Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dżina, to nie mam zastrzeżeń. Może jedynie do palców u stóp, że wyglądają z deka, jak u jakiegoś zwierzęcia niż u człowieka, ale tak to wporzo ogólnie. Co do kawałków muzycznych:

- Industrial Wasteland - jak dla mnie bardzo dziwnie brzmi ten kawałek. Pomysł połączenia orkiestry i gitary jak dla mnie jak najbardziej fajny, aczkolwiek bardzo daleko do perfekcji moim zdaniem. Dziwne, nagłe zmiany brzmienia kawałku (jak np. jakoś około 25 sekundy). Do tego słuchając brzmienia tej gitary, mam wrażenie, jakby prawie ciągle był jeden sample, który jest raz puszczany w rzadszych odstępach, raz w częstszych. No i trochę mastering mi się nie podoba, kawałek jest ogólnie mimo, że szybki, to jednak sprawia wrażenie małodynamicznego. Zresztą, z nazwy wnioskuję, że arena ma być industrialna. Jak dla mnie ten kawałek ani trochę nie jest industrialny. Zamiast orkiestry wpakowałbym elektronikę jakąś, jakieś wyraźne, hałasujące syntezatory, wnoszące ten industrialny klimat.

- To do menu - ogólnie nie mam zastrzeżeń, aczkolwiek nie wyobrażam sobie wokalu jakoś w tym kawałku. Ale, zobaczy się, jak już będzie wokal.

- Motyw wiedźmy - nie wiem czemu, ale kawałek ten kojarzy mi się z Age of Empires :P . Ogólnie też bardzo fajny.

Jedynie kawałek do areny mi się nie podoba, reszta jest wspaniała :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Muzyka z menu mnie urzekła. Śmiem twierdzić, że wśród wielu soundtracków z gier i filmów, które przesłuchałem ten kawałek jest u mnie w ścisłej czołówce. Rob dorównał w tym kawałku zimmer-owi. Naprawdę jestem pod wrażeniem i oczywiście dziękuje za link- dodałm już do mojej orchestra playlist-y :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że się Wam podoba. To już bodaj trzecia wersja tego interfejsu (poprzednie mi nie pasowały) i głupio by mi było zamawiać kolejną rewizję, w przypadku gdyby obecny design okazał się klapą ;).

 

Muzyka z menu mnie urzekła. Śmiem twierdzić, że wśród wielu soundtracków z gier i filmów, które przesłuchałem ten kawałek jest u mnie w ścisłej czołówce. Rob dorównał w tym kawałku zimmer-owi. Naprawdę jestem pod wrażeniem i oczywiście dziękuje za link- dodałm już do mojej orchestra playlist-y

Przekaże Robowi. Może się leń jeden zmotywuje do dalszej roboty ;).

 

Czekałem, aż go pokażesz, no i się doczekałem.

Wcześniej nie pokazywałem, bo nie byłem zadowolony z tego co mamy. Ten projekt dostałem dopiero kilka dni temu.

 

A co to tej areny - to wszystko na niej będzie 'powiewać'? Bo przynajmniej na screenie tak wygląda

wypaśna arena mam nadzieje żę tło jest animowane

Na razie nic nie wiem, bo to dopiero projekt. Dużo się może jeszcze zmienić. Np. właśnie nie wiem co z tymi "powiewami" zrobić, żeby nie były statyczne. Bez ruchu by to kiepsko wyglądało.

Na pewno w drzwiach będą się pojawiać różne miejsca i kolory, ale to jak na razie jedyny pewniak. Jak macie jakieś pomysły, to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałbym jedno - żeby Rob odwalił kawał dobrej roboty i zrobił do tej areny porządną muzykę, pasującą klimatycznie do niej, a nie taką beznadzieję, jak odwalił do tej industrialnej areny, tym bardziej, że umie zrobić porządne kawałki, czego dowodem jest kawałek z menu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...