Skocz do zawartości

Tutoriale


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... ja osobiście nie czytałem tutoriali o rysowaniu.. (może tylko kątem oka) ale... jakoś tak było, poprostu rysuj, rysuj... , najlepszym według mnie sposobem aby więcej umieć to oglądanie czyiś prac... (np. moich :P ) .

Różnica między gimpem ,a paintem jest spora, paintem lepiej ustawisz się w pixelarcie, w gimpie.. to pytaj się kogoś innego, fotoszop... czarna magia dla mnie. <_< Więc jaką drogę wybierasz rycerzyku, złą czy dobrą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, lecz mam na myśli styl rysowania... bo "Gimp i izometria" to najgorsza rzecz jaką można zobaczyć... ale za to w gimpie można wyskrobać całkiem dobrą grafe top down. Jak chcesz izometrie to bierz painta, jak top down, gimpa.

Edit: Zrobiłeś edita i namieszałem przez to. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, na tamtej stronie nie ma dobrych tutoriali ani do izometri, ani do top-down.

Może źle szukam, ale kiedy wpisuje top down to wychodzi nic.

Mi chodzi o takie tutki jak robić np. takie drzewa co yoda ma w chaosie, takich żołnierzy top-down itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosze a co takiego jest w top-down?

Jak umiesz dobrą pracę wykonac to nie ma znaczenia czy to będzie z widoku żaby czy z lotu ptaka.

 

Po za tym jak już KubaGM napisał:

Tutoriale na temat grafiki 'Top Down'... pierwszy raz słyszę o czymś takim... to jest kwestia prób i błędów, przynajmniej w moim przypadku..

Heh... ja osobiście nie czytałem tutoriali o rysowaniu.. (może tylko kątem oka) ale... jakoś tak było, poprostu rysuj, rysuj... , najlepszym według mnie sposobem aby więcej umieć to oglądanie czyiś prac... (np. moich tongue2.gif ) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...