Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana nicka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

W takim razie ja dołączam się do Ranmusa, bo choć ostatnie 2 tygodnie akurat nie obfitowały w takie prośby, to od poczatku roku było ich kilkadziesiąt.

Skoro ktoś wybiera nick - to chyba świadomie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można się wypowiadać w temacie to ja uważam, że jakiekolwiek zmiany nicka powinny być zakazane. Bądźmy dorośli i skoro decydujesz się na taki a nie inny nick z takim będziesz się tutaj pokazywał. Jeśli ktoś chce mieć inny nick niech założy nowe konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysek po prostu nie chce się narobić =P Przydało by się takie pole w profilu które raz na ileś tam było by aktywne i pokazywało ile czasu zostało ;] albo wręcz przeciwnie =D żeby nie pokazywało i wtedy trzeba by było zgadywać kiedy można =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick to imię w sieci

W bardzo potocznym znaczeniu. Nie słyszałem, że imieniem jest np. ..::H4X0R_1995::.. Nick to przecież pseudonim, przezwisko, ksywa, przydomek... Z czasem one się zmieniają (np. przy przyjściu do nowej szkoły).

 

Gdyby było w panelu takie pole (jak mówił Pieter), które na każde 1000 postów pozwalałoby zmienić nick to siły wyższe nie musiałyby aż tak się zamęczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pomyślcie, że gnysek zmienia nick. Wszystkie posty z "@gnysek:", "@gnysław", "Kocham gnyska!", "Gnysek ma rację!" trzeba by było przeredagować, wstawiając w odpowiednia miejsca Terminator, czy co tam gnysio sobie zażyczy. Jak wiemy, zrobić się tego nie da, więc wyobraźcie sobie, jaki powstanie zamęt. Ktoś czytający temat nie będzie wiedział o jakiego gnyska chodzi, bo post niżej będzie jakiś Terminator. Toż to syf totalny by się zrobił. :| A to jest jak dla mnie wystarczający argument przeciw zmianie nicków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jakby np. taki ktoś jak ja chciałby zmienić nick z Shocker51374 na Shocker?

Właśnie. Ja kiedyś byłem Matthew_Kane i skróciłem sobie do Matthew. Chyba każdy się domyśli o kim mowa. Co innego Grela...

 

Matthew ale to prowadziło by do wiekszego spamu zeby nabić to 1000 postów

No to 2000 :P Nikomu by się nie chciało, a już na pewno każdy by stracił zapał przy napisaniu tych 50ciu. I tak jest wiele osób, które mają dużo postów i wysoką rangę tylko przez posty typu:

"Beznadzieja 1/5".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...