Skocz do zawartości

[0.2a] Farmer Fran : Birth of Sun


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

No cóz niektóre rzeczy jeszcze nie działają jak nalezy, np. po nacisnięciu Ctrl pojawia się pierwotna wersja plecaka, z której wyjść można Shiftem (porąbane z lekka)...

 

@ Beczo, a o co chodzi mówiąc "szkoda, że nie twoja " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administratorzy

Kilka nowych screenów. Jak widać, w grze pojawiaja się pierwsze zwierzęta, roślinki rosną jak trzeba, a i w domu mozna wybrac sobie tapety i parkiet.

Demo będzie za jakieś 2-3 tygodnie, jak uporam się z karmieniem zwierzaków, oraz umożliwię ich kupowanie. Będzie można też sadzić 3 rodzaje warzyw i sprzedawać je.

I najprawdopodobniej wprowadzę opcję zapisu gry.

24102005_17123.png

31102005_163522.png

31102005_163555.png

31102005_16357.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, wszystko fajne ładne, ale po co? Bardzo proszę, daj coś ciekawego, coś co różniło by tą grę od HMa bo tak to nie ma większego sensu w to grać. Czekałem na Farmer frana 3D bo chciałem zobaczyć jak ci wyjdzie grafa która rózniła się od grafiki w HM. A tutaj? No gra fajna będzie , ale będzie o wiele lepiej jak dasz coś ciekawego, coś co zasadniczo będzie różniło Farmerfrana od Harvestmoona. Aha pamiętajcie : tutaj sie wypowiadacie o FArmer fran a nie o Cairo3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administratorzy

Dzisiaj garść nowych screenów:

 

1. Zakupy w markecie

21112005_145051.jpg

2. Market

21112005_14511.jpg

3. Farma

21112005_145430.jpg

4. miasto

21112005_153243.jpg

5. menu główne

21112005_153250.jpg

 

Wiecej na http://farmefran.pwii.pl/ lub http://gnysek.wow.net.pl/portal/ - w działach galeria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś było napisane, dlaczego Birth of Sun. A Harvest Moon to nie do końca zrozumiałe, harvest to m.in. żniwa, zbiory, ale i plony, urodzaj, żniwo itd. Moon to oczywiście Księżyc. Zapewne dosłownie nie tłumaczy się tytułu, Harvest Moon musi coś dla przeciętnego anglika znaczyć. Najpewniej można to przetłumaczyć jako "Księżyc plonów/zbiorów/żniw". Czyli, w sumie sensownie ;)

Oj, na tego FF czekałem już od dawien dawna, najfajniej wyszła odsłona 2 (w 3D).

A grafiki są Twoje? Czy to rippy z HM:FoMT z GBA?

Z pewnością zagram, bo widzę kilka innowacji względem oryginalnego HM. Albo po prostu dla zabawy ;)

Powodzenia życzę. Mam nadzieję, że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dawno tu nie pisałem. xD

Gierka fajna, tylko w demie prawie nic nie można robić. :( Prócz wchodzenia na dom i tego czegoś (plecak??) po wciśnięciu ,,ctrl", to wszystko jest ok.

Podoba mi się pomysł na grę i na pewno czekam na następne demko (na Full v. oczywiście też :) ), w którym, mam nadzieję, będzie można o wieeele więcej zrobić pobawić się. xD

 

Ps. Nie będę pytał lepiej tutaj już nikogo o wiek, bo znowu będę mnie od pedofila wyzywać, jak niegdyś Bigshark... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...