Skocz do zawartości

PsichiXowe Nutki :P


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, wcale nie strzeliłem :P Po prostu słychać to takie nie wiem jak to nazwać... w 1 rytmie dudnienie ze zmianą wysokości dźwięku itp. Kiedyś się bawiłem tym ale jak dla mnie to to jest za dużo czasu poświęcanego na robienie muzyki. Wolę już coś poprawić w moim kodzie, który i tak nie jest zbyt wydajny na pewno, bo piszę je niezbyt złożone ale za to działające :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skovv, po co dajessz projekt FL skoro nie wszyscy maja ta wersje tym bardziej tych pluginow, nie moge otworzyc wiec nie sprawdze.

 

Swoja droga, jakos w utworach unikam masywnosci, zbyt duzej ilosci dzwiekow na raz, wole raczej prostrze, ale nie z lenistwa, tylko z upodoban do takich kawalkow. Jednak sprobuje zrobic cos o wiekszej ilosci kanalow, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa wersja projektu: http://www.sendspace.com/file/gy1j59 (niespełna 1mb) :) jakieś sugestie co dodać / zmienić? :D

 

Muzycznie - sorry, man, póki co klapa ;). Idziemy w górę, idziemy w dół i na tym polega cała koncepcja utworu. Drażni uszy. Przesłuchaj sobie sam jeszcze raz i powiedz, czy odnosisz takie samo wrażenie. Jeśli tak - jest nadzieja ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO najlepsze brzmienie perkusji ma wtyczka EZDrummer, jest dość tania. Ojciec kupił i na prawdę potęga smile.gif

http://www.audiofactory.pl/sklep/index.php?p299,ezdrummer

- 7000 plików, co jest ekwiwalentem ok. 5 GB wavów.
Nie wiem, kto im tam pisze opisy, i czemu wszystkie polskie sklepy najwyraźniej chcą zniechęcić klientów do zakupu wtyczek - na szczęście Timespace ma tanią wysyłkę do Polski ^___^

 

ezDrummer dla mnie nie jest wcale taki fajny (poza tym możliwości tweakowania kitów są na tyle małe, że można łatwo rozpoznać utworki z nim robione), za to wbudowany bank rytmów MIDI cholernie się przydaje :}

była by szansa na to bym mógł poprosić o kopię? ;D
Niektóre sklepy "dydżejskie" sprzedają po 20 zł płytki z tonami sampli od różnych mniej znanych producentów, głównie pętle, ale z większości można wyizolować fajne oneshoty (chociaż to dosyć żmudne i kiedyś spędziłem tydzień na wyrabianiu kitów z paru takich płyt).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam dla Was kawałek nowego utworu który ma się cechować mocnym brzmieniem i dającym kopa energii :D

 

Get The Fuck Out!

tutaj melodia zwrotki, teraz zabieram sie za refren :P

 

Zapraszam do przesłuchania, sądzę iż warto, bo myślę iż poprawiła mi się mocno technika w porównaniu do poprzednich kawałków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie melodia spoko, ale dlugość i "częstotliwość" występowania nut bym zmienił w niektórych miejscach no i zdecydowanie dodał jakiś akompaniament. Może nawet kilka dodatkowych gitar elektrycznych grających coś innego, ale w zasadzie nie znam się na takim typie muzyki. Mówię co ja bym zrobił :P I może jeszcze jakiś string mało znaczący w tle, który sobie tak pyka ćwierć nutę za ćwierćnutą i uzupełnia melodię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, kawałek poprawiłem nieco, dodałem też string w tle, mam nadzieje że nie odstaje od reszty. poprawiłem też perke, choć na pierwsze wrażenie może nie być różnicy z poprzednim, to po dłuższym słuchaniu słychać ją :P

 

http://www.sendspace.com/file/d2esie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię, ale zostawić nie zamierzam, będę ćwiczył dotąd aż uda mi się uzyskać brzmienie jak najbardziej realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię, ale zostawić nie zamierzam, będę ćwiczył dotąd aż uda mi się uzyskać brzmienie jak najbardziej realne

Zawsze możesz kogoś ładnie poprosić to ci pewnie nagra coś krótkiego na gitarze.

W sumie to trudno żeby nie było czuć, że to nie cyfrowe instrumenty skoro wszyscy wiemy, że nie nagrywasz tego w studiu na prawdziwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie pamiętam czy zapodawałem, ale ten kawałek ma już ponad rok więc się sporo czasu kurzył, ja zaś od pół roku FLa nie ruszam i boje się że zrobię badziewną muzykę do Middleworld :/

 

http://psichix.gmclan.org/download.php?file=project0_1.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panie i Panowie! Wróciłem do gry i chciałem się pochwalić nową zabawką: SunVox to taki FL Studio na androida.

 

A oto, co udało mi się wczoraj na nim dziewiczego stworzyć:

https://soundcloud.com/patryk-budzy-ski/freaky

 

Miałem nie kombinować i zrobić coś jeszcze prostrzego i gorszego, ale cóż, hejtujcie, bo jest co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spaceshooter.

Uwaga: odpowiem jak najbardziej poważnie: Jest to pixelowa gra, w której latasz człowiekiem i srasz na krakowskie gołębie.

Serio.

Ale najwyraźniej muzyka nie pasuje :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...