Skocz do zawartości

Stary vs Nowy Tymon


Ranmus

Stary Tymon vs Nowy Tymon  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Tymon po ścięciu włosów zasłużył na:

    • Dostanie w papę za pajacowanie.
      33
    • Pochwałę ponieważ teraz wygląda jak ludzie.
      4
    • Kto to w ogóle jest?
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Tymon, już cię nie kocham :(

 

A tak na serio. Ktoś tu nas wkręca i to Beczo jest :P

Przecież widać, że to inny człowiek jest. Twarz nie ta, chociaż lekko podobna :P

No i celowo takie małe foty dali.

 

Nie uwierzę, że mój Bóg numer 2 miał by tak gupio wyglądać :(

 

gnysek, rządzisz xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O matko, co wyście się tak na tego Becza uwzięli. No ok, faktem jest że jego oraz Tymona widziało na żywo raptem parę gmclanowiczów, ale różnice w ich rysach twarzy są chyba bezdyskujne. Platyna, niestety to nie żaden wkręt, mało tego, nawet Tymon (jeszcze) nie wie o istnieniu tego wątku. Dzięki temu nie mógł zafałszować wyniku i uchronić się od strzelenia w papę, a w tej chwili jest już 13:1. Ciekawe kto oddał ten jeden głos na opcję drugą. Przyznać się. :)

 

update:

Małe fotki są dlatego, ponieważ nowy tymon był wycinany z większego zdjęcia. Natomiast jak ktoś ma Tymona w znajomych na NK, to sobie może obejrzeć starego tymona w kilkukrotnie większej skali (w temacie taka mała skala jest dla utrzymania proporcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma, tak naprawdę to ja nie ma zielonego pojęcia jak Beczo wygląda. Ale skoro już któraś osoba z kolei o nim wspomina + moje własne spostrzeżenia, że te dwie gęby się nijak do siebie nie mają + wiem, że to człowiek skory do hecy = wyciągnąłem może pochopne wnioski.

 

Ale skoro to nie wkrętka to Tymon musi dostać w papę!

 

Ale kurde. Wyglądał na ze 25, a teraz dał bym mu najwyżej 15 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A jak ktośtam dał twoje rozhehane zdjęcie i też nie wiedziałeś o tym to był potem wrzask.
Ale bzdury piszesz. Tamto zdjęcie zapodał Tymon i miał pozwolenie od wszystkich osób widocznych fotce, ze mną włącznie. Mi się nie podobało tylko to, że ktoś przerabia mi facjatę na party hard i kazałem usunąć przeróbkę. Tymon widząc to, postanowił usunąć SAM Z SIEBIE grupową fotkę, ot cała sprawa. Przecież gdyby był o to wrzask, to wszystkie foty w komentarzach dawno bym usunął osobiście, a one ciągle tam leżą. :) Ale co ja Tobie będę tłumaczył, ty wiesz swoje, nigdy nie dałeś swojego zdjęcia, więc nie cwaniakuj panie odważny za klawiaturą. :> Wypomnij mi jeszcze teorię jakoby przerabiam cudze fotki, a jak ktoś zmodyfikuje moją to się burzę. Skąd wy to bierzecie? :)

 

* Swoją drogą przecież ono ciągle tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...