Skocz do zawartości

Zombie Attack!


Xedom

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Zombie Attack! 

Gatunek: Tower Defence

Opis: Co tu by pisać... to po prostu Tower Defence, tylko nie od góry, a od boku.

W całym mieście grasują Zombie. Wszyscy już nie żyją, zostałeś tylko ty. Nie pozwól Zombiakom dostać się do twojego domu! Od tego zależy twoje życie!!! W grze zrobiłem narazie jedną broń, kupowanie tej broni i niszczenie Zombie. Po zniszczeniu Zombie monety, które po nich zostają nie wiem dlaczego się ruszają O_O.

 

Autorzy:

Programowanie: Xedom

Fabuła: Xedom

Grafika: Xedom

Muzyka: Narazie brak :(

Screeny:

zombiescreen1.th.png

zombiescreen2.th.png

 

Download: Wersja Alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muuuuczek567 -

Po 1 - Wiem, grałem w Plants vs. Zombies. Ale moja gra nie będzie o kwiatach, ziemniako-czymśtam i takich tam.

Po 2 - Jest więcej gier w tym stylu :P To nie plagiat.

 

Zaraz dodam w 1 poście wersję Alpha (1 broń, nawet jak nie zniszczysz zombie to nic ci się nie stanie, brak muzyki itp.)

EDIT: Jest już wersja alpha! Do pobrania w 1 poście. Nie ma menu ani jak wyżej pisałem muzyki itp. Oprócz tego jest mały bug (może i wcale nie mały?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muuuuczek567 -

Po 1 - Wiem, grałem w Plants vs. Zombies. Ale moja gra nie będzie o kwiatach, ziemniako-czymśtam i takich tam.

Po 2 - Jest więcej gier w tym stylu :P To nie plagiat.

 

Zaraz dodam w 1 poście wersję Alpha (1 broń, nawet jak nie zniszczysz zombie to nic ci się nie stanie, brak muzyki itp.)

 

Oczywiście, że to nie plagiat i nie o kwiatkach, ale to było pierwsze skojarzenie, gdy spojrzałem na zombi. Plants vs. Zombies jest wysoko ocenianą grą i mam nadzieję, że twoja będzie co najmniej równie dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...