Skocz do zawartości

Skąd się wziął twój nick?


Indrycho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż... To było tak: Na początku była ciemność. Potem przyszedł zły pan mallo i chciał oświetlić pokój w środku nocy!

 

A na serio:

Pewnego dnia chciałem się zarejestrować na jakimś forum:

Ja:Lalalalalalaaaaaaaaa!!!!!

Forum:Podaj nick! Co najmniej 6 znaków!

Ja:AAAAAAAAAAAAA!!!! Aż sześć znaków? Jak ja mam to kurka wymyślić????

Już wiem! Połączę litery wyrazów fiołek, strokrotka, jesteś idiotą, kretyn, i małpa! A nie... Już wiem! Mallo15!

Forum:Juhuuuuu! Mallo15 to świetny nick! Wygrałeś milion złotych! A nie... nie wygrałeś...

Ja:Szkoda.

 

I to jest cała historia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wymyślił mi kuzyn. Siedzieliśmy sobie kiedyś na drzewie(wtedy wszyscy mówili na mnie Adi) i kuzyn nagle wpadł na pomysł żebyśmy się pobawili w magów itp. (byłem wtedy jeszcze 8 letnim łepkiem) i on wymyślił sobie extra ksywe a ja nie miałem żadnego pomysłu, a że byłem leśnym gońcem xD kuzyn wymyślił ksywke Adios bo niby takie tajemnicze i od Adiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wziął się stąd, że w Niemczech wołają na mnie Pablo, bo "Paweł" nie potrafią wymówić. Ale jak się ma pierwszy raz w życiu neta to wszędzie potrzebny jest nick. Mi na wymyślnym nie zależało, byleby był i już. Więc najprościej, Pablo16 bo tyle miałem wtedy lat, ale taki zawsze jest już zajęty, więc Pablo1517 bo szestnastka jest między tymi liczbami lub też (15+17)/2 = 16. Taki dziwny tok myślenia mam xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...