Skocz do zawartości

ArcMagi nadchodzi...


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 680
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
A co, mają się twórcy ograniczać tylko do polskiej widowni? Robiąc grę po polsku odcinamy ją od potencjalnych zagranicznych graczy, a po angielsku to każdy zrozumie :) . A jak ktoś nie zna angielskiego to jego sprawa. Od angielskiego bardziej popularnym językiem pod względem osób używających go jest tylko chiński, więc to o czymś znaczy :P .

 

Ale Chińczycy mają cenzurę internetu i są niejako odcięci od świata, więc ich nie liczmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem większość gier robionych przez gm clan jest po angielsku (co wy własnego języka nie macie?)

Ale ja nie jestem "gm clan" i jakoś wolę, żeby w moje gry grały dziesiątki/setki tysięcy ludzi, a nie kilkaset do kilku tysięcy. Nie chcę się ograniczać i w takim układzie język angielski jest zdecydowanie na pierwszym miejscu. Oczywiście chciałbym mieć grę w kilku wersjach (a na pewno po Polsku), ale pamiętajcie, że jestem pojedynczą i ograniczoną czasowo osobą i muszę się skupić na tym co ma największe znaczenie.

Jak się da, to polski będzie. W każdym razie chciałbym, żeby był.

 

Gnysek, he he he. Jakoś spodziewałem się, że ktoś machnie coś takiego :D.

 

 

A z ciekawostek - Lurk (ksywka grafika) zapostował w temacie gry na TIGSource kilka animowanych gifów wraz opisem, pokazujących jak stopniowo powstaje grafika i animacja do ArcMagi. Możecie sobie zerknąć, jak jesteście ciekawi:

 

http://forums.tigsource.com/index.php?topi...g80451#msg80451

 

Oczywiście to raczej dla znających angielski, ale w sumie obrazki to obrazki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
ja nie wiem większość gier robionych przez gm clan jest po angielsku (co wy własnego języka nie macie?)

 

Policz ile ludzi mówi po Polsku i stac ich na grę, a ile po angielsku i stać ich na grę. Smutna prawda, ale trzeba robić tak, aby trafić do większości, jeżeli chce się zarobić i spopularyzować :)

 

 

Animacje niezłe, chociaż nie wiem czy jedna z nich nie zdradza za dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile ludzi mówi po Polsku i stac ich na grę, a ile po angielsku i stać ich na grę.
zalu miał na myśli to, że teraz nawet gry pokroju The Crazy Emoticon są robione po angielsku, chociaż i tak nie doczekają się jakiejkolwiek widowni, nie mówiąc już o angielskiej
I polski z małej litery.

 

Sam wolałbym, żeby polska wersja tej gry nie wychodziła, może dzięki temu paru gmclanowiczów nauczy się kilku słówek :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Na PW Ci napiszę, bo nie chcę gadać za dużo :P

 

Echh, jak dobrze, że już we wtorek wypłata, w końcu Tablet mogę zamówić :P Może potworzę sobie jakąś fajną grafikę do gier (proste backgroundy etc. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę nowych rzeczy:

 

Koncept art Dżina autorstwa Kasi:

Djinnie.jpg

 

I pierwsze podejście Lurka do przerobienia go na faktyczny sprite w grze:

djinn%20copy.jpg

 

Muzyczka, żeby nie było nudno (format OGG):

Podkład do areny Industrial Wasteland

Menu główne (potem ma dojść wokal)

Krótki temat muzyczny dla Wiedźmy

 

Jeśli ktoś nie może odtworzyć OGG, to zawsze może wejść na stronę Roba:

 

www.robwestwoodmusic.co.uk

 

Są tam dwa kawałki z ArcMagi do odsłuchania, plus jego inne utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ten pierwszy utwór mi sie nie podoba. Jakoś nie klei mi się klimat z pokazanymi screenami. I strasznie się jej słucha, po raz któryśtam. Jak będzie normalnie w tle areny, to będzie to chyba moja najmniej ulubiona plansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, pierwszy utwór jest już finalny i nic z nim nie zrobię. Menu jest do dokończenia i dodania wokalu (żeńskiego). Co się Wam tam konkretnie nie podoba? Oprócz tego, że są wymieszanie gitary z chórem ;) (przy okazji: chór jest "prawdziwy").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no nic. Ten utwór nie będzie już pewnie zmieniany (nie mam tyle kasy - taki kawałek kosztuje około 400 zeta ;)). Jeśli komuś się nie podoba, to już trudno. Pamiętajcie, że inne utwory i plansze są utrzymane w kompletnie innej stylistyce i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

 

jesli to mezczyzna to tak dziwnie podpiera reka glowe... ale tak naprawde ladny Good luck!

No wiesz, ten Dżin jest taki trochę niepewnej orientacji ;).

 

Piękny ten dżin Może pokaż nam go podczas jakiejś walki? I to jest summon, czy może postać do gry?

To summon. Nie dam na razie rady zrobić, żadnego screena z nim w akcji. Jeszcze tej grafiki nie zaimplementowałem i nie mam reszty animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...