Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana nicka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marmot był BP Ultimate

Ja pamiętam :P

Kamrat Pietrusem

O, tego nie wiedziałem O_o

Guxio Webzirem

Zaskoczenie.

Ziomalek Maxiusem

Uee...

 

Możnaby było zrobić coś takiego, że jak najedzie się myszką na nick, to pokazuje się lista dawnych nicków. O ile to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że jest taka opcja >.> ?

Poszukaj...

 

Ale to trzeba wchodzić w profil użytkownika i sprawdzać historię nazw. A Matthew mówił, żeby zrobić, że po najechaniu myszką na nazwę, będą się pokazywały poprzednie nazwy.

 

Osobiście nie jestem za takim pomysłem. Ale nie potrafię podać powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popieram pomysł Mathewa z tą listą poprzednio używanych nicków.

Ale osobiście mam taką propozycję niech powstanie możliwość zmiany nicku w profilu.

Ale po wcześniejszym wklepaniu kodu z sms-a za 2.55 ;) tak jest na większości for internetowych.

A po za tym serwis trochę zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osobiście mam taką propozycję niech powstanie możliwość zmiany nicku w profilu.

Ooo brawo za pomysł <_< (Żal)

Ale po wcześniejszym wklepaniu kodu z sms-a za 2.55 smile2.gif tak jest na większości for internetowych.

Jeszcze lepiej... O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i forum będzie tylko Ranmusa

Więc ciebie też wywalą. :P A tak ogólnie to ja jestem przeciw zmienianiu nicków. Jak człowiek sobie zrobił konto np. kupa124 to niech z takim żyje, sam sobie tak zrobił...

Ja zależnie od strony lub konwencji strony używam odpowiedniego nicku i jest wszystko dobrze, w niczym się nie pogubiłem od ostatnich... ostatnich... Już zapomniałem jak dawno. :D

Więc jestem za a nawet przeciw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro spór pozostał nierozstrzygnięty, to ja proponuje, żeby o zmianie nicka decydował administrator odpowiedzialny za to. Jeśli nowy nick, zbytnio odbiega nazwą od starego wtedy może odmówić zmiany nicka, jeśli nie... to już decyzja admina, może zmienić albo pozostawić ten który jest obecnie. :)

Dobrze by było gdyby swój wybór argumentował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUXIO TO WEBZIR!? :o

loL!

pamiętam jak się z nim kłóciłem :lol2:

 

temat:nie zmieniać nicków,wchodzisz na stronę,dajesz sobie nick to ma być on do końca a nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mieli zmieniane nicki po parę razy (np. Kamrat), co może być w stosunku do nowych nie w porządku, ponieważ oni nie będą mieli takiej opcji...

Niektórzy mieli okazję żyć w PRLu, co może być w stosunku do urodzonych po 1989 roku nie w porządku, ponieważ oni nie mogli..

 

równie absurdalne co Twoja wypowiedź Bixonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie dociera? To nie kwestia tego, czy komuś się chce ruszyć czy nie, tylko tego, że chcemy zapobiec bajzlowi na forum. Nie ma zmiany nicków, koniec, kropka.

zgadzam się z Maximalem jeśli każdy co pięc minut będzie zmieniał nick to na forum zrobi się pospolity BAJZEL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przeciwko zmianie nicku bo jak ktoś będzie miał nick głupek i pokłuci się z kimś kto ma nick gej to jak sobie zmieni nick to będzie tak jakby sie nigdy nic nie stało, dla mnie to głupi, beznadziejny pomysł. Ja nie potrzebuje zmiany nicka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...