Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs GMCLAN: Edycja 3


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Cesarz Ranmus IV akurat teraz z wspolwlascicielem serwera wojuja z jednym skryptem, bo jedna z witryn ma tak wysoka odwiedzalnosc, ze mysql muli caly czas jak cholera, co zapewne zauwazyliscie od jakiegos czasu...

 

Wrzuce moze jeszcze dzisiaj caly pakiet gier konkursowych, a jesli nie, to prosze aby to zrobil Woock czy Rydzyk, np. do uploadera i wtedy przesune.

 

Co do gier, to napisze teraz jak leci z tego co pamietam i to dosc krotko (tak wiec prosze nie plakac, ze nie ma pelnych recenzji).

 

1 Miejsce: Gra Anacondy. Nic nadzwyczajnego, ale najbardziej trafiła w mój gust oldshoolowej platformówki. :) Dynamika!!! Powinien być guzik do przyspieszania gry.

 

2 Miejsce: Ciezko powiedziec, upchnalbym tutaj gry Radsuna (oklepany schemat, ale calkiem niezle wykonanie), fino25 (nie przypadl mi klimat, ale trampolinki robia swoje :D ) oraz krychu90 (tutaj mam mieszane uczucia ze wzgledu na tematyke, bo pasuje, ale gra lepiej jakby wystartowala w drugim konkursie :]. Gra mi przypomniala "Attack of The Killer Tomatoes" ). Ciezko mi teraz napisac, ktora z tych gier jest lepsza, bo aktualnie siedze nad tym serwerem. :(

 

3 Miejsce: Z tym nie mialem problemu. Hanjuso, twoj dresman dal plame. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że tutaj ludzie w GM siedzą kilka lat, to powinni, tak jak mówisz Quetzacotl robić gry na wysokim poziomie. Ja za GM wziełem się niedawno (wcześniej mnie ciągnęło, ale zostawałem dalej przy TGF/MMF) i moja gra jest poprostu kiepska. Ale za jakiś czas stworzę coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaconda - Gra przypomina stare czasy commodore64 :P I dlatego wygrała napewno. Ale jest strasznie monotonna :P Tzn, wszystko takie woooolne, mógłbyś dać prędkość wszystkiego x5 i byłoby good. Tak, czy siak - gratuluję pierwszego miejsca :P

 

Krychu - Fajna gierka, ale to nie o to chodziło, tak mi się zdaje. Twoja praca dobra byłaby na konkurs na grę Deathmatch lub Survival :P Podoba mi się proste, ale ciekawe AI wroga :P

 

Gra Hanjuso także miałaby szansę na lepsze miejsce, ale autor miał chyba lenia :P Albo nie miał czasu, tak jak ja.

 

Kiedy kolejny konkurs? :P

 

Edited:

 

Poprawilem maly błąd poscie:P Moderatorzy nie zauwazyli :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Gra Anacondy przypadła mi do gustu, totalna szkoła z epoki. Dziwi mnie często, że prostota może bardziej bawić niż super turbo - burbo gra. Ta gra ma to coś ;) Szczególnie spodobał mi się edytor plansz, od razu (nie wiem czemu) skojarzyło mi się to z Lode Runnerem z NES`a (Pegazłoma) ;) Ta gra swoją prostotą zachwyca... Bezkonkurencyjnie 1 miejsce.

Gra Fina25 także fajna, podoba mi się w niej element zręcznościówki. Przeszedłem całą za 5 razem, więc trochę trudna jest. Muzyka może się komuś nie spodobać, niewielu ATG (amatorskich twórców gier) lub muzykę elektroniczną, ale ja lubię i mi się podoba :P Ogólnie gra ciekawa, grafika wystarczająca (ale mogło być lepiej ;) ). Przyjemnie się gra.

