Skocz do zawartości

Forum zaktualizowane!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale super...Mnie tam pasi. AA to dlatego wczoraj nie mogłem się dostać na gmc. Ja tylko bym zmienił ten "uploader uzytkownika" i wstawił jakiś porządny folder pod gg i tlenem. A i tak wogóle na co te miejsca "wstaw specjalny objekt" "czcionki" "rozmiar" skoro i tak nic z tym nie moge zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No forum wygląda lepiej ;p

Co do gwiazdek i licznika postów. Won do gazu z tym. Nie potrzebne to w ogóle liczą się komentarze a nie jakieś gwiazdki. :/ I pewnie gdyby był licznik postów każdy wbijałby jak najwięcej żeby być "pro".

Z GMClanu zrobi się teraz druga fotka :/ DODAJ MNIE DO ZNAJOMYCH!!!!!!!!!!!!!!!11111111 I jeszcze te gwiazdki za profil \:

Ogólnie jest dobrze, poprawić tylko kilka wymienionych rzeczy.

Marmot elo zdjęcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
licznik i tak na starym forum było widac, ale po co wam wiedziec kto ile ma postów? zeby spamowac i miec wiecej od niego? ;<

 

Ja lubie wiedzieć. Jak ktoś ma 1 post, to od razu wiem, że nowy, a jak ktoś ma 5000 i pisze post o treści ":)" to wiem, że to spamer i trzeba zablokować konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żart czy pochlebstwo? XD

Patrząc na poziom Twoich prac z moimi to wiesz. A że jeszcze rysuje pixelartem i jak patrze na Twoje prace to widać jaki masz poziom. Więc to nie jest żaden żart ;p A wykonać ikonkę z 16x16 to chyba nie problem? ;p

@gnysek

Arr no dobra ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja pierdziele, ludzie... Czy Wy myslicie, ze cala grafike zerznelismy z neta + tworczosc Tymona wlasna? A kto zaprojektowal caly gmclan, ikony do fastbara, ikony innych dzialow, wiekszosc emot, czesc ikon nowosci? -_- Nie wiem jak Gnysek, ale przeciez ja i Borek w ciemię nie byliśmy bici... Wnerwia mnie takie gadanie. Zrobcie jeszcze pomnik Tymonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale faktem jest, że jesteśmy w stanie sami sobie porobić ikonki i nie potrzebujemy do tego pomocy. Więc nie wiem po co dyskusja, kto ma zrobić.

 

Nie wiem jak Gnysek, ale przeciez ja i Borek w ciemię nie byliśmy bici...

I wydało się, że wypadłem z wózka.... nie no Ranma, bo się pogniewam <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ha! Wyłapałem w ostatnim momencie:

Ta, powiedz, że Layout forum zrobiłeś sam

No a nie? Chodzi mi o wizerunek w dniu premiery, bo potem jeszcze podochodziły dodatki w stylu: fastbar (ikony moje, za wyjątkiem ligi 24), liga 24 (tymon), dokumentacja (ty), ulepszony shoutbox (ikony moje, ajax tymona), ulepszone nowosci z forum (wiekszosc ikon tymona, czesc moja, czesc borka), najnowsze komentarze (ikony moje). Fajnie to tak rozliczac? :)

 

Po prostu Tymon byl adminem i jak cos trzeba bylo zrobic, to robil, bo albo np. inni nie mieli czasu albo im sie nie chcialo, a nie ze zaraz on wszystko robil. -_- Przypominam, ze adminem gmclanu bylem ja, potem ja + choosen, potem znowu tylko ja, ja + bewuo, ja, potem ja + gnysek, ja + gnysek + tymon, ja + gnysek + tymon + borek, az do teraz czyli ja + gnysek + borek.

I przypominam, ze calkowicie sam robilem to wszystko az do momentu pogrubionego powyzej, czyli tak lata 2006.

 

I wydało się, że wypadłem z wózka.... nie no Ranma, bo się pogniewam
Nie wiem, nie jestem w stanie wszystkiego spamietac, ale chodzilo mi tylko i wylacznie o sfere graficzna, a Ty glownie robisz wszystko od strony kodu, a to juz temat na inna bajke. :) A o Borku wspomnialem, bo ostatnio przeciez robil ikony nowych dzialow na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Przecież to chyba nie trzeba nikomu mówić, że całe GMC to Twój projekt graficzny, z kilkoma grafikami Tymona :) Kiedyś było nawet forum w tych samych kolorach - i fajnie by było, jakby znów strona i forum miały ten sam szablon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jestem za dodaniem wybierania stylów! Stare forum było ładniejsze : (
Nie było ładniejsze. Po prostu się przyzwyczaiłeś do starego wyglądu. Akurat ten nowy domyślny lay ipb jest znacznie bardziej stonowany i mniej męczący dla oczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się tak wydaję, Ta jest o wiele lepsza. O w końcu działa specjalny objekt itd. Wtedy mi nie działało. Już nie mogę się doczekać tego obrazka folderu zamiast "uploader uzytkownika".

Zrobię test specjalnych objektów:

CENTER

CODEBOX

SPOILER

 

EDIT: Działają! :) fajnie nigdy nie wiedziałem jak się je robi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle wszyscy mówią, że stare było "be". Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ktoś narzekał...

 

@Ranma: Ale każdy ma inny gust, a gustach, jak wiadomo, nie dyskutuje się. Mi ten skin się nie podoba, bo może i jest czytelny, ale za to szarawy. Więcej kolorów! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle wszyscy mówią, że stare było "be". Jakoś nigdy nie widziałem, żeby ktoś narzekał...

 

@Ranma: Ale każdy ma inny gust, a gustach, jak wiadomo, nie dyskutuje się. Mi ten skin się nie podoba, bo może i jest czytelny, ale za to szarawy. Więcej kolorów! :)

 

Mnie się stare podoba, ale to nowe jest lepsze. Więcej bajerów. Nawet jakbyście zmienili znowu na starą to przecież bym nie skasował konta przez to. (chociaż i tak nikt nie będzie mnie żałował)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje trzy grosze:

wygląd forum na początku zdziwił mnie, ale szybko idzie się przyzwyczaić.

Rozbudowane opcje profilu też idą na plus ;)

Dział "zapowiedzi", do prezentowania swoich przyszłych gier

:D no na to właśnie czekałem.

Ciekawi mnie jak to wszystko będzie wyglądać i działać. Dobra robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...