Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #47 - głosowanie


dziadekkleofas

Która gra ci się najbardziej podoba?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra ci się najbardziej podoba?

    • copoconaco
      18
    • Chuckek
      1
    • Matyxon
      2
    • Jaklub
      8


Rekomendowane odpowiedzi

copoconaco: Świetnie wykonana, urozmaicona, porządna. Jedyne zastrzeżenie to to, że nie można lecieć na ukos z tego co zauważyłem. No i później pocisków jest tyle że w zasadzie nie ma jak ich omijać, ale to już takie czepianie.

Matyxon: Troche nijakie, to samolotowe coś ciężko skręca, no i straszna monotonia. Trzeba było zrobić 2D ;P

Jaklub: Hardkorowe to D: zaraz pogram jeszcze chwilke i spróbuje to przejść, bo widze że ciężko jest. Aczkolwiek to okienko małe strasznie...

 

Głos prawdopodobnie leci na copoconaco, ale to już zależy od tego czy gra Jakluba czymś mnie zaskoczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copo: :)

Chuckek: Słabo wykonane, do tego prosto zrobione strzelanie przez wroga i brak różnych "wystrzeleń"

Matyxon: Nudna. Zbyt mało tych kul czasem pojawia się na ekranie, więc często muszę latać bez celu, a jak już się pojawiają, to ominięcie ich nie sprawia żadnego problemu.

Jaklub: Oj przesadziłeś z poziomem trudności ;|

Zastanawiałem się między copo, matyxonem i jaklubem, jednak wybrałem copo, jego gierka jest najlepiej dopracowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub: Gra strasznie trudna. Po za tym średniawa.

Matyxon: Zbugowana. można sobie wylecieć za planszę a tam nie ma żadnych przeszkód i nabić kupę punktów. Ciekawie wykonana technicznie, ale to nie wystarczy.

Chuckek: Gra bardzo mnie wciągnęła. Dobre wykonanie (chociaż koło 5 poziomu robi się niezły chaos ;p) Ogólnie na plus.

copoconaco: równie jak gra wyżej mnie wciągnęła. Wiele przeciwników i dużo urozmaiceń. Głos dla Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś dźwięki zripował.

Próbowałem, ale mój brat prawdopodobnie rozpierniczył mi Stereo Mix (zapomniałem wyciszać po nagrywaniu, a rodzeństwo przepada za Ventrilo). Dźwięki nagrywały się niesamowicie głośno i były słabej jakości.

 

Jest 22:20 a wyników nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...