Skocz do zawartości

SPARTAN


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kminiłem, kminiłem, mam nawet kilka doj***ch pomysłów, ale na spartana przyjdzie jeszcze pora, narazie mam w cholere innych opcji do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. mój najlepszy wynik to coś około 8500

Mój 14 000, ale z kumplem znaleźliśmy "sposób" i wbilismy ponad 22000, tyle ze malo uczciwe to było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

"fabuła: Sieczemy jakiś turasów pod termopilami" - bardzo ciekawa fabuła xD

Ale co tam gra fajna, system Combosów jednak efektowny, na prawdę zastanówcie się nad Sequelem, aha, i prosiłbym o więcej możliwosci rozgrywek. Np. Rzuty Spisą do Celu (Głowa Kserksesa ^^), Lub walka z elitą- Tymi niesmiertelnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

nie no poprawiac juz nie ma co, teraz siedze nad jednym powaznym projektem i wole sie nie rozpraszac niczym innym bo znam swój słomiany zapał który sie załącza zawsze kiedy robie dwie rzeczy naraz. NA pocieszenie dodam tylko że planuje w SJ dodać minigierkę która działa dokładnie na tej samej zasadzie co cały spartan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cię chyba dał radę cię przekonać do kontynuacji;p

Ale narazie pracuj:D

Btw..Propa,mam prośbę, jeśli masz to podesłał byś jakieś twoje grafiki stare z czasów kiedy zaczynałeś tworzyć gry? Tylko coś sprawdzić chciałem;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kiedy zaczynałem robić gry, hmm masz na myśli to co robiłem 11 lat temu? :D nie mam takich staroci. Najstarsze co mam to back którego można sciągnąć z downloadu na gmclanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiele osob prosilo, wiele osob grozilo, wiec wzialem sie w wolnych chwilach (ktorych ostatnio malo) za Spartana 2 aka. Spartan the remake. W zasadzie to ide na latwizne bo jade na starym silniku i w systemie walki nie mam zamiaru zmieniac zupelnie nic. Co zmienie to przedewszystkim dodam ze 2, 3 nowych przeciwnikow, dodatkowe 2 misje + kreator wlasnych potyczek gdzie mozna bedzie wybrac miejsce starcia, ilosc i rodzaj przeciwnikow, i nowosc - poziom trudnosci (od ktorego zalezec bedzie ilosc naliczanego glory). Ogolnie z naliczaniem punktow caly sysem idzie do wymiany i bedzie duzo bardziej hardcorowy. W sensie w starym spartanie zrobilismy ze znajomym (na przemian bo dlugo to trwalo i paluchy bolaly) 18600 punktow i prawdopodobnie nie da sie juz wbic wiele wiecej - w nowym spartanie nie bedzie rekordu nie do pobicia wszystko zalezec bedzie od czystego skilla, jak w tonym hawku. No i przedewszystkim - wymienie kazdy jeden sprite i dodam wiele nowych, glowny 'feature' to animacje uwzgledniajace ruchy w 3 wymiarach, koniec ze sztywnimi animacjami jak z rysunkow na egipskich scianach, wszystko bedzie 100 razy bardziej efektowne. Data premiery prawdopodobnie calkiem odlegla ale pomyslalem ze warto by posluchac paru sugesti i wrzutow zanim zaczne to animowac bo pozniej bedzie za pozno na zmiany:

spartancalutki.jpg

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! Zanimowalem pierwsze pare spritow i powiem wam ze jest masakra :) Leonidas wiruje wokol wlasnej osi z mieczem falujac fantazyjnie peleryna, w skrocie - w zadnej mojej grze ani filmiku do tej pory nie bylo takich animacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w starym spartanie tylko wiecej klikania - skeleton + obrobka w photoshopie. A miecz wiem wlasnie ze jakis sztyletowaty wyszedl, krotki, wlasnie mysle czy zrobic normalny porzadny czy starczy z duzych masywnych broni wlocznia a mieczyk maly i szybki zostawic . Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie skeletona :) Wlaczylem kiedys anime studio, zobaczylem ile tam jest opcji i stwierdzilem ze nie chce mi sie tego wszystkiego rozkminiac, a nie wierze zeby bylo cos prostrzego niz skeleton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...