Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie chciał mieć banera do twojej strony.

Ależ ja ci nie każe mieć ten baner oj czepiasz się i tyle XP

 

i źle wskazujesz daty:

 

powinno być 05/08/2008. najpierw dzień, a potem miesiąc, bo inaczej każdy pomyśli, że stronka działa od maja ;/

:P

Niestety muszę cie rozczarować data jest napisana poprawnie Polacy piszą tak jak ty powiedziałeś ale nie Anglicy a strona jest całą po angielsku więc styl pisania daty też tylko tam chyba tego zera na przodzie nie powinno być o ile się nie mylę to poprawnie jest tak 8/05/2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co do daty, to ciężko było sprawdzić w wikipedii?

 

1) Polacy nie zapisują 05/08/2008 tylko 5.08.2008

2) Anglicy zapisują 05/08/2008

3) Francuzi 05/08/2008

4) Amerykanie 08/05/2008

5) Niemcy 5.08.2008

 

itd. To wszystko zależy od kraju.

 

A jeżeli ktoś chce być jak najbardziej uniwersalny, to niech zapisuje datę światowym standardem (ISO 8601) - 2008-08-05 i wszyscy będą zadowoleni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa zmieniłem treść mojego forum na fajniejszą jest to forum miłośników kreskówki pt. Wyścigi NASCAR i dawnego lepszego FoX Kids/Jetix zapraszam do logowania :)

 

Wyścig NASCAR Forum

 

Jeśli będziecie chcieli zmiany forum to proszę pisać w dziale propozycje i sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik: wut? ale ubogie forum... nic tam nie ma -_-

Do tego ktoś napisał Ci na forum (fakt z błędami, ale zawsze) a Ty już go warnami częstujesz... Niezbyt dobra promocja forum

wiem i dlatego chcę aby użytkownicy pomogli mi je wzbogacić a poza tym forum istnieje od wczoraj nocy aha to źle że dałem mu warna w regulaminie wyraźnie pisze za 3 byki otr. daje warna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...

1. Załóż konto na jakimś darmowym serwerze.

2. Ściągnij i zainstaluj odpowiedni skrypt.

3. Czuj się ######ście z powodu pełnej kontroli nad forum.

:)

Zakładanie for/forów (nadal nie wiem jak to się w końcu odmienia) na tego typu darmowych site'ach jest wg. mnie bezsensowne. Nie dość, że dostajesz przypałową domenę (w Twoim wypadku to już masakra), to jeszcze, w większości przypadków, nie masz dostępu do bazy danych i nie dostaniesz kopii od administratorów. Instalacja skryptu jest bardzo prosta (jeśli będę miał czas mogę pomóc). Do tego... ach, nie chce mi się pisać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...