Skocz do zawartości

Cieszcie się * ! Życiem ! ! !


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Kurw* ! Zaraz trafie do jakiegoś domu wariatów -,- ludzie ratujcie kur*a mać !

Kurw.. Huśtawki nastrojów, przed chwilą było tak dobrze..........

Nie mam jeszcze skończonych 16 lat, a z życia taka ch*jnia, choć inni się bawią -.- Za dużo się dzieje w mojej głowie, wolał bym być tępy jak ch*j i nie myśleć na takie tematy...

Najpierw wstawią Cię na obserwację... Stwierdzą zespół aspargera, a następnie schizofrenię. Jak u mnie. :S

Wbrew pozorom, na psychiatryku są normalni ludzie (bah, zdarzy się jeden czy dwóch idiotów), nawet idzie się nabijać, że to Ci co ich wsadzają są w rzeczywistości chorzy. To szpital jak każdy inny - ludzie mają po prostu wielkiego bzika na punkcie tego szpitala i chorób psychicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wbrew pozorom, na psychiatryku są normalni ludzie

 

Szowinizm - na ogół skrajna postać nacjonalizmu. Wyrażenie pochodzi od nazwiska Chauvin, anegdotycznej postaci żołnierza napoleońskiego z komedii Eugene'a Scribe'a; bohater tej opowieści był fanatycznie i naiwnie oddany Napoleonowi.

 

W szerszym kontekście pojęcie to oznacza też wyolbrzymione, bezkrytyczne i niezreflektowane uczucie przywiązania do własnego gatunku, grupy społecznej, płci, narodu albo przywódcy oraz wyolbrzymianie ich zalet, a pomniejszanie lub negowanie ich wad, idące zazwyczaj w parze z równie przesadnym i nieuzasadnionym deprecjonowaniem innych oraz uznawaniem prawa do ich ujarzmiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się swoim hobby, spotkaniami z przyjaciółmi (i nie chodzi mi o etanol i hasz) a ci przejdzie. Niedługo idziesz do liceum, a im wyższa szkoła, tym mniej debilnych ludzi. W kwestii szkoły- nie próbuj udowadniać że jesteś lepszy, po prostu bądź sobą i idź głosem rozumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się swoim hobby, spotkaniami z przyjaciółmi (i nie chodzi mi o etanol i hasz) a ci przejdzie.
GAH. Chłopak ma piętnaście lat, więc ten egzystencjalny napad przeszedł mu po niecałych dwóch godzinach ("Reggae mi poprawia nastrój zawsze ^^"). Każdy kiedyś miał takie momenty, sztuka polega na tym, żeby trzymać się wtedy z dala od GMClanu i okien.

 

Rób grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa

 

In computing, word is a term for the natural unit of data used by a particular computer design. A word is simply a fixed-sized group of bits that are handled together by the machine. The number of bits in a word (the word size or word length) is an important characteristic of a computer architecture.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makary: Skąd wiesz że idzie do LO a nie do Technikum? :>

Haha :D Wy tu o Liceum, technikum a wszyscy kumple do zawodówki poszli ;D Ja na szczęście mam większe ambicje i chociaż żeby te Technikum było :P

 

Cora pisał ten temat na haju.

Co racja to racja ;D Nawet mnie na demotywatory wrzucili ;D

 

Zajmij się swoim hobby, spotkaniami z przyjaciółmi (i nie chodzi mi o etanol i hasz) a ci przejdzie. Niedługo idziesz do liceum, a im wyższa szkoła, tym mniej debilnych ludzi. W kwestii szkoły- nie próbuj udowadniać że jesteś lepszy, po prostu bądź sobą i idź głosem rozumu.

No mam nadzieje : P

 

Już jest dobrze, chyba można zamknąć : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris się poddał,cora wind zajął jego miejsce.Hehe fajny temaciok,teraz to już o tobie będą kawały dobre. :sp_ike:

 

opcja 1

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4976580

 

opcja 2

nie pal tyle zioła,bo ci nie służy

 

opcja 3

nie pij alkoholu

 

opcja 4

słuchaj mame

 

opcja 5

nie otwieraj okna,broń boże balkonu

 

opcja 6

wyrzuć komputer

 

opcja 7

zapuść fajną bajke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris się poddał,cora wind zajął jego miejsce.Hehe fajny temaciok,teraz to już o tobie będą kawały dobre. :sp_ike:

 

Przychodzi Cora do lekarza a lekarz jest głupi.

 

Tak mniej więcej przedstawia się cała sytuacja. Cora prosi się o pomoc i zwierza ludziom których nie powinno to obchodzi, a i tak oni robią se cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...