Skocz do zawartości

Wasze wygaszacze ekranu


mallo

Wasze wygaszacze ekranu  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy korzystasz z wygaszacza ekranu?

    • tak
      6
    • nie
      8
    • a co to?
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Wygaszacze to nie wymysł Microsoftu i są one po to, żeby nie był cały czas stały obraz na monitorze, bo potem zostają ślady tego obrazu na ekranie (szczególnie w CRT). Ja tam preferuję wyłączenie monitora jak odchodzę od kompa na chwilę, więc nie używam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mallo, mówiłam Ci.

masz NIE pisać głupot. Inaczej zaraz udam się do pokoju, w którym aktualnie przebywasz i nie ręczę za siebie.

Szczególnie, że i tak muszę iść od kuchni, to mam, powiedzmy, po drodze. ;x

Rrrrozumiesz? : >

 

 

A, żeby nie było, że OT, to powiem, że korzystam z wygaszacza, aczkolwiek nie jest on aż tak ciekawy abym robiła screen'a czy coś. Podstawowy wygaszacza Windowsa. ;'x Nie chce mi się zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Krzysiu!

 

Cześć! Na początku mojego krótkiego i spontanicznego przemówienia chciałbym pogratulować Ci świetnego pomysłu na założenie tematu-ankiety. Dawno tutaj niczego takiego nie było i bardzo ciesze się, że wykazałeś się inicjatywą i założyłeś ciekawy i intrygujący temat o nic niezdradzającej nazwie "Wasze wygaszacze ekranu"

Zapewne podzielasz moje zdanie iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących oraz zastanawiających tematów jaki można podjąć na forum o tworzeniu gier. Szary użytkownik gmclan'u przeglądając dział valhalli nie mógłby odmówić sobie przyjemności zajrzenia na tak ciekawy temat. Jak już wspominałem kilka słów wcześniej uważam iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących tematów rozmów użytkowników gmclan'u, jakie można sobie tylko wyobrazić, może się z tym chyba tylko równać temat "Proponuję stworzyć na forum oficjalne działy t akie jak 39dll i mplay do gier mmo" tudzież legendarny już temat o urzekającej nazwie "styl ubierania się", aczkolwiek śmiem wysnuwać tezę iż twój temat rozkłada na łopatki pozostałe. Wracając do tematu, chciałbym powiedzieć, że niezmiernie podoba mi się twój wygaszacz ekranu Krzysiu, i to bardzo miłe z twojej strony, że dzielisz się z nami twoim wygaszaczem. Zapewne pozwala on pomóc Ci się zrelaksować i porozmyślać nad nowymi tematami. Ja też troszkę pogłówkowałem i doszedłem do wniosku, że bardzo ciekawym tematem do rozmowy mogłoby być na przykład: "ulubiony smak jogurtu" bądź "kolor waszych ścian w waszym pokoju gdzie macie komputer". Dzięki takim tematom można wiele się dowiedzieć i nauczyć przeto jestem zagorzałym zwolennikiem tego typu rozmów.

Kończąc już moje wystąpienie, chciałbym jeszcze raz pogratulować Ci świetnego pomysłu, aczkolwiek mam nadzieję, że nie spoczniesz na laurach i poruszysz więcej takich ciekawych i kontrowersyjnych tematów. Na sam koniec chciałem życzyć Ci wszystkiego dobre i powodzenia w odkrywaniu niezwykle zwariowanego, lecz szalenie interesującego świata internetu.

 

Z poważaniem: Yoho

 

PS: Nie przejmuj się krytyką, to dzięki niej będziesz mógł doskonalić swój warsztat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Krzysiu!

 

Cześć! Na początku mojego krótkiego i spontanicznego przemówienia chciałbym pogratulować Ci świetnego pomysłu na założenie tematu-ankiety. Dawno tutaj niczego takiego nie było i bardzo ciesze się, że wykazałeś się inicjatywą i założyłeś ciekawy i intrygujący temat o nic niezdradzającej nazwie "Wasze wygaszacze ekranu"

