Skocz do zawartości

Zablokowane Liga Pixelowa


Woock

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno, dawno temu byl sobie dosc popularny temat o pixelarcie. Przestal byc jednak popularny. No coz. Ale niektorzy (:]) narzekaja na nude, wiec...

Proponuje zabawe polegajaca na regularnych konkursach pixelartowych. Przebieg takowego:

 

1. Zwyciezca poprzedniego konkursu ustala kryteria aktualnego. Np. tematyka, rozmiar, etc... Prosi sie o nienarzucanie wiecej niz jedna lub dwie cechy prac.

2. Wszyscy zainteresowani postuja swoja prace w tym temacie. Umiesciwszy ja tutaj, nie mozna juz wprowadzic w niej zadnych zmian.

3. Czas nadsylania prac: 1 tydzien.

4. Po uplynieciu czasu nadsylania prac, wszyscy uczestniczacy w danym konkursie glosuja na jedna z prac. Nie mozna glosowac na wlasna prace.

//Ta regula ulegla zmianie. Od trzeciego konkursu (Potwory), glosowac moze kazdy uczestnik Ligi Pixelowej, nawet jesli nie bral udzialu w danym konkursie.

5. Praca musi byc wykonana w calosci przez uczestnika konkursu i na potrzeby konkursu. Uzycie obrazka wlasnego, ale wykonanego tydzien, miesiac czy rok przed konkursem nie jest dozwolone.

 

Po drugim konkursie wprowadzimy tez rozmaite statystyki.

 

Na dobry poczatek proponuje tematyke...

 

Maszyna.

 

RANKING:

 

1. Woock - 22pkt

2. Tymon - 11pkt

3. -DE- - 10pkt

4. Sadam - 9pkt

5. Zakol - 8pkt

6. Ranmus - 6pkt

7. BP Ultimate - 5pkt

8. Anaconda - 4pkt

9. Patrysław - 2pkt

9. Dawidsu - 2pkt

11. Pietrus - 1pkt

11. Maximal - 1pkt

11. radSun - 1pkt

14. Miras - 0pkt

14. Hanjuso - 0pkt

14. Firemark - 0pkt

14. Krychu90 - 0pkt

 

 

(punkty w rankingu = 1pkt za kazdy glos otrzymany w konkursach + 5pkt za kazde zwyciestwo oraz 3pkt za kazde zwyciestwo 'ex equo')

Edytowane przez Tymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jest napisane, ze ma nie byc fikcyjna? :P Dowolna maszyna i juz! Od sokowirowki do mecha!

 

EDIT: Ja juz skonczylem :lol:

 

typewriter.gif

 

Pozwole sobie wspomniec, ze powyzszy obrazek zrobiony zostal przy uzyciu touchpada, wiec teoretycznie panstwo z myszkami powinno bez problemu zrobic cos lepszego :)

Edytowane przez Woock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pix.art.pl/artykuly.php?go=14 <- Zapraszam niewtajemniczonych :P

http://www.pix.art.pl/artykuly.php <- Tutki i kilka pojęc.

http://www.pix.art.pl/galeria.php <- Poglądać rysunki innych (te z ocenami >4) można się czegoś nauczyć :]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kończymy przyjmowanie prac. Zaczynamy głosować :P Więc prosimy uczestników zagłosowanie.

 

Przypominam :

4. Po uplynieciu czasu nadsylania prac, wszyscy uczestniczacy w danym konkursie glosuja na jedna z prac. Nie mozna glosowac na wlasna prace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Powiem tak:

Miras - praca nice ale za malo kolorow i jakas taka sztywna sie wydaje, chociaz ladny robocik :]

Bucior - nie wie co to pixelart wogole; ale sie starales, nie to co Pietrus :P

Tymon - tez fajne dzielo tylko jakos nie przypadlo mi do gustu B) takie "za malo realne" u mnie 2nd

Marmot - jest ok. to cieniowanie mnie rozbilo, chociaz polemizowal bym co do jego recznego wykonania; niech bedzie 1st :)

Sadam - tez b. dobry pixelart, ale taka jakas konturowa, za malo kolorow. Ale niezla 3rd

Woock - god job; 7 kolorow tak jak u Sadama; tak samo konturowa; "egzekfo" 3rd. B)

 

Szczerze mowiac najbardziej nie podoba mi sie moja praca, bo uzylem tylu kolorow ze strach :lol: Do pixelarta sie kwalifikuje, ale w porownaniu z innymi to jakas taka... colorfull :wink:

 

Czyli u mnie winner is... Marmot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieroński liberalizm xP Moja praca została wykonana jakby co przy użyciu standardowej palety windowsa i na szybko (hmm jakbym chciał to bym zrobił rewoluszyn, ale niechciało mi sie rysować ;] )

skoro już oddać mam głos to do gustu przypadła mi praca marmota i tymona.

Marmot-z perspektywy twoja praca prezentuje sie dość awangardowo, zastrzeżenia jedynie mam do tych nierówności pod sokowirówką, natomiast kolorystyka i sposób wykonania oceniam na dobry.

Tymon-cieniowanie jest trudne jeśli masz do zastosowania ograniczoną liczbę kolorów, pokazałeś jednak że idzie w takowy sposób to wykonać. Do kanonu jeszcze troche brakuje ;) ale i tak mi sie podoba.

 

Maromot-1st

Tymon-2st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodze Marmota za to nieregularne cieniowanie :P

 

Sam nie wiem na kogo oddać głos. Nieznosze niepotrzebnych pikseli tak samo ja gradientów w pracach oraz dużej ilości kolorów użytych. Tak więc głos na Woocka ;)

 

Co do realności mojej pracy. Miała być maszyna to jest :P

 

london@ Pietrusa nie muszę upominać :P

 

Wynik :

Woock 2 (Sadam, Tymon)

Marmot 2 (Miras, Zakol)

Sadam 1 (Marmot)

Zakol 1 (Woock)

Tymon 1 (Bucior)

 

Koniec głosowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...