Skocz do zawartości

dawno tamu aka long time ago


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak wszyscy marudzicie na grafike, żebyście wy taką grafe robili jak tutaj propa prezentuje to by bylo pieknie, mi sie podoba, chociaż jeszcze bardziej by mi sie podobało gdyby propa w koncu wydał jakąś gre a nie robił nam apetyt kolejnymi zapowiedziami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile będzie misji w grze ? Coraz lepiej się zapowiada :D

ciężko powiedzieć, zakładając że każda misja to mniej więcej 30 minut grania, to 20 misji powinno styknąć, ale nie umiem określić zobaczymy jak sytuacja i fabuła sie rozwiną

Ja bym widział tą grę przy takiej muzyce http://a1rborne.wrzuta.pl/audio/2FTUrK5WZU...ow_you_re_a_man xD

eeee nie pasuje :P

Do gry posklejałem w fruity loopsie bity przypominające te z thiefa, czyli ciężkie bassiaste ambienty nie mające za wiele wspólnego z muzyką, i pasuje jak w morde strzelił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale do testów to jeszcze w cholere czasu, dopiero jak bede mial misje z grubsza wszystkie gotowe, a wczesniej będzie demko publiczne jak usprawnie sterowanie i dodam podpowiedzi coby sie nie gubić.

A i sprzęcior taki dobry nie potrzebny, ja tyram na dwa razy gorszym, i nawet z wlaczonym bitcometem, winampem i nagrywając frapsem fps ani razu nie spadł poniżej 30 ;D Może dlatego grafika troche odstaje od reszty produkcji ale przy takich wielkich mapach wole nie szastać efektami na lewo i prawo, a płynność najważniejsza (tym bardziej ze przy spadku fps napisy rozłażą się z tekstem czytanym co jest szczególnie bolesne przy 5 minutowych gadkach),do dzis wkurzam sie ze nnie moge na swoim kompie pograc komfortowo w back 2 i co niektore misje backdowna, a tutaj nawet nie mruknie komp choćbym setke przeciwników na mape władował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak oglodłem ten filmik to sobie myśle że dużo będzie zajmować ta twoja gra... Ja robię swoją i strasznie się męczę żeby było jak najwięcej bajerów a żeby jak najmniej zajmowała, bo jak dużo zajmuje to się długo wczytuje... I tu moje pytanie : Ile tak najwiecej mogła by zajmować moja gra żeby się żeby czas wczytywania nie był jakiś niewyobrażalnie długi, i żeby wogule komuś się chciało tyle ściągać??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak oglodłem ten filmik to sobie myśle że dużo będzie zajmować ta twoja gra... Ja robię swoją i strasznie się męczę żeby było jak najwięcej bajerów a żeby jak najmniej zajmowała, bo jak dużo zajmuje to się długo wczytuje... I tu moje pytanie : Ile tak najwiecej mogła by zajmować moja gra żeby się żeby czas wczytywania nie był jakiś niewyobrażalnie długi, i żeby wogule komuś się chciało tyle ściągać??? 

jak zrobisz sensowne wczytywanie i wyczytywanie zasobów to nawet jak gra bedzie ważyć 5 gb to wczytywanie nie będzie jakieś specjalnie uciążliwe, a zeby komus sie chcialo sciagac? to chyba od jakosci gry zalezy

edit.

a tak z nowości to mam skończone 5 misji już, w tym jedna króciotka ale bardzo intensywna, mianowicie spierdzielamy Askierem przed bandytami w zamtuzie piekiełko, cała trudność polega na tym że askier potrafi tylko biegać i grać na lutni a oprychów cała masa.

grajek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie, Bombir od czasownika bombać czyli inaczej palić.Krasnolud Bombir będzie przy okazji nałogowym palaczem "tego nowego zielska z północy"

a hobbita kiedy to ja czytałem :P

@pablo mysle ze sobie poradze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare zmian, po pierwsze w koncu dalem mozliwosc przenoszenia zwłok, poprawiłem AI, są bardziej agresywni i umią już zabijać bohaterów, dalem też pare efektów w tym wykorzystałem XeDisplay Psychixa i pare swoich starych sztuczek, no i 6 misja w drodze.

garet2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież skrzynki mogą być obrócone względem budynku nie muszą stać równo z budynkiem a po za tym gra wygląda świetnie.

