Skocz do zawartości

Jakiej muzy sluchasz w tym momencie?


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry King Crimson, solówkuje trochę męcząco, ale trzeba to po prostu lubić chyba. A w ramach poszerzania horyzontów:

 

Nie wiem kto i dlaczego może coś takiego słuchać chyba że w barze. Wtedy po kilkunastu piwach wszystko się fajnie słucha... xD

 

EDIT(po 10 minutach): Właśnie przed zamknięciem karty z filmikiem zauważyłem że większość komentarzy należy do panienek. Jakim jesteś kobietą? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Nie wiem dlaczego ale ta muzyka kojarzy mi się z blusem który jest pedalski. Lepiej słuchać Jazzu. Chyba jeszcze nie przemknęło mi przed oczami, aby ktoś tutaj zapodał jakiś fajny utwór Jazzowy, a panienki na to idą.

niestety, żadnej rówieśniczki na jazz poderwać nie idzie :/ fakt, że na mojej komórce znaleźć nie szło żadnego radiowego hitu jedynie je odrzucił. A tak a propos, polecam zapoznać się z Modern Jazz Quartet. Zajmowali się szeroko pojętym jazzem, głównie skupiając się na tzw third streamie, czyli hybrydzie jazzu i muzyki klasycznej. Nie ma tu nadmiernego alterowania, tworzenia nowych amelodycznych skali, więc dla mniej wprawionych w boju, jak ja, to wisienka na torcie :)

ocieka seksem, wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chodzi Ci o jakikolwiek podrodzaj elektroniki to przejrzyj kanały na www.di.fm. Jak coś ci się spodoba to łatwiej będzie Ci szukać.

No i oczywiście do odkrywania muzyki polecam Spotify. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przesłucham na pewno jak będę w domu. :) Jadę pociągiem i mi się chyba port do słuchawek zrybał, bo nie chce mi muzy przekierować na słuchawki...

 

Od siebie polecę wczoraj zasłyszane (dzięki Tobie Jakim):

 

Do pobrania secik z http://vanillabeats.bandcamp.com/album/sweet-talk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...