Zapewne podzielasz moje zdanie iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących oraz zastanawiających tematów jaki można podjąć na forum o tworzeniu gier. Szary użytkownik gmclan'u przeglądając dział valhalli nie mógłby odmówić sobie przyjemności zajrzenia na tak ciekawy temat. Jak już wspominałem kilka słów wcześniej uważam iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących tematów rozmów użytkowników gmclan'u, jakie można sobie tylko wyobrazić, może się z tym chyba tylko równać temat "Proponuję stworzyć na forum oficjalne działy t akie jak 39dll i mplay do gier mmo" tudzież legendarny już temat o urzekającej nazwie "styl ubierania się", aczkolwiek śmiem wysnuwać tezę iż twój temat rozkłada na łopatki pozostałe. Wracając do tematu, chciałbym powiedzieć, że niezmiernie podoba mi się twój wygaszacz ekranu Krzysiu, i to bardzo miłe z twojej strony, że dzielisz się z nami twoim wygaszaczem. Zapewne pozwala on pomóc Ci się zrelaksować i porozmyślać nad nowymi tematami. Ja też troszkę pogłówkowałem i doszedłem do wniosku, że bardzo ciekawym tematem do rozmowy mogłoby być na przykład: "ulubiony smak jogurtu" bądź "kolor waszych ścian w waszym pokoju gdzie macie komputer". Dzięki takim tematom można wiele się dowiedzieć i nauczyć przeto jestem zagorzałym zwolennikiem tego typu rozmów.

Kończąc już moje wystąpienie, chciałbym jeszcze raz pogratulować Ci świetnego pomysłu, aczkolwiek mam nadzieję, że nie spoczniesz na laurach i poruszysz więcej takich ciekawych i kontrowersyjnych tematów. Na sam koniec chciałem życzyć Ci wszystkiego dobre i powodzenia w odkrywaniu niezwykle zwariowanego, lecz szalenie interesującego świata internetu.

 

Z poważaniem: Yoho

 

PS: Nie przejmuj się krytyką, to dzięki niej będziesz mógł doskonalić swój warsztat!

Aha.

 

To nie chat, rozbudowywuj swoje wypowiedzi. Warn

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne podzielasz moje zdanie iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących oraz zastanawiających tematów jaki można podjąć na forum o tworzeniu gier. Szary użytkownik gmclan'u przeglądając dział valhalli nie mógłby odmówić sobie przyjemności zajrzenia na tak ciekawy temat. Jak już wspominałem kilka słów wcześniej uważam iż wygaszacze ekranu to jeden z najbardziej interesujących tematów rozmów użytkowników gmclan'u, jakie można sobie tylko wyobrazić, może się z tym chyba tylko równać temat "Proponuję stworzyć na forum oficjalne działy t akie jak 39dll i mplay do gier mmo" tudzież legendarny już temat o urzekającej nazwie "styl ubierania się", aczkolwiek śmiem wysnuwać tezę iż twój temat rozkłada na łopatki pozostałe.

 

A ` Wasze pulpity`, nawet przypięty jest. Mallo kierował się nim, po prostu. : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ` Wasze pulpity`, nawet przypięty jest. Mallo kierował się nim, po prostu. : ]

 

 

Droga Dziab!

 

Cześć! Cóż nie będe owijał w bawełne i powiem prosto z mostu, nie uważasz, że Mallo założył ten temat wyłącznie po to gdyż chciał podjąć nieudaną jak się okazało próbe zaistnienia na gmclanie? Z daleka czuć od tego tematu spam oraz bezsensowne nabijanie postów.Twoja argumentacja jest żałosna, bezpodstawna i dziecięca. Pomyśl! Czy gdybyś ujrzała temat o nazwie (przytoczę w tym momencie z pamięci, więc może to być odrobinkę niedokładne)"Czego aktualnie słuchacie?" to założysz temat pod nazwą: "Jakie obrazki oglądacie na komputerze?" tudzież "Na jak długie spacery chodzicie z psem i gdzie?"

Na sam koniec mojego posta chciałbym powiedzieć Ci, żebyś pomyślała 2 razy zanim coś napiszesz. Poza tym, wszystkiego dobrego, pozdrowienia.

Z Poważaniem...Yoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz bo nie rozumiem, a co to jest ten wygaszacz ekranu bo ja jestem total newbie i nie wiem, to jest takie świecące coś czy jak? Może mi wytłumaczycie chętnie posłucham.

 

A ogólnie, nie używam wygaszacza, bo mi nie potrzebny i tylko przeszkadza podczas oglądania różnych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Yoho, postanowiłem napisać ten post, by podkreślić twą wypowiedź i podważyć twą, tymczasową oczywiście, teorię, wyrażając cały ten "gest" jednym zdaniem: "WON DO LASU!".

 

 

Witaj Pental!

 

Widzę, że żywisz do mnie nadspodziewaną agresję i brak szacunku. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. W każdym razie chciałbym tylko skromnie zaapelować do twojego sumienia: Pi*rd*ln*j se w łeb i wyrażaj się smarkaczu.Mam nadzieje, że nie żywisz już do mnie urazy, pozwolę sobie tutaj użyć młodzieżowego żargonu "spoko". To wszystko dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...