Skocz do zawartości

Game Over


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Game Over

 

Gatunek: Logiczna/I dunno

 

Opis: Nie moge zbytnio opowiadac, caly punkt gry to fabula ktora sie odkrywa. Gra na razie nie ma zbytnio sensu. Zastanawiam sie czy usunac odglosy i zastapic je napisami, czy uzyc glosow i odglosow. Na razie jest 1 zakonczenie, i nieskonczona gra : P. Zmienie to, nie martwcie sie. Mialem tylko ochote pokazac wam gdzie doszedlem so far.

 

Marzenia/Plany:

-50 Minigierek

-10 Zakonczen

I tyle.

 

Download: http://www.gmclan.org/up2845_4_Game_Over.html

Rozmiar pliku: 4.7 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Poxi

Fabuła:
Pol

Grafika:
Kleju

Muzyka:
Jesli szum mozna nazwac muza, to Power Gates, a Power Gates zripowalo z Portala.

Screeny:

1hv58j.jpg

iq8tht.jpg

altfr7.jpg

5yvhfn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wg mnie ciekawy, musisz tylko spleść to wszystko w sensowną całość, dodać jakąś fabułę, nawet szczątkową, żeby gracz miał jakiś punkt zaczepienia o co w ogóle w tym chodzi. Minigierki są dobrze zrobione, jedynie ta z drugiego screena nie przypadła mi do gustu, po prostu zacząłem odruchowo po kolei klepać we wszystkie klawisze na klawiaturze i tylko dzięki temu znalazłem rozwiązanie tej zagadki, tak chyba nie powinno być. Przydałaby się jakaś logiczna podpowiedź, bo to "Difference" jakoś nic mi nie mówiło. Oczywiście oldskulowa grafika zalicza się do plusów :) (zauważyłem że jest ostatnio dość modna na gmclanie ;p). Na daną chwilę dałbym jakieś 3-4 gwiazdki, projekt jest całkiem obiecujący :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobało mi się... Tylko czym się strzela w pierwszej planszy? I w ogóle powinieneś dać jakieś info na temat sterowania... W drugiej misji przejechałem na klawiaturze placem i znalazłem wszystkie mi potrzebne klawisze... Ale wskoczyłem do dziury i -1 :(. No i na końcu Game Over. Gra dość fajna 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy usunac odglosy i zastapic je napisami, czy uzyc glosow i odglosow.
Zdecydowanie wolałbym oba :) Oglądałeś filmiki flashowe "UziBoya" (http://www.uzi-boy.hostings.pl/) ? Głosy w ogóle nie pasują do "tłumaczenia", co jest prawdziwym tekstem :P Ale bardzo przyjemnie te filmiki się ogląda :)

 

EDIT:

Zagrałem i... OK, nie było tej odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no pomysł dobry. Jednak możesz zrobić, że chodzisz takim ziomem po mieście i napotykasz ludzi którzy proszą pomoc. Na przykład z fontanny przestaje lecieć woda i chodzisz w rurach jakimś kółkiem i masz zatkać wszystkie dziury :P

Jak na razie 5/5 i tak trzymaj! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym oba :) Oglądałeś filmiki flashowe "UziBoya" (http://www.uzi-boy.hostings.pl/) ? Głosy w ogóle nie pasują do "tłumaczenia", co jest prawdziwym tekstem :P Ale bardzo przyjemnie te filmiki się ogląda :)

Oglądałem jakieś 2 lata temu, są superaśne.

 

Co do gry:

To normalne, że na końcu mini gierek dostaje ciągle -1? Bo może ja coś źle robię? :D

Ogólnie gmclan schodzi na oldschoole. Jeszcze tylko brakuje, żeby propa robił swoje gry z oldschoolową grafiką :D

4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dzieki wam wielkie, poniewaz dzieki wam, zachcialo mi sie wznowic prace : )

Na razie dodalem 1 nowa gierke, ulepszylem przejscia, i znalazlem rozpiske gry z 2 nowymi/starymi pomyslami, a i upuje to gowienko.

 

 

https://gmclan.org/up2845_4_Game_Over.html

 

TADADADADADADADAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...