Ale jak nachodzą na budynek jest już gorzej. Propa odwala pracę rzemieślnika i grafika jest nieporównywalnie gorsza od poprzednich projektów. A szkoda, bo setting i smaczki w tym projekcie naprawdę fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rzeczywiście grafa trochę odwalona, ale wolę to niż kolejny czasochłonny projekt który nie zostanie ukończony. Skradanki od boku zawsze wydawały mi się tworami fantastycznymi, ale w rękach Propy wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki przecie dopiero sie rozkręcam, o grafike sie nie bójcie ;]

Po prostu wszystkie projekty zaczynalem robic od najmniejszych detali graficznych w koncu je klops strzelał, a tutaj silniki misje i sens, a graficzka powoli sie polepsza z dnia na dzien, zreszta porownajcie sobie 1 screeny i najnowszy :P A jedyne co w grafice jest 'gorsze' to to ze nie uzywam phothopa więc uderzam wszystko paintem, no i particli prawie wcale,no i drzewek tyle nie wpakuje co w souljah i krzaczków bo przy mapach 17000x6000 bym zarżnął kompa, ale ogólną 'pustote' map napewno zapełnie jakimiś gratami, skrzynki wystarczy przesunąć pare pixeli w dół żeby nie nachodziły na domki.

 

@Phonix

mozesz dla testu nagrać takie coś, zopbaczymy jak wyjdzie

 

(uwaga pare bluzgów w tekscie poniżej!)

 

Ktoś ośmielił sie przyjść do mojego królestwa? Nanieść gówno swoimi brudnymi buciorami na mój teren? Nie wiesz z kim tańczysz! Nikt tak nie gra ze Stefanem! Nikt nie robi w chuja króla tego świata i wielu innych - Stefana! Na kolana jak do Ciebie mówie zawszona hołoto! To mój świat psi synu i będzie co ja powiem! Wystarczy że dmuchne w twoją strone a ghule cmentarne odnajdą cie gdzies w okolicach babilonu i zeżrą to co z Ciebie zostanie po owym dmuchnięciu a powiadam Ci że zostanie niewiele! Ja - Stefan! - zabijałem takich jak ty a ich kręgosłupy łamały sie jak patyczki! Zabijałem większych niż ty drapiąc sie po rzyci! Jestem Stefan! Ja zabijalem smoki, skuty w kajdanach! To ja strąciłem boga Uronosa do czeluści piekielnych! Na kolana gadam jak do ciebie mówie hołoto! I nie waż sie wstawać! Jestem królem tego świata, bohaterem! Pół-Bogiem albo i całym! Cały świat sie mnie boi bo jestem zesłańcem śmierci! Nawet Bogowie się mnie boją bo wiedzą że moge im dokopać, myślisz że kto wytępił smoki wszystkie na kontynencie? Kto przepędził krasnoludów na południe? Ja - Stefan! król świata! Król istnienia! Władca wszystkiego!

Drżyjcie śmiertelnicy bo na Stefana nie ma mocnych! Kto mi tu co zrobi? Jestem nieśmiertelny! Nie da sie mnie zabić, i wszystkie próby to samobójstwo! Nie ma na mnie mocnych, bo wy zwykli ludzie jesteście dla mnie niczym mrówki małe i bezbronne, klasne w dłonie a wy jako muchy padacie na ziemie, kichne a na drugim końcu świata trzęsienie ziemi targa! Wystarczy że powiem jedno zdanie a kule ogniste z nieba spadną! Starczy że bąka puszcze i pół populacji elfów wytruje! Taki ze mnie mocarz jest, wojownik najpotężniejszy, mag nainteligentniejszy i najbardziej dostojny! Więc znikaj stąd gadzie pukim dobry! Znikaj stąd puki masz jeszcze nogi! Bo jak Cie dorwe to nie chcesz wiedzieć co cie czeka! Ale ja ci powiem bo jestem Stefan władca groźny i okrótny! Do koła cie przywiążę i będe łamać dopuki ostatnia kostka nie pęknie! Będę rwał ci suty rozgrzanymi do białości szczypcami! wypale ci oczy i cie nimi nakarmie! Nabije cie na pal i podpale! I zapewniam ni razu nie osuniesz sie w łaske utraty przytomnosci, a będziesz ryczeć i błagać o szybką śmierć która i tak nie nadejdzie! A na końcu cie zjem chociaż śmierdziel, bo co jak co ale najeść porządnie to sie lubie! Zniszcze Cie! Wynoś sie z królestwa Stefana! Nikt cie tu nie chce hołoto! Ty skurwysynu drętwy, trędowaty pachole! Wynoś dupsko z mojego świata!

 

 

 

-Jeszcze tu jesteś śmieciu!? Życie ci nie miłe?! I Bardzo kurwa dobrze! Nienawidze takich utytłanych zafajdańców jak ty więc rad jestem móc cie osobiście zniszczyć! Zmiarzdzyć cie stopą jak zwykłego szkodnika! jak robala, bo nie sprawi mi to żadnych kłopotów! Wiesz kim ja jestem! Nie naświetliłem ci wystarczająco sytuacji! Ty - mały robaczek - idziesz z bronią na wielkiego Stefana? Władce istot żywych i martwych? Matula za dużo bajek naopowiadała widać albo rozumu nie masz! A może rzeczywiście świata masz już dość! I masochista jesteś żeś wybrał taki rodzaj śmierci podły, bo boleć Cie będzie oberwańcu zapewniam cie! będzie boleć bardziej niż myślałeś że to możliwe!

