Skocz do zawartości

Korn OTS 7.6 ;)


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was, skasujcie już ten temat, ja nie mówię, że to keylogger, a ty ciągle "To nie keylogger" "To nie keylogger" tak jak,by to miał być keylogger ... nie ma żadnej organizacji w tym dziale, każdy zakłada tematy reklamując jakieś swoje szmiry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accmaker najczęściej umieszczony jest na serwerze i udostępniony w sieci poprzez webserva, lub zrobiony poprzez postac (najczesciej na passach 111111/tibia). Myślę, że chodziło Ci o ipchanger :P

Jeżeli nie, to to, że ktoś ściagnie acc maker nic nieda, bo nie będzie miał dostępu do twojego komputera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTS - Open Tibia Server

 

czyli poprostu prywatny ( nieoficjalny ) serwer Tibii .

 

Widać, jaki to Ty znawca jesteś. OTS - to znaczy Open Test Server- Czyli otwarty serwer testowy , kiedyś, bo chyba teraz nie ma, cięzko było się dostać i testować nowe update na test serwerze. Więc ktoś tam "spiracił" serwa, i teraz robią z tego nie wiadomo co. żal mi takich otsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal, test serwer to zupełnie inna sprawa, kiedyś, za czasów starszych wersji (nie aż tak bardzo), był otwierany, zazwyczaj 1. Można tam było spotkać graczy z różnych serwerów jak i przetestować nową wersję. Stąd są ssy graczy z różnych serwerów, którzy stoją obok siebie. Choć by Rihekel i Austin Vantage. W kliencie tibii w options>network można było zaznaczyć łączenie się do test servera. Niektóre ipchanger, zmieniające ip do którego łączy się klient tibii wymagały tego. Teraz, gdy tego nie ma, rzecz jasna nie wymagają.

OTS najzwyklej w swiecie znaczy Open Tibia Server. Niektórzy mogą twierdzić, że znaczy to Open Test Server, gdyż są one dzielone, na te zamknięte - dostępne dla tutorów, lub otwarte - dla wszystkich graczy (piekielnie ciężko jest wejść na taki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawca nie znawca , za takiego sie nie uwazam , zwlaszcza znawce od Tibii. Ja to wiem od kumpla , no kumpli. Test Server , mowil mi ze skrot to TS , czyli naczej "serwer do testowania" przed uptadami. Ja tam nie wiem , ale wierze mu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko co wy macie do tibi.. grałem w nią ponad 3 lata i uważam ,że jest to jedna z najlepszych gier... Doskonała gry walność , rozległe światy.. małe wymagania.. Nie absorbuje całego procka.. można jednocześnie czytać coś w necie czy rozmawiać na gadu.. a to ,że słaba grafika uznaję za plus.. Przynajmniej nie ma tak wielu noobów z podstawówek, których interesuje głównie doskonała grafika.. Dzięki tibi poznałem masę znajomych z całego świata z , którymi do dziś koresponduje i nauczyłem się j.ang doskonale się przy tym bawiąc.. I na prawdę żal mi 12 letnich osób, które wypowiadają takie komentarze bez żadnych dowodów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie ma tak wielu noobów z podstawówek, których interesuje głównie doskonała grafika
Tak naprawdę, to grafika też się liczy i to jest jedno, co mnie od tibii odepchnęło.

 

Kumpel mnie namawiał to zagrałem, pochodziłem tak z 5 min. i tibia wylądowała w koszu.

Dzięki tibi poznałem masę znajomych z całego świata z , którymi do dziś koresponduje i nauczyłem się j.ang doskonale się przy tym bawiąc.
I oduczyłeś się j. polskiego.

Grywalność razem,

, z którymi a nie z , którymi,

Naprawdę razem,

I jak coś to trzykropek a nie dwu <_<

 

Mów co chcesz o tej swojej tibii, może i gra w nią mnóstwo osób, ale i tak mnie ani innych ludzi, którzy nie chcą w nią grać nie namówisz do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów co chcesz o tej swojej tibii, może i gra w nią mnóstwo osób, ale i tak mnie ani innych ludzi, którzy nie chcą w nią grać nie namówisz do gry

Ale mi wcale nie chodziło o to abyś grał w tibie.. Właśnie odwrotnie! Chodzi o to, żeby takie dzieci jak Ty w nią nie grały i nie opowiadały o niej bzdur..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...