Skocz do zawartości

DeathRevenge - Wersja Testowa/Pokazowa


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

DeathRevenge Wersja Testowa/Pokazowa

Posiada:
- stare GUI
- 5 map
- 5 itemów
- 1 sklep
- 5 npc


Screeny: http://www.speedyshare.com/321743742.html

UWAGA!: Gra oficialna nie bedzie o tej samej fabule i nie bedzie taka "beznadziejna" ^^ to jest tylko na pokaz jak sie porusza jaka grafika dzwieki itp.

+ W Oficialnej Wersji Będzie Auto Updater

Jak zainstalować: (czytaj wszystko)

1. Ściągnij Hamachi i zainstaluj (jeśli nie posiadasz) klikając tutaj .

2. Rozpakuj np. na pulpicie

3. Pobierz i zainstaluj (jeśli nie posiadasz) Library Files od Eclipse Evolution klikając tutaj .

4. Ściągnij i wypakuj Clienta od gry (jeśli nie posiadasz.. joke ;P) klikając tutaj .

5. Upominam: Zainstaluj Library Files!!!

6. Włącz Hamachi - Prawy Dolny Róg > Środkowe Kółko > Dołącz do istniejącej sieci > Wpisz - Sieć: DRTEST Hasło: testdearev

7. Gdy już się połączysz nie wyłączaj hamachi, a włącz Client.exe znajdujący się w katalogu Client.

8. Zarejestruj się i zaloguj.

9. Jeśli coś nie działa pisz tu w tym temacie lub na gg 8377827 ;p

10. Natomiast jeśli działa dawaj szybko ocenę i skomentuj grę testową/pokazową
[/u]
Aha no i jeszcze jak ktos ma porblem jak właczyc gre to domyslnie: C:\Program Files\DeathRevenge\Client.exe

Dodatkowo pod Vistę żeby działało:

1) Menu start > rozpocznij wyszukiwanie > wyszukać pliku "cmd.exe"
2) Kliknąć na niego prawym klawiszem myszki i wybrać "Uruchom jako administrator"
3) W oknie które się pojawi wpisać (przykładowo jeśli gra znajduje się w "C:\Program Files\DeathRevenge")

regsvr32 C:\Program Files\DeathRevenge\dx7vb.dll
regsvr32 C:\Program Files\DeathRevenge\cmcs21.ocx"


UWAGA!: Serwer nie będzie wciąż włączony! Jedynie teraz do wieczora (19 październik) i jutro (20 październik) po 15:00
ewentualnie 21 paź. i 22 paź. też . Jeśli bedziesz chciał by o jakiejs porze uruchomić serwer pisz tu lub na gg podane powyzej.

mam nadzieje ze nie skrytykujecie wyglądu gry itp ;P
pzdr

P.S. - Szukam Hostera Do Tej Gry I Jeszcze Raz Przypominam: Gra Full Będzie Miała Wszystko Inne (Prócz Grafiki) I Inną Fabułę

do adminów i moderatorów: sry że nie według szablonu, bo sie ro
zpisałem i zapomniałem o szablonie a nie chciało mi się pisać od nowa :jezor:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy temat powinien mieć taki sam układ, zgodny z tym szablonem!

Ten napis jest chyba za mały

A to że ci się nie chciało to większość osób nie obchodzi.

Po za tym bez sreenów nie wiem czy warto ściągać.

 

z tematu nie można się nic dowiedzieć o grze oprócz tego że ma jakiś tam sklep i parę mapek.

edit

nie bawię się w moda po prostu wszystko jest tak archaicznie napisane że aż mnie głowa boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSISZ TERAZ. Jak się nie myśli, to konsekwencje będą. Pisałem PW, żebyś przeczytał regulamin, ale widać włączyłeś se opcję "Ignoruj" i masz...

 

ps. Powyższe posty będą skasowane, jeśli ten szablon wprowadzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wprowadzę czy jesli nie wprowadze? no ale dobra zabieram sie do roboty

 

edit

 

albo nie.. jak mozesz to przenies do vallhali lub innego subfora bo w innych takie cos nieobowiązuje

 

Do Wszystkich Co Teraz Ten Temat Czytają: Czytacie, Instalujecie, Piszecie Czy Co Robicie? Bo Patrze 8 Osób Ogląda Temat I Nie Ma Żadnego Nowego Posta I Na Hamachi Też Pusto :D

 

Server DeathRevenge Test - Offline

 

Dobranoc Wam ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być szablon, ponieważ wszystko do niego można ładnie podpiąć. Na razie mogę ci podarować WARNA. O. Nie wiem, czemu tego jeszcze nie zrobiłem, więc on leci do ciebie. Poza Tym, Nie Pisz Ciągle Dużymi Literami, Bo To Jest Irytujące.

 

PS. Pomyślę nad zdjęciem ci jednego warna, jeśli przestaniesz nieustannie łamać regulamin i zaczniesz raportować złe posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w dupie te twoje warny.. takie głupie forum że tylko warny dajecie

 

Bez warnow, to jak jazda samochodem bez zasad, bez patrzenia na znaki (regulamin forum). No to jak, wybierasz sie na miasto?

 

1. Ściągnij Hamachi i zainstaluj .. za duzo kombinacji jest z odpaleniem gry, przez co na samym wstepie gra traci duzo graczy. Po za tym, jak ma ich zyskac jak nawet ich nie zachecasz ? To, ze zrobiles jakas gre online/mmo to jest nijakim zacheceniem. Nawet tych nieszczesnych screenow nie chcesz dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w dupie te twoje warny.. takie głupie forum że tylko warny dajecie

Idź na swe(a)t brokacik

http://www.sweetbrokacik.pl/

Tam pasujesz.

a na co wam screeny.. ściągnijcie se gre i zobaczcie

A po to, żebyśmy zobaczyli twoje g**no przed ściągnięciem i czy mamy je tykać patykiem, czy odbić je w autora.

[server Online]

No za chwilę orgazmu dostanę, kurczę.

 

Ogólnie: pora dorostąć do normalnego życia, Mazo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słodki jesteś, gugu... puci puci :) Ojojoj, pobrudziłeś się, chodź, niech cię ciocia wyliże.

 

A w przekładzie na ludzki: Bachor jesteś i swoim zachowaniem zniechęciłeś te 99,(9)% osób. Czyli wszystkich. Idź stąd i nie wracaj dopóki nie dorośniesz. Jednak znając takie dzieciaki to zapewne palniesz jakim drewniany tekst, burkniesz coś o tym, że forum jest do dupy i nawrzeszczysz, że stąd idziesz, bo z takimi ludźmi nie możesz wytrzymać.

 

A właśnie, gdzie znalazłeś przykład/silnik, który przerobiłeś?

 

@Jaklub: Zignoruj go, bo to mu frajdę sprawia (i dostaje orgazmu). Ten typ tak ma, że nikogo i niczego się nie będzie słuchać dopóki ktoś go nie pochwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...