Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
endemit (gr. éndemos ‘rodzimy, tubylczy’) biol. organizm roślinny lub zwierzęcy, którego zasięg jest ograniczony do określonego obszaru

czyli idąc dalej:

rzadki, niespotykany... jedyny, niepowtarzalny

 

nie wiem czy ktoś pamięta, ale kiedyś miałem w sygnaturce wpis: gnysek - jest tylko jeden na tym świecie...

 

jeżeli nadal nie rozumiecie związku - czytajcie od nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od dzis ruszyla strona z informacjami na temat XenoN Core + sdk do sciagniecia (na razie wersja GMowa), chwilowo informacji malo bo zbieram to wszystko do kupy by dac za kilka dni dokladny opis tego co silnik bedzie oferowal.

XenoN Core Website

Zapraszam! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strona www.itires.yoyo.pl

Kijowe logo.

 

Od dzis ruszyla strona z informacjami na temat XenoN Core + sdk do sciagniecia (na razie wersja GMowa), chwilowo informacji malo bo zbieram to wszystko do kupy by dac za kilka dni dokladny opis tego co silnik bedzie oferowal.

XenoN Core Website

Zapraszam! :]

Fajne intro :) reszta też spoko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: "Nowe logo" z sygnaturki tez cienkie - takie nico, przydaloby sie wam je totalnie zmienic, bo te 2 odstraszaja i wogole do stronki nie pasuja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Photoshopa wcale sie nie trzeba wyuczac, funkcje sa intuicyjne, wystarczy zrobic na poczatek kilka obrazkow testowych, zeby zalapac swoj wlasny "styl", a raczej wyczucie w operowaniu i mixowaniu dostepnych efektow/narzedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas i Nakyls: Powiem krótko, slabo, przez to ze to przedewszystkim gotowe szablony, a jak wiadomo takich gotowcow, ale dobrych jest malo.

Nikas: Logo paskudne, zupelny brak wrazliwosci na laczenie kolorow. To ja jestem daltonista, ale pojecie o dobraniu kolorow to jakies mam..

Nakyls: No tu nieco lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PsichiX:

wiem,jest do d**** ale to kumpel z mojego teamu zjechał!!!

AAARAGHH1!!

ochrzanie go bo miał poprawić,tam wszystko do siebie nie pasuje!!!

AAAARGHHH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego teamy sa dla powaznych osob, bo mozna liczyc na czlonkow zespolu, a jeszcze lepiej nie miec teamu, co daje 2 korzysci: 1. cale uznanie za dobra gre spada na ciebie. 2. Jak cos spieprzysz to mozesz winic tylko siebie (i nie ma nie potrzebnych klotni w zespole) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...