Skocz do zawartości

Aliens Testy!


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Myślę, że w ramach zadośćuczynienia, wszystkie osoby które były chętne załapią się na testy, nawet jeżeli Borek zrobi je w późnych godzinach nocnych, postaram się wziąć od niego aplikację serwera i drugiego dnia pogramy nieco wcześniej w tą samą, testową wersję, już nie dla szukania bugów, ale dla samej zabawy :) Chyba, że będzie za dużo bugów.

Ale testy najszybciej po świętach - o ile Borek nie zacznie wprowadzać znów czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w ramach zadośćuczynienia, wszystkie osoby które były chętne załapią się na testy, nawet jeżeli Borek zrobi je w późnych godzinach nocnych, postaram się wziąć od niego aplikację serwera i drugiego dnia pogramy nieco wcześniej w tą samą, testową wersję, już nie dla szukania bugów, ale dla samej zabawy :) Chyba, że będzie za dużo bugów.

Ale testy najszybciej po świętach - o ile Borek nie zacznie wprowadzać znów czegoś nowego.

Heh, już dawno zgłaszałem - będę mógł uczestniczyć?

Borek napisał na gg że da info o testach ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a to pewnie teraz After Party Joke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tys to madry Oo. Zauwaz ze na razie caly czas sa dodawane pierdolki do gry, i kto w tej chwili by sobie zawracal glowe kampania?

Obyscie sobie poradzili z mouselookiem tak jak copo, tzn ze jak sie podchodzi do sciany to sie nei wklada rak do scian, i sie nie da zablokowac obracajac, bo rece sie zginaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...