Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój kot płci żeńskiej czyli w sumie kotka, ale wygodniej mi się mówi w płci męskiej, był kastrowany, tzn coś tam wycinał weterynarz z brzucha chyba macice czy coś w tym stylu. No i ogólnie wszystko git, półtora roku minęło, i teraz nagle ostatnio kot wciąż sobie liże w tym miejscu aż sobie wylizał całe włosy, ma w tym miejscu goły brzuch prawie, tylko trochę włosków, już zaczyna coraz dalej lizać i ma od spodu gołą noge. Czy go tam coś swędzi albo może w środku boli?

 

 

idź do weterynarza

 

 

po co, przecież na gmclanie na pewno będą wiedzieli

 

 

Twój kot ma AIDS

 

 

Twój kot to pies (haha, nawet o tym nie wiedziałeś, co?)

 

Fervi

 

PS. Może powinieneś udać się z kotem (i sobą) do weterynarza, co?

 

 

Dobra, może podasz jakieś inne objawy?

 

 

Idź od razu do weterynarza bo za bardzo nic innego nie poradzisz.

 

BTW

Myślałem że Fervi napisze że pewnie twój kot ma Windowsa ;P

 

:D

 

PS: Sory za double posta ;P

 

---------------------

 

 

Jak zmontować dwa filmy obok siebie? Bo w windows movie maker chyba nie można, toteż jaki program polecacie?

 

 

Obok siebie? Czyli 1 po 2? Napisz sobie program w c++ który doda 1 plik na końcu 2.

77072549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
fakt zbyt surowo potraktowałem karolo320 tym bardziej ze on moja grę przyjoł dość dobrze chodź c**j ze mnie nie programista :-( wszystkie moje gry sa na gotowym kodzie bo sam zadnego nie umiem ale tak sie zżyłem z tworzeniem gier i granie w gm-owe gry że nie przestanę i pragnę zrobić chodź taką grę jak modern warfare 2d zrobione przez chyba amerykanina w game meakerze grę dziś już 2 razy przeszedłem na prawdę wciąga i jest wspaniała super gierka wydażenia jak w mw 2 tyle że 2d i proszę was abyśćie mnie też nie krytykowali ja mam tyle pomysłów na gry a gówno umiem i nie mogę nic zrobić :-((((((((( :-((( wy się śmiejescie z moich gier koledzy też mówią bym w końcuz tymi produkcjami skonczyl bo się ośmieszam może faktycznie poduczę się troche kodu ale na prawde przepraszam że tak wszystkich urażama le zdałem sobie sprawy że sam nic nie potrafie bez przykladow gmclanowiczow pomocy i gotowych kodów :-(

gdyby ktoś zechciał być moim nauczycielem i mnie uczyć był bym wdzięczny :-) mam dość seidów , reirów i innych gier bez sensownych chciał bym tworzyć porządne gry moje gg 2654052 jak ktoś chciał by mnie uczyć będę wdzięczny po malutku od prostych rzeczy i może jakiś spradzianik i tak po troche troche az bede juz umial sam troche kodu i co jak sie tworzy iwgl.

 

Dyzmuś mnie rozczulił :<

 

chodź c**j ze mnie nie programista :-(

 

również samokrytyką :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antykomunista? O nie... Towarzysze! Na Belweder!

"w grze nie liczy się grafika, grywalność ani dźwięk, tylko to, ile pracy się w nią włożyło"

To nie ma sensu. Czy w szablonach masz obok 'Grafika:' 'Muzyka:' 'Fabuła:' rubrykę 'Ile pracy w nią włożyłeś?:'

...

To przecież nikogo nie obchodzi.

EDIT: Właśnie teraz zauważyłem, że Korodzik ZAWSZE jest tam gdzie dyzmek :I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to, że ktoś się może starać bardzo, ale nie mieć talentu.

 

Powiedzmy, że zaczynasz dopiero w gm albo czym innym w tym stylu. Wkładasz cały swój wolny czas na to, żeby zrobić grę, ale np. nie umiesz rysować na kompie. Pokazujesz grę, nad którą pracowałeś bardzo długo i z wielkim zaangażowaniem. I zostajesz wyśmiany. Ale przecież co z tego, że bardzo Ci zależało i próbowałeś jak najlepiej - wszyscy mają Cię w dupie. Deprecha, co?

 

Teraz rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym oto sposobem w Media Markt za 10 lat nie będzie żadnych porządnych gier :).

 

EA Games: No... Staraliśmy się...

Obsidian: Jak to do dupy? Staraliśmy się to mają brać!

Blizzard: Co mnie to że nie ma tekstur w SC V?

Ubisoft: Co? No przecież dobre to musi być drogo! A z resztą i tak wszyscy piracą.

Bioware: Trololololo przecież Baldur bez Menu i z czarną kropką jako bohaterem jest git...!

 

Wiem że nie do końca o to chodziło ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to, że ktoś się może starać bardzo, ale nie mieć talentu.

 

Powiedzmy, że zaczynasz dopiero w gm albo czym innym w tym stylu. Wkładasz cały swój wolny czas na to, żeby zrobić grę, ale np. nie umiesz rysować na kompie. Pokazujesz grę, nad którą pracowałeś bardzo długo i z wielkim zaangażowaniem. I zostajesz wyśmiany. Ale przecież co z tego, że bardzo Ci zależało i próbowałeś jak najlepiej - wszyscy mają Cię w dupie. Deprecha, co?

 

Teraz rozumiesz?

Zapewniam Cię że jeżeli gra będzie grywalna mimo kulejącej grafiki- NIKT Cię nie wyśmieje, nie widziałem jeszcze takiego przypadku tutaj na Gmclanie. Co ty pieprzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...