscie mozna bylo je zapalac wczesniej :P

Moge Ci/Wam?:P obiecac ze w nastepnej grze takich bugow juz na 100% nie bedzie.

 

PS. W 1 poscie do sciagniecia jest wersja z poprawionymi roznymi duperelami, jak ten zly opis questa, problem z zacieciem fabuly na poczatku i rozne literufki. Dla tych ktorzy moooze jeszcze kiedys beda sciagac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...