Skocz do zawartości

Trip demo (0.9)


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

No nie... Pieprzo** bug... jak podszedłem do tej "windy" czy co to tam jest, to koleś zaczął skakać w bok i tak w kółko nie mogłem nic zrobić xD

wystarczy przejechac myszka pare centymetrów w którakkolwiek strone. pisałem o tym bugu

 

kurde, nie mogłem otworzyć drzwi bo wystrzeliłem tego naboja xD supeł, 5/5. Zresztą jak wszystkie Twoje gry :D

nabój nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek otwieraniem drzwi więc nie rozumiem w czym problem.

 

EDIT.

Piszcie jak muzyka pasuje!

 

EDIT2.

Kto pierwszy rozwali executora ten jest kozak ;) podpowiem ze jest na niego sposób nie podpowiem jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi sie tam w tym całym tripie podobają dźwięki i grafika, propa popracuj troche nad tym zeby to było bardziej strasznie wtedy bedzie git

gdzie doszedłeś? :D

zapewniam że w grze jest taki myk że im dalej tym 'straszniej', chociaz to bedzie szło zaobserwować głównie w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest literówka bo jeżeli urodziła się w 1002 a zmarła w 2004 to by miała lat 1002 a nie 12. A sądząc po jej wyglądzie to jest to mała dziewczynka więc propa strzelił literówke z datą urodzenia.

 

EDIT:

triproomidso3.th.png

Kolejny wałek.

o kurde z tym to mnie zaciekawiłeś..

a z tym rocznikiem jakiś głupi bład jakich wiele, poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no full bedzie komercyjne. dlatego dałem wam takie okrojone to demko.

 

Propa najpierw zapaliłem prawą głowę a potem lewą może ci to pomoże w tym problemie.

nie no po prostu coś przyciałem w okrajaniu dema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna komercyjna gra na GMCLAN, co wy tak się rozszaleliście z tym sprzedawaniem gier ;p .

fajki drożeją, trzeba mieć te 9.95 pln dziennie :P

propa, moze full sprzedawaj? Napisz do play/gdzies, dostaniesz troszke pieniedzy,a kto stad bedzie chciał, to kupi play i tyle, play kosztuje 15zł, wiec bedzie warto

ee tam ;D i dostałbym w porywach 1000zł za pół roku roboty, podziękuje :]

w sumie myślałem o CD-Action zeby sobie polscy gracze popykali, ale głównie licze na sprzedawanie po sieci i zarobki w $$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie gier przez neta jest dużo wygodniejsze. Co prawda, ja preferuję kupowanie tylko i wyłącznie przez Steam, ale ogólnie mówię, że kupowanie przez neta jest wygodniejsze. Nie trzeba przeszukiwać sklepów w poszukiwaniu danej gry, tylko dostaje się wszystko na tacy i od razu. No i płyty nie zaprzątają półek, bo tak jak jest na Steam - grę można ściągnąć w dowolnym momencie ile razy się chce, bez ograniczeń :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że pobrało się w 10 minut. Zapowiadało się ciekawie pierwszy filmik nawet ciekawy ale gdy skończyła ładować się gra po filmiku i już miałem grać to wyskoczył mi komunikat: Za mało pamięci wirtualnej i Error. Mam pytanie czy komuś poszło na 512 MB RAM?? Bo to może wina wirusa którego wczoraj dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

104 mb za demo to ile będzie zajmować pełna wersja 1gb.

pelna wersja jakies 150mb

 

Musze powiedzieć że pobrało się w 10 minut. Zapowiadało się ciekawie pierwszy filmik nawet ciekawy ale gdy skończyła ładować się gra po filmiku i już miałem grać to wyskoczył mi komunikat: Za mało pamięci wirtualnej i Error. Mam pytanie czy komuś poszło na 512 MB RAM?? Bo to może wina wirusa którego wczoraj dostałem.

mi poszło nawet na 256 ramu. pacało na 20 fpsach, wiec malo wygodnie, ale teoretrycznie działa. pełną wersje jeszcze zoptymalizuje, narazie settings wyłączony wiec nie można grzebać

 

//

jesli komus sie tnie/nie wlacza to polecam sprobowac wlaczyc gre 2 exekami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wredny doublepost ale trzeba odświeżyć :D

tyle osób sciągało demko a tak mało commentów, nie wywiniecie sie! piszcie co jest luz a co nie bo mam jeszcze czas żeby pozmieniać przed wydaniem fulla a każda opinia jest ważna :twisted: :twisted:

 

a tak na serio to prośba, piszcie co i jak, nie wiem czy nie zmienić prędkości chodzenia, czy bity luz, czy zagadki nie za ciężkie, czy nie zmienić sejwów itp.eeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy po długim czekaniu w końcu zacząłem grę... wszedłem w drugie drzwi spodobał mi się schemat z głosami mówiącymi gdzie mam pójść... (nie mogłem się zdecydować ;] ) Ruszyłem w prawo po czym wyskoczyło mi skanowanie kompa przez antywir i tego już mój komp nie wytrzymał ;[ Drugi raz niestety nie chciało mi się czekać...

 

Nie będę oceniać ponieważ za krótko grałem, ale jeżeli później by były lepsze schematy niż ten za drzwiami to niezła robota. Nie wiem czemu gra żre tyle pamięci ale to chyba przez grafiki. Postaraj się jakoś lepiej może zarządzać tymi zasobami nie wczytuj tła całej mapy tylko podziel to jakoś na części. Wolał bym krótki loading wchodząc do drzwi który załaduje pomieszczenie a jeżeli jest duże to nawet podziel je na części niech GM nie rysuje pozostałych. Zresztą nie wiem... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemno jest tylko tam gdzie ma być ciemno i tam gdzie chce oszczędzić na ilości obiektów hehe

narazie z tego co widze to mało osób trening przeszło ;-0 musze jednak dodać tą mape i sejwy w trakcie misji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...