Skocz do zawartości

dawno tamu aka long time ago


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Nadal składasz intro ? : D

Chyba ci nie przyszło na myśl, że projekt porzucony? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie przyszło mi to na myśl : < Dzięki , że mnie oświeciłeś, mistrzu .

Propa lepiej kontynuować tę grę niż Souljaha : D

w zasadzie to sie zgadzam, bo co tu duzo mowic dawno temu najfajniejsza z gierek, ale patrzac z leniwej perspektywy souljaha sie robi 10x szybciej, jest po angielsku co znacznie poszerza grono odbiorcow,no i jest zdecydowanie blizej 'konca'. w kazdym razie skonczenie souljah tripa i dawno temu jest w planach, tyle ze w tej wlasnie kolejnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dobra, wrzucilem wam gre w dokladnie takim stanie w jakims ja zostawilem, mianowicie mamy 10 misji, z czego polowa jest calkowicie grywalna druga polowa moga pojawiac sie niescislosci. Niektorzy przeciwnicy nie potrafia atakowac, niektorzy zawodnicy nie umieraja nawet jesli powinni. Sterowanie:

Garry (zlodziej)

z - cios, x - luk, c - podnoszenie/porzucanie trupow

Marry (czarodziejka)

c - uzycie czaru, x - niewidzialnosc, c - zmiana czaru

Bombir (krasnolud)

z - cios

Driada (nie pamietam jej imienia)

z - cios, x - zatruta strzalka

Dopler (on imienia nie ma)

z - cios (ale nie we wlasnej formie), x - nad trupem - zmiana formy

Askier (poeta)

ten w zasadzie nic nie potrafi

cyframi wybieramy zawodnika

 

oprocz tego spacja sie skacze, strzalkami chodzi, a shift - biegi i wspinaczka (wspinaczka tylko garry i driada)

 

link tu i w pierwszym poscie:

http://www.fileserve.com/file/86Pzwn6

 

Najlepiej dzialajace misje:

Hakam, lochy hakamu, dzielnica szabli wieza jakas tam bodajze piorun, gdzies daleko, siwe wzgorza, burdel piekielko. W inne tez sie da grac, ale na zasadzie "przymknijmy lekko oko bo gra w koncu nie skonczona"

 

EDIT

brakujace dll, trzeba je wrzucic do folderu z gra.

http://www.sendspace.com/file/quystn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Menu okropne, nie wiadomo o co chodzi, jaki jest cel gry. Niektóre grafiki mogą być, ale większość albo poszarpana strasznie, albo po prostu brzydka. Animacje to chyba robione w minutę jedna, pominę już, że zupełnie niedopasowane do prędkości chodzenia postaci. Głosy średnio klimatyczne, dźwięki nawet w porządku. Widziałem kilka razy żołnierza chodzącego tyłem.

 

3/5 bym dał, bo pomysł ciekawszy niż zazwyczaj (chociaz nie wiem o co tam chodzi w sumie, a nie będę wyszukiwał info w temacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego :] Nie ma co oceniac tego przeciez jak gotowa gre skoro pracowalem nad nia moze (nie liczac intra ktorego i tak w grze nie ma hehe) z miesiac (a skonczone jest moze z 20%), a zapychaczy jest tu tyle ze az nie ma sensu wymieniac, to raczej jako ciekawostka co i jak mialo dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości kto więcej płaci za ściągnięci fileserve czy sendspace? zawsze mnie wkurzały kapacze

nsendspace w ogole placi? kto by pomyslal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron temu był wątek sejwów, pewnie już przedawnione, bo masz już je zrobione, ale może by zrobić tak, że musisz zebrać np. tabletki na pamięć, i jak jesteś np. przy wodzie to możesz zapisać, ale w tedy jest animacja, że połyka tabletki, popija je i przez ten czas nie możesz sterować bohaterem, a przeciwnicy mogą Cię zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...