RadSun, Twoja gra była dość sympatyczna i dobrze wykonana, jednak monotonna. Po co zbierać te skrzynki po ekstra życie, skoro wróg jest tylko jeden w ostatniej planszy? Nie przyciągneła mnie na długo, przeszedłem plansze bez rozwalania skrzynek i tyle. Plusem jest za to urozmaicenie gry - wiele typów skrzynek itp. Tutaj gra wypadła bardzo dobrze.

Gra Krycha90 nie jest zbyt old style`owa, jednak można zagrać. Minusem jest tu to, że amunicja pojawiła mi się tylko raz, potem skończyła się, czekałem i nic. Wielki plus za sztuczną inteligencje (AI) wroga. Bardzo przyjemna, mógłbyś zrobić z tego grę TDM, z botami lub z kolegą :D Ogólnie fajnie się gra. Ale, jest zbyt dynamiczna na grę w starym stylu.

Hanjuso, nie mogę znaleźć nigdzie w tym temacie linka do Twojej gry. A chciałbym zagrać, ot tak, dla zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadSun, Twoja gra była dość sympatyczna i dobrze wykonana, jednak monotonna. Po co zbierać te skrzynki po ekstra życie, skoro wróg jest tylko jeden w ostatniej planszy?

Przecież chyba nie myślisz że gra będzie do końca taka łatwa. W niektórych planszach zebeanie wszystkich to "cud"(przynajmniej za pierwszym razem). :D

 

Tymon: To zielone w twojej grze to ork? Troche mało rozbudowane ale przecież ostrzegałeś xD

 

Bigshark: A ty się nie pochwalisz co zrobiłeś? :blink:

 

Anaconda: Widać że wzorowałeś się na czymś starym (mb Dangerous Dave?). Zastrzeżenia mam tylko do edytora. Po włączeniu START można dalej stawiać elementy. Możesz stawiać elementy poza planszą i można ustawiać na raz kilka rzeczy (np diament+klucz+drabina) :( .Przydały by się jeszcze kratki.

 

Hansujo: Spoko gierka. Chwile można pograć. Pałka jest lepsza od pistoletu :blink:

Doszedłem tylko do 2 planszy, jest jakiś inny wróg albo inna broń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radSun: Heh, cieszę się, że się podoba :). Miło się rywalizowało, oby w kolejnej Batalii wzięło udział tyle samo albo więcej osób :P Takie konkursy motywują mnie do tworzenia czegokolwiek. A pomysł z wyskoczniami i kolcami tak sobie wymyśliłem :P Miały być jeszcze windy, drabiny oraz teleporty, ale jak pisałem - czasu nie było.

 

2QL4SQL: Dzięki, także się cieszę, że się podoba. Co do muzyki, to także lubię TeCHnO, a gra jest dostępna w 2 wersjach: z muzyką (5MB) oraz bez (2MB).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie na takich konkursach podszkalam - aby umieć GM trzeba tworzyć gry i rozwiązywać problemy samemu najlepiej. Gdy czytasz help'a na "czysto", czyli bez trenowania tego w GM, albo jak korzystasz z przykładów, to wiedz, że długo nie będziesz umiał GM'a. Po dłuższej przerwie zapomniesz wszystko...

 

Dlatego, dzięki częstszym konkursom - scena GM miałaby wyższy poziom, ponieważ wychodziłoby więcej gier i każdy starałby się coś wykombinować :) Mogą być np. konkursy (bez nagród) co miesiąc :P I czas na ukończenie projektu - tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie wypowiadal na temat tych gier pod wzgledem chwalenia lub krytykowania moim zdaniem gra ma sie podobac osobie ktora ja zrobila.Osoby w nia grajace moga miec to szczescie ze maja taki sam gust jak tworca i tym samym gra im sie spodoba ;)

1.Anaconda - Gratuluje najlepsza gra tego konkursu

2.(Drugi miejsce jest cieszkie do okreslenia bo tu akurat byla rowna walka)RadSun-Gratuluje drugiego miejsca

3.Fino25 - bez komentarza

O dresiku juz nie wspomne to wola o pomste do nieba :/

To jest tylo moja klasyfikacja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...