Skocz do zawartości

What the Fuck?


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ: BRak, w kazdym razie nie pamiętam, plik exe podpisany gta

Programowanie i inne pierdoły: propaganja

Fabuła: Nie wiem :boxed: ogólnie to to że w ogóle robiłem taką gre pamiętam jak przez mgłe, ma chyba z 5 lat jak nie więcej, i wzorowana była na gta, sam już nie wiem czy 2 czy 3..

Stertowanie:

Strzałki-pocinka

mycha-celowanie i strzelanie

1,2,3,4,5-jakieś bronie

spacja wchodzenie do budynkow

enter slow motion

ogólnie strasznie śmiechowa gra

screen:

http://img220.imageshack.us/img220/6074/wtfju8.jpg

download:

http://www.gmclan.org/up993_4_gta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa, wiedziałem że masz już przepalony mózg ale, że aż tak :lol2:

Grafika: 4/5 Baardzo ładnie to wygląda, no i pasuje do siebie

Muzyka\Dźwięki: 2\5 Brak muzyki w tle :( (Jakiś taki ziomalski klimat by się przydał :D )

 

Ogólnie: Wszystko by było ładnie, tylko że zbyt mało urozmaicona jest, i szybko robi się nudna :(

Ale widzę potencjał i może jak masz jeszcze plik GM-a to byś cosik dam dołożył jeszcze :]

I co dokładnie oznaczają te rubryki (paski? :huh: ) na górze ekranu? Bo coś ich nie skumałem :P

4\5 Ale może być nawet i 5\5 tylko trza ją rozbudować no i jakiś mijuzik w tle.

 

EDIT: A i przy slow motion przydało by się zobaczyć jak leci pocisk (bo go nie widać) i przebija czaszkę swoich ofiar, wypadając po drugiej stronie głowy razem z mózgiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru gry kontynuowac, nie połapał bym sie w swoim kodzie sprzed 5 lat, pozatym chyba nie mam nawet pliku gma

a paski na górze znaczą jak bardzo cie lubią członkowie gangów i jak powaznie sciga cie policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja ty jesteś dla mnie maszyną do robienia gier. Nawet nie zdążyłem przeglądnąć poprzednich gier a tu już nowa. I jak zwykle bardzo dobra. :) Ocena oczywiście 5/5. I czekam na kolejną grę z twoich serii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganja ty jesteś dla mnie maszyną do robienia gier. Nawet nie zdążyłem przeglądnąć poprzednich gier a tu już nowa. I jak zwykle bardzo dobra. :) Ocena oczywiście 5/5. I czekam na kolejną grę z twoich serii. :)

przeczytaj 1 post. ta gra jest baaardzo stara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech sorry nie zauważyłem tego. :)

Gra i może jest nawet stara ale za to jaka dobra. :D

Tylko szkoda że jej już nie dokończysz bo fajny system z tym kupowaniem amunicji i ubrań. Mógł byś go wykorzystać w swoich dalszych produktach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chyba przypadkiem skasowalem jak oczysczałem pulpit z syfu :P

w kazdym razie ta gra to i tak nic wielkiego

(kolejna nudna scrollowana strzelanka hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny ....

Rzuci ktoś w końcu jakimś sensownym argumentem ze moje gry są takie same czy ciągle bede slyszal tylko to samo hasło?...

 

W każdej grze podobny ryj postaci od poprzedniej gry (twarzą tego nazwać nie można, nie chciałbym żeby takie coś mi się przyśniło)

W każdej grze podobny cel (zabijanie, gwałty)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej grze podobny ryj postaci od poprzedniej gry (twarzą tego nazwać nie można, nie chciałbym żeby takie coś mi się przyśniło)

heh bo takie ryje umiem narysować.pomijając fakt że w 'każdej grze' co jest wg mnie pięknym i fałszywym uogólnieniem - to tak jakby zjechać piccassa ze jego obrazy nie sa realistyczne

 

W każdej grze podobny cel (zabijanie, gwałty)

...

te gwałty mnie rozpieprzyły ;D :D :D

podaj mi 1 przykład mojej gry której sie kogoś gwałci ;]

zabijanie hmmm, no wiesz w końcu tworze gry akcji, trudno żeby nie było zabijania ;] chociaz tylko w spartanie i powiedzmy ze serii back zabijanie jest glownym celem.

Edit.

dla odmiany choćby w SoulJah jesteśmy tym dobrym, ratujemy świat przed babylonem i w ogóle zero kropli krwii.

 

A ta gierka(wtf) miala byc ambitnym i nielinowym czyms, ale ze szybko zwatpilem zostalo takie nijakie coś, i dlatego przypomina backi troche.

 

 

Każda gra jest grą.

no nie da sie ukryć xD

 

EDIT.

Nadal nikt mnie nie przekonał że moje wszystkie gry sa takie same :-0

EDIT2.

Czy ktoś kto rzuca tym hasłem w ogóle grał w moje gry czy tylko obrazki lookał? :)

bo łapią mnie pewne wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh bo takie ryje umiem narysować.pomijając fakt że w 'każdej grze' co jest wg mnie pięknym i fałszywym uogólnieniem - to tak jakby zjechać piccassa ze jego obrazy nie sa realistyczne

te gwałty mnie rozpieprzyły ;D :D :D

podaj mi 1 przykład mojej gry której sie kogoś gwałci ;]

zabijanie hmmm, no wiesz w końcu tworze gry akcji, trudno żeby nie było zabijania ;] chociaz tylko w spartanie i powiedzmy ze serii back zabijanie jest glownym celem.

Edit.

dla odmiany choćby w SoulJah jesteśmy tym dobrym, ratujemy świat przed babylonem i w ogóle zero kropli krwii.

 

A ta gierka(wtf) miala byc ambitnym i nielinowym czyms, ale ze szybko zwatpilem zostalo takie nijakie coś, i dlatego przypomina backi troche.

no nie da sie ukryć xD

 

EDIT.

Nadal nikt mnie nie przekonał że moje wszystkie gry sa takie same :-0

EDIT2.

Czy ktoś kto rzuca tym hasłem w ogóle grał w moje gry czy tylko obrazki lookał? :)

bo łapią mnie pewne wątpliwości

 

 

Rozszyfrowałeś mnie, we wszystkie twoje gry nie grałem :P Ciekawi mnie szczególnie jetpack.

Próbowałem tylko odpowiedzieć na twoje pytanie, że wszystkie twoje gry są takie same. To tak samo jakby powiedzieć, że Pacman, to to samo co Ms. Pacman (mam sentyment do tej gry) :P

Co do gwałtów to strzelałem, ale na pewno gdzieś to wprowadziłeś :) . Pewnie z tym porównaniem użytkowników wyżej chodziło o styl animacji.

 

@gnysek; jest taka gra na gameboya, co się zapisywało telefony, notatki, był tam kalkulator etc.

Jest to grą, ale raczej se nie pograsz :P

 

Edit: Minor User: Jakim cudem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwałtów to strzelałem, ale na pewno gdzieś to wprowadziłeś :)

wprowadzalem do gry różne hardcory, urywanie kończyn, zjadanie czlowieka, sekcje zwłok,miliony rodzai tortur a nawet odstrzelenie penisa - ale gwałtu nigdy.

 

 

. Pewnie z tym porównaniem użytkowników wyżej chodziło o styl animacji.

w wiekszosci moich starszych gier nie ma w ogóle animacji, w tych nowych po prostu animuje postacie najlepiej jak umiem :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...