Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bo tak jest, g-endzoj jur feil

A ty się zamknij kofel. ;x

Nie sfailowałem, ponieważ 99% anglików i amerykaninów w tym i ja używają "I've" zamiast (o boże święty katastrofa) "i have".

Nawet google mówi, że wy wszyscy robicie epic faila:

http://www.google.com/search?q=i%27ve&...lient=firefox-a

 

Idę sobie, nie przemówi wam do rozumu nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie tłumaczy umieszczania na blogu takich absurdalnych wpisów jak:

 

It?s quite embarassing, you know? Stop checking my grammar and focus on yourself, you f*cking idiot. Well? Tell me if i?m wrong (i?m sure i?m not wrong), but i think almost everyone doesn?t care about speaking/writing in proper language (by that i mean: proper grammar, proper accent and proper spelling)? Go shoot yourself. I mean, what a fucking kind of people are you anyway? Let me ask you a question. DO YOU UNDERSTAND WHAT PEOPLE THAT ARE NOT SPEAKING PROPER LANGUAGE SAY? The answer will definately be YES. ?But it looks awful!?. Is that so? Fuck you! If you can understand such people, then SHUT THE FUCK UP AND DON?T TRY TO ARGUE WITH THEM. JUST SHUT-THE-FUCK-UP!

 

Thank you.

 

Po co wyzywasz ludzi na blogu jeśli chodzi o forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo to noob. Po co na angielskim forum odsyła do polskiej strony?

 

ponieważ 99% anglików i amerykaninów w tym i ja

Grubo, nie wiedziałem, że jesteś anglikiem/amerykaninem.

 

A I've można używać jeśli doda się got.

Raczej żaden anglik/amerykanin by tak nie powiedział.

 

Napisałbym coś jeszcze, ale nie chce mi się zniżać do twojego epickiego (failowego) poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zacząć od tego że g-enjoy nie jest w ogóle amerykaninem i nie ma nawet amerykańskiego/angielskiego imienia i nazwiska (no i w końcu pytanie - g-enjoy jest amerykaninem czy anglikiem? bo to nie to samo). No i jaki amerykanin rejestruje się na naszej klasie zamiast na myspace czy facebooku? Już pomijam rejestrowanie polskich domen z pomocą polskich rejestratorów (skoro masz strony niepolskie to czemu wszystkie mają na końcu .pl?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to noob. Po co na angielskim forum odsyła do polskiej strony?

 

 

Grubo, nie wiedziałem, że jesteś anglikiem/amerykaninem.

 

A I've można używać jeśli doda się got.

Raczej żaden anglik/amerykanin by tak nie powiedział.

 

Napisałbym coś jeszcze, ale nie chce mi się zniżać do twojego epickiego (failowego) poziomu.

...QQ

 

Bagno, mam nadzieje ze niedlugo dostaniesz te ostatnie 10% warna, bo w kazdym poscie probujesz sie popisac swoim nie-umiejetnosciami.

...QQ

 

Należy zacząć od tego że g-enjoy nie jest w ogóle amerykaninem i nie ma nawet amerykańskiego/angielskiego imienia i nazwiska (no i w końcu pytanie - g-enjoy jest amerykaninem czy anglikiem? bo to nie to samo). No i jaki amerykanin rejestruje się na naszej klasie zamiast na myspace czy facebooku? Już pomijam rejestrowanie polskich domen z pomocą polskich rejestratorów (skoro masz strony niepolskie to czemu wszystkie mają na końcu .pl?).

...QQ

 

 

 

O jezu kochany, katastrofa bo ktoś nie pisze gramatycznie.

Już nie będę się wypowiadał na ten temat bo za przeproszeniem rzygać mi się chcę z powodu głupoty co niektórych ludzi.

@Stolarz:

Bo domeny .us kosztują? Z resztą komu mam się tłumaczyć. Lol. Idc.