 

 

 

 

(tekst 'wykrzyczany' przez byłego królewskiego błazna który ma nieco zbyt wielkie mniemanie o sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać grafikę. Jak się przyzwyczai to nie będzie przeszkadzać.

Bardziej niepokoi mnie dialogi.

Przykro mi, ale jeśli mają być takiej jakości jak w trailerze z youtube'a to proponuję byś usunął dźwięk i zostawił napisy.

Takie coś na prawdę PSUJE KLIMAT - gdy słyszysz taką amatorszczyznę.

Po drugie, jak uważasz, że dodawanie wulgaryzmów do wypowiedzi dodaje klimatu to jesteś w błędzie. Uszy więdną - aż się chce wyłączyć głośniki.

 

I dodaj możliwość wyłączenia dźwięków. Przynajmniej dialogów...

Jak nie to osobiście jak wyjdzie pełna wersja to puszczę jakąś klimatyczną mp3 w tle i przetestuję grę.

 

Sam pomysł rozgrywki jest z pewnością ciekawy i dasz radę wycisnąć z tego grywalność.

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niepokoi mnie dialogi.

Przykro mi, ale jeśli mają być takiej jakości jak w trailerze z youtube'a to proponuję byś usunął dźwięk i zostawił napisy.

Takie coś na prawdę PSUJE KLIMAT - gdy słyszysz taką amatorszczyznę.

z tym za wiele nie zrobie, nie mam hajcu na profesjonalnych aktorów, więc gadki nie będą brzmieć jakoś cudnie, fiołki na uszach nie wyrosną, ale zrobie wszystko co jestem w stanie zrobić żeby brzmiało to jak najlepiej, a myśle że w porównaniu do moich poprzednich wyczynów z mikrofonem (typu trip albo lucky day) to naprawde tragedi tu nie ma, co najwyżej pare głosów wymienie gdzie są jakieś zająknięcie i potknięcia. ale chociażby z głosu kanonika (tego co na filmiku wrzuca na nieludzi) i paru innych żołnierzy jestem całkiem zadowolony. No i raczej jestes pierwszą osobą która mówi ze taka lipa z dialogami, ciekawi mnie zdanie innych w tej kwesti .

 

Po drugie, jak uważasz, że dodawanie wulgaryzmów do wypowiedzi dodaje klimatu to jesteś w błędzie. Uszy więdną - aż się chce wyłączyć głośniki.

Kwestia gustu, zresztą chodzi o realizm, myślisz że taki żołdak po ciężkiej bitwie będzie sadził samymi jaśniepaniami i zachwycał elokwencją w każdym zdaniu? zreszta

widzisz ja uwazam że szastanie ku**mi na lewo i prawo może klimat zepsuć, ale dobrze ulokowany bluzg podkreślający powagę sytuacji / charakter mówiącego / umacniający wypowiedz klimat może jedynie poprawić, mnie osobiście śmieszą tacy np bandyci z gothika którzy w najgorszym wypadku wyzwią bohatera od "ładjaków". Jak na takie mroczne i brutalne czasy wypowiedzi w innych grach fantasy brzmią jak z disneya, ja jak pisalem juz kilakrotnie bardziej wzoruje sie na klimacie wiedźmina czy sagi o inkwizytorze Jacka Piekary, "ostatniego władcy pierścieni" tego typka którego nazwiska nigdy nie umiem zapamiętać. bez zbędnego ugrzeczniania, ale i zachowując umiar, taki złoty środek, to że w np. 5 minutowej gadce padnie jedna ku**a i jeden skur****n i dwóch zasrańców to chyba żaden grzech?

ogólnie same 'teksty pisane' to to co mi w tej grze najbardziej sie podoba, książkowy klimat jak w morde strzelił.

 

I dodaj możliwość wyłączenia dźwięków. Przynajmniej dialogów...

Jak nie to osobiście jak wyjdzie pełna wersja to puszczę jakąś klimatyczną mp3 w tle i przetestuję grę.

Chyba nie przejdzie, dziko by sie grało po prostu.

Sam pomysł rozgrywki jest z pewnością ciekawy i dasz radę wycisnąć z tego grywalność.

 

będę sie starać, narazie zadowolony jestem z tego co do tej pory zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh akurat żołnierzom nieco głos zmieniałem, narzucając chrypke, zmieniając coś w audacity, albo gadając jakbym pół życia gnój przerzucał, no i braciak nagrał dwóch strażników, a kanonik to mój praktycznie naturalny głos, może tam dalej jest po prostu lepiej jak wkręca sie apogeum jego wypowiedzi, normalnie jak to krzyczałem (na cały głos, to na filmiku jeszcze nie rozkręcone) to myślałem że sąsiedzi po policje zadzwonią. ale bez jaj mialem kiedys ksiedza w szkole który tak gadał, oparte na faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...