Skocz do zawartości

Lego - Życie w bloku 13


LolikZabijaka

Lego - Życie w bloku 13  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci się serial ?

    • Tak
      12
    • Nie
      17
    • Nie mam zdania
      6
  2. 2. Co najbardziej podoba Ci się w serialu?

    • Teksty
      2
    • Postacie
      3
    • Klimat
      2
    • Sceneria
      6
    • Wszystko jest super
      5
    • Wszystko jest słabe
      16
    • Muzyka
      1
  3. 3. Który z bohaterów najbardziej przypadł Ci do gustu?

    • Kurowski
      5
    • Marian
      3
    • Rychu
      2
    • Maciek
      1
    • Pan Żyleta
      12
    • Romek
      2
    • Horacy
      5
    • Sawczuk(Krawczuk)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Naprawdę dobry odcinek, ale nie dorównuje ostatnim częściom. A te efekty z cegłą i satelitą nie przypadły mi do gustu. Sam nie wiem czemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat tych dwóch pierwszych panów pisze mało inteligentnie, ale mam innych widzów którzy są starsi i piszą dorzecznie

 

Na przykład twój wujek, no nie? Mieszka nad rzeką i pisze listy, i wrzuca je do rzeki.

 

następny odcinek będzie świąteczny biggrin.gif

 

Już się boję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się nie podoba to nie oglądaj, tyle. Co do pierwszej wypowiedzi to bez komentarza to pozostawię.

 

@Edit, jednak skomentuję, jeśli chcesz ze mnie zrobic idiotę to najpierw zajrzyj do słownika, słowo "dorzecznie" jest poprawne, oznacza że coś jest "do rzeczy" więc nie łap mnie za słówka póki nie masz pewności że słowo jest nie poprawne.

 

A co do tematu, to jak nie masz nic ciekawego powiedzenia na temat moich filmików, to nie pisz nic, rozumiem jakbyś napisał co Ci się konkretnie nie podoba, ale teksty w stylu "już się boję" pokazują tylko że nie chcesz mnie skrytykowac, chcesz mi dowalic, tak więc albo napisz coś sensownego albo nic.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do Bloku 13 niech pisze, ale proszę sobie darowac komentarze w stylu "wywal to gówno z youtuba" albo "usun tą Ivonę"

ponieważ to nie jest komentowanie, tylko obrażanie (w tym pierwszym przypadku) a co do drugiego, to mówię po raz ostatni NIE USUNĘ IVONY kwestia zamknięta.

 

Piszcie i nie krępujcie się, każda rada może byc przydatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się nie podoba to nie oglądaj, tyle. Co do pierwszej wypowiedzi to bez komentarza to pozostawię.

 

@Edit, jednak skomentuję

 

No jaki hipokryta.

 

, jeśli chcesz ze mnie zrobic idiotę to najpierw zajrzyj do słownika, słowo "dorzecznie" jest poprawne, oznacza że coś jest "do rzeczy" więc nie łap mnie za słówka póki nie masz pewności że słowo jest nie poprawne.

 

Nie mówię że źle, ale to słowo raczej nie jest aż tak pospolite by używać go na codzień. I dlatego śmiesznie zabrzmiał w tym wypadku. Gdybym powiedziałem do ciebie np. "ty kutasie" i byś mie za to zbluzgał to bym tak samo mógł się wybronić że to archaizm oznaczający breloczek.

 

A co do tematu, to jak nie masz nic ciekawego powiedzenia na temat moich filmików, to nie pisz nic, rozumiem jakbyś napisał co Ci się konkretnie nie podoba,

 

No napisałem co trzeba zmienić a ty mówisz "po co".

 

ale teksty w stylu "już się boję" pokazują tylko że nie chcesz mnie skrytykowac, chcesz mi dowalic, tak więc albo napisz coś sensownego albo nic.

 

No napisałem ale nie dostałem sensownej odpowiedzi na moją krytykę więc uznałem że mnie olałeś więc teraz cię też olewam.

 

Pozdrawiam.

 

A ja nie.

 

P.S Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia do Bloku 13 niech pisze, ale proszę sobie darowac komentarze w stylu "wywal to gówno z youtuba" albo "usun tą Ivonę"

 

wywal to gówno z youtuba. usun ta Ivonę.

 

ponieważ to nie jest komentowanie, tylko obrażanie (w tym pierwszym przypadku)

 

Super, że komentarze do twoich filmów traktujesz jakby ci ktoś ci nawrzucał na twoją matkę.

 

a co do drugiego, to mówię po raz ostatni NIE USUNĘ IVONY kwestia zamknięta.

 

Czyli: nie wiem co to audacity i nie umiem zmieniać tonu i tempa głosu

 

Piszcie i nie krępujcie się, każda rada może byc przydatna ;)

 

Ale po co mamy ci radzić skoro olewasz krytykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mamy ci radzić skoro olewasz krytykę?

popieram.