Na marginesie, skoro jestem taki be... To co Cię do cholery obchodzi mój blog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I've got" = "I have got" to "Ja dostałem" [dosłownie "Ja mam dostane"]

Jest to w czasie Perfect, ale znaczy to samo (przynajmniej tak to anglicy używają) co I have. I linkowanie do googli, które samo wyskakuje z "I've got" to twój fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korodzik, to przecież można łatwo przetłumaczyć jako uproszczenie pliku. :p

 

A oto cytat na dzisiaj:

 

O jezu kochany, katastrofa bo ktoś nie pisze gramatycznie.

Już nie będę się wypowiadał na ten temat bo za przeproszeniem rzygać mi się chcę z powodu głupoty co niektórych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oto drugi cycat na dzisiaj:

SHUT THE FUCK UP AND DON?

 

http://bagnzor.org.pl

 

Albo trzeci:(Dopisano po połączeniu postów).

 

2. Dead Note

 

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=18816&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=16643

O co w tym jest złego że daje starą grę. Prężcież działa da się ją przejść.

Mamy prężyć działa? Wolę nie pytać, o co dokładne chodzi.

 

EDIT: ojoj było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O 13:29 tak wyglądało, szkoda, że nie walnąłem screena. Pewnie po prostu moja przeglądarka zmieniła treść twojego bloga, nie żebyś zmienił to po ujrzeniu mojego posta, nie nie o to chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13:29 tak wyglądało, szkoda, że nie walnąłem screena. Pewnie po prostu moja przeglądarka zmieniła treść twojego bloga, nie żebyś zmienił to po ujrzeniu mojego posta, nie nie o to chodzi...

Widocznie do jasnej ciasnej masz coś zepsutego browsera.

i-pFwhOIbf.png

 

You're gay anyway, so if you keep writing like shit people will think you're more gay than Michael Jackson (god bless his pedophile soul!). And no, you don't look cool/leet/fun if you make basic grammar mistakes. You look PATHETIC.

 

First of all: Homosexual people deserve more respect. They're just like you. So please, go to hell.

I don't care that he was pedophile or whatsoever, he did a lot for humanity. Basically, a legend.

Stop calling "god" (if that's "his" real name anyway). And by the way, i don't care about grammar. I mean, no one cares.

Except you and others from this forum. If you want to write something in hurry, you don't care about COMMON grammar mistakes and misspellings.

You know what? If you want to be a linguist, fine. Go work on your grammar hard as hell. I don't care.

Yes i don't. You got that right. But you HAVE to understand that no one really cares about using proper English/Polish/French/German or whatsoever, okay?

If i'm writing something that's official, i have to check my grammar and make sure that it's fine. But when it comes just to chat, post stuff on blog, share etc... Well, i guess you know what i mean... But pity that you can't face the reality.

 

You look PATHETIC.

...and you RETARDED.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z nim podueluję. Jego żenujące argumenty stoją na niższym poziomie niż halpowicze.

Tak samo AntY, który próbuje wmówić ludziom swoje poglądy. :3

Na koniec dodam tylko jedno:

Zanim zaczniecie komentować to, że używam mowy potocznej zamiast jakże przepięknie czystej mowy "oficjalnej", spójrzcie na siebie.

Sami mówicie Polską mową potoczną. A co po Angielsku to już cholera nie można? :3

 

A to:

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=i%27ve

...potwierdza moje zdanie. Multum użyć "i've", no nie? :3 Ściąga.pl Ci nie pomoże w mowie potocznej. :)

 

PEACE THE FUCK OUT. (Tym samym proszę o bana na wieczność. Zwracać mi się chce, gdy patrzę na ten syf w Valhalli. Dziękuję.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
dzieci się pokłóciły.

 

Wiek: 14 lat

 

 

Coś jeszcze ciekawego masz do powiedzenia?

 

A co do ciebie bagno, ode mnie EoT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze ciekawego masz do powiedzenia?

zachowują się jak dzieci (czytaj: ty w temacie o DSie) - proste. mam nadzieję, że to pojmiesz lepiej, niż to, do czego służy konsola, ekhm, do gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To są cytaty, a nie wylewanie żali ze starego tematu. Napisz na PW jak masz do powiedzenia coś konkretnego, a nie jakiś OffTop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...