Skocz do zawartości

Sirras alpha


D!4bl0

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Sirras

 

Gatunek: to chyba jeszcze nie ma gatunku ale stara sie isc w strone RPG'a

 

Opis: Nowa wersja gry kilka zadan do zrobienia, nowe potworki, dodałem też sklep i inne przedmioty. Zgłoscie sie do goscia z imieniem Valer.

 

Download: Klik

Rozmiar pliku: 6,5 mb po rozpakowaniu ok 8mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja(chociaz duzo sie nie narobiłem)+ chodzenie ala almora Maxpeyna

Fabuła:
-brak-

Grafika:
drzewa nalerzą do copoconaco, ludzik którym chodzimy do Gumexa, reszta z neta lub z mojego painta

Muzyka:
z Internetu

Screeny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieje nudą jak narazie.

Podszedłem do jakiegoś wroga, zabiłem go i ciągle się rodził od nowa w tym samym miejscu niedaleko herosa...

poniewaz robiłem to dziś

Po jednym dniu robienia gierki już ją wstawiasz na forum? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje gry po jednym dniu i co? (liga 24 XD ) Tu jest zamało aby szukać błędów/niedopracowań, aby dawać gre do sprawdzenia co kawałek napisanego kodu to najpierw postaraj się aby zainteresowanie nią było wystarczająco duże (coś ciekawego, dobrze wyglądającego itp.), chociaż i tak nie radze tak robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoooko luz, chce najpierw wszystko zrobić ze strony technicznej

może cos jeszcze dzis wrzuce

To porób trochę i dopiero wstawiaj na forum, przecież nie będziemy ściągać i sprawdzać codziennie tej samej gierki z ciut bardziej rozbudowanym silnikiem hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest straszna, interface zajmuje prawie cały ekran! W dodatku jest strasznie brzydki i się rusza, daj w draw poruszanie się za viewem. Jedyne co mi się podobało to drzewa, ale pewnie nie są twoje. 2/5

 

PS. Yeah 1000 post! ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak skoncze sklep mape i szóste zadanie, i kilka nowych mobów to zarzuce nową wersje

heh zapomniałem powiedziec, "i" wyłącza inwentarz po lewej stronie,

Hmm usunąłeś linka? Bo w upie są tylko sceeny... Jak tak to szkoda :P bo bym przetestował :lol: B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to dosc wczesne stadium. Duzo rzeczy przypomina Almore, radze zrobic kilka innowacji zeby nie bylo tylu podobienstw. Pozatym musisz zrezygnowac z tak duzego inwentarza, zrob wlasne menu na rozmowy z npc(nie GMowe, masz wlasny sklep wiec nie rozumiem dlaczego nie zrobiles wlasnego okienka z rozmowami?), napisy w sklepach sa niewyrazne, daj cos aby bylo widac czy trafiam w potworka czy on mnie trafia(efekty krwi, dziwieki, cokolwiek!).

 

No... chyba tyle, pozatym to zjadl mnie wilk i mialem dosyc. :P

 

Czeka cie masa roboty zeby z tego cos wyszlo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka nawet spoko... Ale ta grafika interface i invenroty, hmmm nie za ładna. Engine nawet niezłe lecz ta grafika odrzuca :P I jeszcze jak chodzę to przyciski na interface "skaczą" Rób dalej a może coś super wyjdzie :P 3/5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...