Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana nicka


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie mam problemu wszędzie zwę się Indrycho, i są małe szanse, że gdzieś lecz niewiadomo gdzie będzie takowy nick zajęty.

 

heh kiedyś z kolegami sprawdzaliśmy "kto jest popularniejszy" xD, wpisywaliśmy w google swoje nicki i patrzyliśmy ile znajdzie zapytań xDD, warunkiem jest, żeby nasz nick był w miarę unikatowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja parę lat temu wyrosłem ze zmian nicka i jestem szczęśliwym człowiekiem ;] .

Dokładnie 3 lata, pamiętam "BP Ultimate". ;p

 

Według mnie można byłoby tylko ucinać zbędne literki czy cyfry z nicków, zamiast sonikować-grelować-ingenować-melyssanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jedynie za skracaniem nicków... całkowitej zmiany nie popieram, by był bajzer. ;)

PS: Do dziś żałuję że mam dopisek 'GM' ... bo samo 'kuba', jest niestety zajęte... szkoda :( . I mam pytanie, czy nieużywane konta są usuwane? Może usuniecie to konto o nazwie 'Kuba', a wtedy będzie można zmienić mój nick :twisted: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Po pierwsze stare konta nie są usuwane, bo mi one nie przeszkadzają.

 

Po drugie mogę zmienić nick, ale tylko w przypadku małej modyfikacji z uzasadnieniem (tak jak np. ja sobie lekko skróciłem i zmodyfikowałem końcówkę celem wygody, ale podstawa została taka sama). Jeżeli ktoś zmienia całkowicie ksywę, to w moich oczach jest nowicjuszem, bo ja nigdy nie sprawdzam historii nicków, a skojarzyć takiego usera się potem nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...