Skocz do zawartości

Zablokowane Polscy Wojacy - Serwer Almory


sinico

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

www łaczy się z serwerem i pobiera z niego info nie częściej niż co 5 minut - taki specjalny patent mamy przez ranmusa stworzony :P

 

zapraszam do mnie - [ 213.192.107.133 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No potem się tym zajmę, teraz robię 0.8 :)

Btw. właśnie się skapnąłem, że na laptopie odpaliłem serwer, który znajduje się na stacjonarnym... no nic, mam nadzieję, ze się nie zawiesi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! Zamykam serwer Polscy Wojacy ponieważ jakoś nie mam czasu na Hostowanie ;/ ... Może kiedyś kiedy wykupie sobie nowy Komputer :rolleyes: i net :jezor: to znów zacznę hostować ale w najbliższej przyszłości nie zamierzam... Sorry za to że ten serwer tak szybko padł no ale takie jest życie... są wzloty i upadki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

odkopując temat i do tego dawno w almore nie gralem( za czasow Borka i pierwszych testow almory xd) to chcialbym teraz pograc ale nie widze zadnych servow, moze ktos by byl tak mily i zalozyl jakis nowy server?:> ja bym zalozyl ale ostatnio(3 miesiace temu) zmienili mi ip na wewnętrzne;/ wiec nie moge, a przez hamachi raczej nie, chyba ze ludzie grali by przez hamachi;> co wy na to? i wogole jak odpalam almore to baaaaaaaaaaardzo dlugo cos sie laduje, nie wiecie czym to spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopując temat i do tego dawno w almore nie gralem( za czasow Borka i pierwszych testow almory xd) to chcialbym teraz pograc ale nie widze zadnych servow, moze ktos by byl tak mily i zalozyl jakis nowy server?:> ja bym zalozyl ale ostatnio(3 miesiace temu) zmienili mi ip na wewnętrzne;/ wiec nie moge, a przez hamachi raczej nie, chyba ze ludzie grali by przez hamachi;> co wy na to? i wogole jak odpalam almore to baaaaaaaaaaardzo dlugo cos sie laduje, nie wiecie czym to spowodowane?

 

Wszyscy czekają na wersje 0.8 dla tego nie ma serverów. I chyba raczej nie będzie ;)

A długie ładowanie to efekt wolnego kompa + masy grafik i dźwięków w Almorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

http://almora.gnysek.pl/ - 213.192.99.135

 

Konta bez zmian, takie, jak zakładaliście na moim serwerze, tylko IP inne (czasem moze sie zmieniac, gdy musze zresetować modem główny, albo router bedzie restartowany, ale na stronie bedzie zawsze aktualna wersja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Przypominam, że serwer dzisiaj stoi do godzin wieczornych (chyba, że bede potrzebował zabrać laptopa z domu, ale na razie się nie zapowiada). Gdyby co to pisać na gg, bo na laptopie jest wygaszony monitor dla oszczędzania energii i nie zauważę, a siedzę przy almorze 0.8 wiec raczej bede przy kompie.

 

Jeżeli do wieczora nie bedzie conajmniej dwóch graczy, to nie bede wiecej hostował do czasu wyjścia nowej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...