Krytyka to krytyka, wg mnie ivona zabija totalnie klimat i z fajnego serialu robi się serial nie fajny, Ivona + audacity/nero wave zawsze lepiej niż ivona na sucho, a juz najlepiej byloby wypieprzyć tą ivone w piz*du i nagrać nawet na głupim mimkrofonie za 5 zł jakiejkolwiek jakości dialogi nagrane przez człeka. Ale że tego nie zrobisz jak już zaznaczyłeś panie loliku tak ja niestety odpadam jak i wielu innych widzów obdarzonych mniej lub bardziej wrażliwym słuchem, bo o ile wrażenia wzrokowe mogą być całkiem ciekawe to po prostu słuchać się tego nie da, taka smutna prawda. Tylko nie żal się do ludzi i nie naskakuj na nich z powodu te im sie iwoniasz nie podoba, bo jeśli istnieje w ogóle takie coś jak obiektywizm to zdanie 'teksty nagrane ivoną brzmią do dupy" powinno sie znaleźć w wikipedi jako idealny obiektywizmu przykład .

 

<--- to jest komentowanie, nie obrażanie.

 

prośba, nie odpisuj mi tylko:

Nie podoba się to nie oglądaj.

bo i tak nie oglądam z wyżej wymienionych powodów, ale spróbowac przemówić do rozsądku zawsze warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś na youtube nikt nie narzeka na Ivonę, tylko tutaj wszyscy mają na to alergię, w sumie to ja tego nie rozumiem, według mnie serial nie jest gównem, bo w każdy odcinek wkładam bardzo dużo pracy, zdania na tym forum są podzielone, jedni mówią "nie zmieniaj ivony" inni żebym zmienił, popytałem niektórych widzów, powiedzieli żeby zostało jak jest, więc co mam robic? Słucha ludzi którzy oglądają mój serial i go lubią, czy innych którzy w sposób złośliwy próbują mnie przekonac żebym to zmienił.

 

@propa czy ja piszę po chińsku ? PO RAZ OSTATNI MÓWIĘ ŻE NIE ZMIENIĘ IVONY I ŻADNE NACISKI MNIE NIE PRZEKONAJĄ ŻEBYM TO ZROBIŁ

 

@Krajowa Rada Stolarzy - chciałem z tobą normalnie pogadac, ale widzę że się nie da, teraz pocałuj mnie w d**e.

 

@mówię do innych, chcę abyście mnie krytykowali, ale nie piszcie o tej ivonie bo nie warto, możecie zasypywac mnie sugestiami odnośnie np. sposobu kręcenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym lolik że w serialu wszystko oprócz ivony jest na miejscu, więc nie ma co krytykować. Tym bardziej żal że tyle roboty idzie się... przez dziwny gust Twój i geniuszy z yt :)

A starałem się przekonać w sposób nie złośliwy ;]

Nie udało się, trudno, ide na browar.

Nie bójmy się zmiany na lepsze jak to było w jakimś lipnym kawałku z poprzedniego tysiąclecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z ivoną może tkwi w tym, że jest na YT pełno filmów z tym syntezatorem, które są po prostu chamskie i obraźliwe, w sumie to trochę nie fair że przez takich pseudotwórców-prostaków użytkownicy którzy wykorzystują syntezator w sposób w miarę cywilizowany tak obrywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przez to obrywają,

Obrywają przez lenistwo i przez wybór najgłupszego i jednego z gorzej brzmiących z możliwych sposbów na dubbing :)

ale już nie chce mi się o tym gadac jak i tak nie zmienisz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, był taki serial southpark który w pierwszym sezonie układali z wycinanek z kolorowego papieru, wyglądało jak wyglądało, ale serial był fajny, miał wielu fanów. A później wychodzi film southpark i nowe sezony w których zastosowane są efekty komputerowe (realniejszy ogień, krew, przejścia w 3d i płynniejsze ruchy), myślisz że komuś to przeszkadzało? Że chociaż jedna osoba chciała z powrotem serial z wycinanych karteczek?

Jeśli coś poprawiasz na lepsze, to ludziom się to bardziej podoba, nie wiem czemu ktoś miałby zwątpić. A Napewno doszli by i nowi widzowie.

Sytuacja którą opisałeś miała by miejsce gdybyś z normalnego dubbingu przerzucił się na Ivonę - jak najbardziej, ale na odwrót? nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z ivoną może tkwi w tym, że jest na YT pełno filmów z tym syntezatorem, które są po prostu chamskie i obraźliwe, w sumie to trochę nie fair że przez takich pseudotwórców-prostaków użytkownicy którzy wykorzystują syntezator w sposób w miarę cywilizowany tak obrywają.

Problem z ivoną tkwi w tym, że jest naprawdę słaba i głupio brzmi.Od samego początku byłem przekonania żebyś wywalił ivonę i nagrał normalne dźwięki, no ale jeśli twierdzisz, że to ZASZKODZI...trochę to absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz lolik to:

http://www.sendspace.com/file/uqf9jz

Jakby wypieprzyć te trzaski mikrofonu, dodać muzyczke i dzwieki to po ludzku by to wyglądało. A to 3 minuty roboty, jeszcze ograniczony tym że siostra młodsza śpi w pokoju obok co uniemożliwia darcie mordy. A co dopieo jakbys mial kilku aktorow i sie do tego przyłożył.

Ja jakbym robił serial (w sumie robie film wiec coś w podobie) to bym sobie nie ograniczał perspektyw jakimś gównianym programikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...